Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Swiss Arms Black Eagle M6 [CG] / M50 [DE] / Master Sniper M324 [UTG] / Steyr SSG69 P2 [ASG-DK]


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupilem sobje dvje sztuki,tego snipera i jestem bardzo spokojny s jego vyglondem. Vyprubovalem,diala vszystko,perfektne,no dla kupujoncych kturzy se na tym nieznajom,bende zaskoczeniem,ze sobie nepostrzelajom

bo niesom zadne urzondzenia celovnicze. Ja na to jusz bylem gotovy i jest mi troche jak bym dal na Trabanta kola z Mercedesa

bo dalem profesionalnom sniperskom optike POSP 8x42 W Black belarus

i tie najlepsze nogi s bocznymi waverami ,No vyglonda VYSMIENITE.

kto bende chtial videt foto zdientia,to napiszte mi i ja przysle.

Piszte na jiri.rucky@tiscali.cz

[/img]

Link to post
Share on other sites

taki niewielki kawalek metalu wyciety w taki ksztalt hmmprostokata w srodku miejsce na srube (otwor O) i wyciete rogi 1 po jednej stronie i drugi po drugiej tez nie wiem to czego to ale mozliwe ze do jakiejs czesci hopa upa ktora sie moze zepsuc? :D albo cos bo jak rozbieralem go to nie widzialem zadnej takiej czesci a hopa nie rozbieralem wiec mozliwe ze tam

Link to post
Share on other sites
Ja pisalem do Airsoft Cyberguna.pl i oni mi naúpisali ,ze to jest na rozserzenie kolby.jak dokladasz tie dalsze kavalki kolby.

 

OOoooo tooo :D kurde człowiek ma CyberGuna.pl pod nosem a ktoś zza południowej granicy się dowiaduje co i jak :D :D

Wielkie dzięki JURA teraz wiem dlaczego nie mogłem dokręcić wszystkich podkładek do kolby bo mi śruba nie sięgała :)Zaraz dokładam ostatnia część :)

 

Jeszcze raz dzięki za informację :mrgreen: :mrgrren:

 

[ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 ]

I dupa nie mam pomysłu jak to wykorzystac to wygląda na zapas w razie jakby oryginalne tego typu elementy "wcieło" albo sie zchrzanił w nich gwint, raczej nie da się za jego pomoca skręcić stopy kolby ze wszystkimi elementami. Sa za krótkie śruby :(

 

Mimo to dzięki Jura bo wiem do czego to kiedyś może się przydac ;)

Link to post
Share on other sites

Najbardej pasuje do nej luneta jakom ja zastosovalem, Bo niema pirsteni i jest przymocovana natychmiast rovno na tej szyne weaver i tym vyeliminovane blendy,i zaruvno jest optika blizej lufie.

Jest ona 8x42 ,ma vojskovou dragunov osnove s prosvitem,ktury možno regulovat,ma szybki namiar odleglosti s mozlivostou natychmiastovej strzelby bez přestavienja odlegloszti.

jest vodoscely i strzonsu vytrzymaly,pelniony azotem,ma protiv mgleniu pokryve i tak dalej.

zdientia i fotki moge przeslat mailem tomu kto napise o ne na

jiri.rucky@tiscali.cz

Link to post
Share on other sites

Przeprasam, myslalem,ze tego nik niezauvazy, no ja tego dvunoga vzilem z M4A1 co kupilem i prubovalem cosz nastrojit. I to mate scienstie , ze odmontovalem lasera.

To oczyviste,ze ta latarka tam niebende.

Ale kiedy jusz som na tym dvunogu szyny i jest on do snajpra ,co mozno dat na te szynki?

Teraz k tej optice. Uprzedzam ze jest to luneta specialna ,do tienzkich bojovych varunkuv i dla tego nie jest tania.

Cena za jakom ja moge vam tego zalatvit i s pocztom i dobiorem to 520 zlotych. Jest to 8x42 jest s rovnym i bocnym przymocovaniem montazovym v kolorze vojskovo szarym,lub czarny.

tesz moze byt 4x24 lub 6x24 ale tylko s bocznym montazem i tylko v kolorze szarym.I ten kostuje 390zl.

Jeste k te lunete s rovnym chvytem.

Jest chvyt do 16mm i jest chvyt na Weaver 20-22mm

Tesz moge zalatvit original vojskovy kolimator KOBRA ,dla mojego zdania jest to najlepsy kolimator na sviete. no to tutaj niema miejsca,bo to oddial SNIPERUV

jiri.rucky@tiscali.cz

Jezeli bedete chtiali zdientia to piszte. A jesli chcete fotki,to takze piste.

Link to post
Share on other sites

Ja tez mialem problem ze zbyt mala moca. Puszki nie chcialo przebic nawet po kilkukrotnym trafieniu a zasieg byl mniejszy niz 30m. Psiknolem troche silikonu do wnetrza cylindra(trzeba odkrecic lufe zewnetrzna, jest przykrecona na jedna srubke) od tamtej pory juz wszystko gra. Na kulkach 0,25 przbija puszke na wylot :D

Link to post
Share on other sites

Jezeli ktosz chce dobrom i taniom optike, to moge zalatvit,bo sam chodze do polski k jednej tam Rosijskej i ona sprzedaje tanio bardzo dobre optiky i jak jej poviem to moze ona przyslat .

Ma tam takie,bez sviatla okolo 100zl i s osvietleniem okolo 180zl.

Mozete oglondat foto od jednego,co to od nej kupuje i sprzedaje,no vy to bendete miet taniej.

Jusz jej muvilem o tej snajperce,ze trzeba miet pierstene na tom 22,

Vziolem jeden na probke i foto jest,tak gdo bede chtial vidět s tom zvyklom optikom to mi napiste i ja przysle.

Tie optiky mozno zobaczyt na

www.miridla.prodejce.cz

jesli vam se kturys podoba,to vam go zalatvie tanej od tej rusky.

jiri.rucky@tiscali.cz

Link to post
Share on other sites

a co do smaru to nie polecam gdzies tu na wmasg czytałem ze sie nie nadaje smar,a poza tym tak na logike smar jest za gęsty czyli najlepej używac oleju silnikowego.

 

[ Dodano: 20 Maj 2006 12:27 ]

odnosze takie wrażeni że plastik łoża jes średniej jakosci(pewnie jestem w błędzie)...

 

[ Dodano: 20 Maj 2006 12:39 ]

a są jakies dwójnogi do założenia odrazu na szyne bo nie chce bulić na przejśćówke?

Link to post
Share on other sites

Rozkeciłem karabin, mianowicie odkręcając mechanizm od kolby, po czym wszystko prócz lufy i gumki hop upu przesmarowałem. Oczywiście niczego dalej nierozkręcając tam gdzie były otwory na śruby tam wpryskiwałem olej silikonowy CG. Po całym procederze osiągi mojego karabinu znacznie zmalały, sądziłem iż jest to wina przesmarowanego hopupu, jednak dzisiaj postanowiłem go rozkręcić i osuszyć.

 

Rozkręciłem hopa wszystko przetarłem i złożyłem ponownie mając nadzieje na poprawe jednak niepomogło.

 

Za radą Pi3otr postanowiłem wtrysnąć oleju do wnętrza tłoka i to się okazał klucz do rozwiązania zagadki. Nieszczęśliwie w czasie jakoś się zgrało moje smarowanie i brak smaru w tłoku teraz znowu strzela po staremu i masakruje puszki.

 

JAK SZWANKUJE WAM M6 LEJCIE OLEJU SILIKONOWEGO DO TŁOKA.

 

Brak odpowiedniego przesmarowania tego elementu jest zapewne głównym powodem zmartwień właścicieli "pechowych" M6. Jako że mój kolega miał to samo moge określić objawy chorej względem zdrowej M6.

 

-słaby odgłos wystrzału

-wgniatanie- nie przebijanie puszek. Napewno przebija przynajmniej jedną ścianke twardych puszek (żywiec) na miękich obie ścianki (dębowe)

-słaby zasięg ciut lepszy od klamek TM.

 

Jeżeli masz takie problemy to polecam zrobienie tego co wyżej.

 

 

P.S. Pi3otr wielkie dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

coz no ja na strzelance w sobote poprzednia czyli 20 maja strzelalem sie tym. pierwszy raz mialem do czynienia z bronia dluga w reku na polu walki. a co dopiero z karabinem wyborowym! w nocy przed strzelanka okolo godziny 2 zalozylem dopiero lunete (3-7 28mm, ktorej montaz byl za maly i musialem pilnik wlaczyc do akcji ale sie udalo i jest pieknie, nikt nie zauwazyl, ze montaz byl ostro przyszlifowany) wiec pojechalem z calkiem rozregulowanym gnatem. na miejscu troche poregulowalem cos ale no niestety celnosc dawala duzo do zyczenia. 2 razy udalo mi sie pieknie sciagnac kogos ale za to chasanie po krzakach przewaznie dawalo wynik taki, ze dostawalem seria z automatu ;]. dzisiaj wyregulowalem dosyc dobrze hu i lunete. co to da to sie okaze w niedziele. zasieg jednak jak dla mnie nie jest zadowalajacy no i celnosc tez. nie mam powtarzalnosci strzalow. mysle, ze to przez hu. ta czesc gumki, ktora podkreca kulke jest w ksztalcie... hum litery B. tzn nie ma jednego "cycka" ktory podkreca tylko dwa. czyli litera B to hu a O to kulka i wyglada to "BO" tak tylko trzeba obrocic to o kat 90' tak aby be bylo u gory. przy regulacji HU o jeden "pstryk" zmiana toru kulki byla diametralna niekiedy. moze mi sie zaoliwilo hu ... nie wiem. ale to nie zmienia faktu, ze bron za 300 zeta w stocku jest no... celna wlasnie jak na gnata za 300 zeta. ale duuuzym i to wielkim minusem konstrukcji jest cylinder! nierozkladalny cylinder? 3 piny po stronie dyszy i "dupy" cylindra zamykaja wszystko. rozmawialem z tokarzem i mowil, ze "rozwiercic" tzn sie wietrarka te piny trzebaby zannihilowac. wyjac co sie chce, sprezyne lepsza dac i zapinowac to w innych miejscach. SIC! tu akurat w porownaniu do sauer'a9 nasz gnat upada. tam mozna otworzyc i zamknac (Zakrecic zdaje sie) cylinder. miejmy nadzieje, ze jakies tune up kit'y beda mialy mozliwosc rozkladania bo jak nie to bedzie kasza nie z tej ziemi.

 

 

EDIT:

 

nie chce robic nowego postu wiec tu dodam. jakich kul uzywacie do tego? jaka waga jaka firma?

Link to post
Share on other sites

Posiadam lunete 3-9x40 Tasco i bez problemu trafiam z 40 m w taka zolta tablice ostrzegajaca ze budynek moze sie zawalic(nie znam jej dokladnych wymiarow ale sadze ze cos ok 1,5x1m). Oglolnie ten karabin to swietna sprawa kilka razy sciagnolem kolesi, a oni nawet nie wiedzieli skad do nich strzelam, slyszeli tylko kulki odbijajace sie od drzew i lisci :D Jedynym mankamentem jest jej kolor...moze innym to nie przeszkadza ale jak dla mnie to bardzo sie odznacza na tle zielonego lasu. Nie uzywam paska bo dla mnie jest bezuzyteczny i tylko przeszkadza. Drugi magazynek bardzo sie przydaje podczas ostrzejszych starc, chociaz zazwyczaj gdy oba sa napelnione to wystarczaja mi na kilka rund. Ogolnie jestem bardzo zadowolony z osiagow tej repliki i nie zaluje ani zlotowki na nia wydanej.

 

PS. Te paskudne napisy na kolbie zakleilem izolka i teraz wyglada duzo lepiej :wink:

 

 

 

PS2: Te dwa "cycki" na gumce to jest wlansie BAX. Wyruznia sie tym od HU wlasnie tym ze na srodku tego garbka jest rozciecie.

Link to post
Share on other sites

Na 10 strzałów bez optyki "po szynie i lufie" z odległości 35 metrów 8-9 "wchodzi" w sylwetkę stojącego człowieka od pasa w górę. Dokładniej pień drzewa szeroki na jakies 30-40cm i o wysokości około 1.6-1.7m Z 45-50 metrów skutecznośc około 50% (5 na 10). Ja tam nie mam nic do zarzucenia swojemu egzemplarzowi. W ciągu najbliższych dni zakładam lunetę (narazie nie mam czasu popracowac nad monatażem) i wtedy zobaczymy co to potrafi.

Link to post
Share on other sites
Jest jakaś przejściówka ' date=' która pasowałaby żeby można było zamontować tłumik czy trzeba samemu sobie dorobić?[/quote']

 

Witaj

 

No raczej dorobic samemu, gwint jest tam troszke malo typowy

chyba jakis 7/8 cala (w domu mam tylko metryczna suwmiarke ok 23,5mm)

 

Jednak jak Thor_ wspomnial M6 moze troszke byc słabsza,

z drugiej strony, mocniejszy zespół cylindra i sprezyny (kiedys sie pojawi) przyspozy pewnych problemow z naciaganiem :]

zwlaszcza przed sniadaniem <LOL>

 

ps. trafienie OK 30m po szynach (ospale:]

osoba stojaca bokiem - kula w ramie:] i bylo słychac ała - jeszcze raz przepraszam :)))

 

 

pozdry

mrd

Link to post
Share on other sites

Witam wszystich :!:

 

Tak sobie obserwuje ten temat i tego guna i przyznam że jest to ciekawa alternatywa dla ludzi którzy nie mają kasy zeby kupić np m24za ten 1100zł i pakowac w niego jeszcze z 500-600zł żeby jakoś strzelał

 

Ale oddaliłem sie od tematu....już wracam:co do ostatnich wypowiedzi to co do lufy to wydaje mi sie że jakby była dłuższa o cm czy dwa to niepogorszy zasiegu ale trzeba zauważyć że nie odczujemy tego wzrostu zasięgu. Jeżeli już koniecznie lufa to inwestowałbym w precyzyjną,wieksze skupienie nam by to dało.

 

Co do zestawu cylindra to napewno jak sie pojawi to przemieni tą snajpe w potworka :killer: jednak trzeba pamiętac że nawet zestaw cylindra ze springiem 300% może nie dac rady na dłuższej lufie (o ile bedzie sprężał taką samą objętość powietrza).

 

Podsumowując jak bym widział upgreada to jakis zestaw cylindra jak wyjdzie i prec lufa (no i może inna gumka HU i inne kulki ale to wiadome).

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites

W innym temacie czytałem o stosunku obientości cylindra do lufy i ten ktoś pisał że ten stosunek powinien być 1,5 przy normalnych a przy snajperkach nawet lepiej do 1,7 zwiększyć, więc gdyby ktoś był tak miły i zmierzył przynajmniej obiętość cylindra bo ja akurat niemam tego większego imbusa do rozkręcenia. Więc można by było obliczyć jaka jest optymalna długość a doświadczenia prowadzić na casto rurce które mógłbym przeprowadzić o ile wogule niosło by to za sobą jakiś sens.

Link to post
Share on other sites
Więc można by było obliczyć jaka jest optymalna długość a doświadczenia prowadzić na casto rurce które mógłbym przeprowadzić o ile wogule niosło by to za sobą jakiś sens.

 

Słuchaj powiem Ci tak:

Sens zawsze jest bo albo znajdziesz dobre rozwiązanie(dobry stosunek V cylindra do V lufy)- czyli to co Cie interesuje.

Albo dojdziesz do wniosku że z takiego czy innego powodu nie ma to znaczenia / lub niema dobrego rozwiązania.

 

Tak czy inaczej sprawdzisz sam' date=' doświadczalnie bez polegania na czyjejś opinii typu "A bo słyszałem że [...']"A przy tym bardzo możliwe że sie czegoś nauczysz :!:

 

A jeżeli otrzymasz jakiś wynik to go zamieść na forum bo napewno sie przyda innym.

 

Pozdrawiam i życze powodzenia :!:

Eddie

Link to post
Share on other sites

Jeszcze zależy czy obie repliki (krakman i cybergun) są identyczne bo tego chyba z całą pewnością powiedzieć niemożemy, chociaż chyba musze przyznać ci racje bo nawet na opakowaniu mojej repliki jest napisane 330 fpsów a i na cybergunie podają jakiś ichni przelicznik 360 fpsów = 100m/s?? Ciekawe jak oni to liczyli :?

Link to post
Share on other sites

No co do jakości tej od Krakmana to niedługo coś powiem dzisiaj zamówiłem z rana, więc może jutro będzie. Jeśli tak i jeśli ja sam do domu jutro dotre to z pewnością powiem co o niej sądzę ;) Od razu mowię niestety że moge jedynie dać ocenę estetyki i test puszki bo nie mam ani żadnej sensownej optyki jak narazie, ani chrono :( więc raczej wrażenia estetyczne przekaże)

Link to post
Share on other sites

Witam,

Na taiwanie bron jest juz po 239zl 8O

Mowicie ze 330 fps to duzo i wogole ma super strzelac itd.

"zasieg około 30-35m - z 30m trafi Pan w postać człowieka"

"metalowe są szyny,spust,lufa i inne el konstrukcyjne, natomiast body

jest z tworzywa

sprężyna jest naciągana rączką - jest to normalny "czterotakt"

średnica szyny 21mm"

Krakman

 

To tak w woli wyjasnienia :)

 

Jakby nie bylo to jest kolejna tania alternatywa dla snajperow, i z pewnoscia przegoni slynnego rugera mk2. Ruger za 300zl a to za 240, to za te 60 zl mozna podciagnac do 400fps i mamy ladna, mocna, celna, ciezka replike.

I chyba sobie taka kupie:)

Taniocha a jaka ladna wiec nie mozna sie oprzec...ehh

Link to post
Share on other sites

Cartman jak zwykle błyska nie mając pojęcia o czym pisze :P

 

Za 60 PLNów to możesz co najwyżej kupić kulki albo luntetkę :D

 

NIE MA I JESZCZE PRZEZ DŁUŻSZY CZAS NIE BĘDZIE UPGRADÓW DO TYCH ZABAWEK !!!!! A JUŻ NA PEWNO NIE ZA 60 PLNów

 

No chyba ze za te 60 złotych Cartman kupi "jakąś" spręzynę, opłaci tokarza który mu wytoczy nowy cylinder, tłok, kupi uszczelki, no i preclufę :mrgreen: :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie 28 Maj, 2006 ]

Mowicie ze 330 fps to duzo i wogole ma super strzelac itd.

"zasieg około 30-35m - z 30m trafi Pan w postać człowieka"

"metalowe są szyny' date='spust,lufa i inne el konstrukcyjne, natomiast body

jest z tworzywa

sprężyna jest naciągana rączką - jest to normalny "czterotakt"

średnica

 

Taaa jakoś trafiam w "sylwetkę" człowieka z 40-45 metrów, a "szyna" to raczej nie ma ŚREDNICY :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...