Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R7 to M16/15?


Recommended Posts

A może byś z tym poczekał aż pojawi się przynajmniej za granicą i ktokolwiek coś o tym napisze?

 

W Słupsku to chyba się czeka aż dziewczynę ktoś inny sprawdzi zanim się zacznie z nią "chodzić"

 

Mig z całym szacunkiem ale pieprzysz w taki sposób nie pierwszy raz jak nie podoba Ci się że ktoś sobie coś zakłada, przewiduje czy poprostu wymyśla czekając na popjawienie się sprzętu to nie wchodź na forum tylko czytuj recenzje w "Zbrojowni"

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jasne że lepiej poczekać. W zasadzie to nie wiem poi co ma być forum przecież kupując replikę masz (teoretycznie) dostęp do wsparcia technicznego producenta, zamiast forum które powino między innymi służyć wymianie także "wolnych" myśli moze poprostu zostawić tylko czysto techniczne działy w których będzie się usuwało każdy post nie zawierający tabelek, liczb, zestawień. Myślę że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.

Postuluję o pozostawienie tylko działu Hyde Park i utworzenie jednego działu "Technicznego" i wtedy będziecie mieli święty spokój z "domniemaniami" i fantazją. Chciałem zauważyć że własnie dzieki takim "dywagacjom wiejskiego listonosza" dośc szybko udało się np rozwiązać tajemnice gearboxu w kałachu JG.

 

Są tacy którzy poza czekaniem na recenzje innych, poza dotknięciem i przyjęciem jako pewnik konkretnych "rzeczy" potrafią się rozwijać między innymi dlatego że sami uruchamiają swój mózg i pozwalają sobie na wybieganie myśłami w "przyszłość"

 

Jeżeli należycie do kręgu "zamkniętych" i "jedynie, słusznie poprawnych" to i tak nie daje Wam nikt prawa do ograniczania chęci myślenia innym.

 

Pozdrawiam

 

>do usunięcia<

Link to post
Share on other sites

Thor dobra, oczywiście masz rację. Masz rację, jestem głupi, piszę bez sensu, to oczywiste że każdy w przyszłości z radościa będzie się przekopywał przez 15 stron teoretyzowania zanim znajdzie jakąś naprawdę wiarygodną i sprawdzoną informację :)

 

[ Dodano: Sob 11 Lut, 2006 18:27 ]

Chciałem zauważyć że własnie dzieki takim "dywagacjom wiejskiego listonosza" dośc szybko udało się np rozwiązać tajemnice gearboxu w kałachu JG.

 

Tak, ponieważ ten kałach był już w sprzedaży za granicą. A R-7 wella nawet nie opuścił fabryki...

Link to post
Share on other sites
w sumie to mogliby się zabrac za AUG'a albo P90.
Na AUGa jest pewna szansa - jeśli BE w końcu zacznie robić metalowe g-boxy albo DE się rozkręci (ten felerny selektor w ichnim kałaszu daje trochę do myślenia). Ale P90? Marne szanse. Musieliby sklonować g-box v6, a to niestety zajmuje im sporo czasu. Pewnie najpierw zrobią co się da na v2/v3 (MP5, M'ki, kałachy, G36, SIG 550 itd. itd.), a potem zaczną kombinować.
Link to post
Share on other sites
zrobią co się da na v2/v3 (MP5, M'ki, kałachy, G36, SIG 550 itd. itd.), a potem zaczną kombinować.

taaa a o sprawach typu tavor itp można zapomniec :)

swoją droga też zdębiałem jak wlazłem na tą strone wella

(swoją droga dzięki Westi za linka w temacie o producentach)

 

Uważam, ze możemy sobie pozwolic na załozenie, że R7 to R6 ze stała kolba i dodatkami. Uzasadnienie jest poroste jak lufa ;) - e k o n o m i a.

To jest chyba oczywiste. Jak masz wypraski do M4 to do M16/15 już niedaleko i na pewno taniej niż do kałacha. Ciekawe czy jak jest R8 to za nim R9 to będzie G3 w pełnej wersji...

Link to post
Share on other sites
G3 to Well robił tylko sprężynowe, ale nigdy nic nie wiadomo... Może będą sprzedawać jakieś dziwne G3 z kolbą od MP5.

 

Połącz części ze spręzynowego G3 z G3 Sas i masz elektryka G3...

Małe chińskie rączki nie dadzą rady?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...