Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

Panowie, mam pytanie. Zamierzam kupić alarm zabezpieczający do swojego LiPo i posiadam Turnigy Nano-tech 1300 mAh 25-50C. No i chodzi o to, że ta końcówka do balansera (i alarmu) ma trzy wtyki, a te alarmy na taiwangunie mają co najmniej cztery, albo więcej. Będą one pasować? Chodzi mi chociażby o ten: http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Lub ten: http://www.taiwangun.com/akumulatory-li-po-2/alarm-zabezpieczajacy-akumulatory-lipo-8fields?from=listing&campaign-id=19 I który lepszy?

Edited by Ślepak
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dziś kumplowi obok mnie zaczęło się dymić z repliki. Przez chwilę myślał że to silnik, ale skapnął się że to bateria

Co prawda ognia nie było, tylko dym, ale mało brakowało i mogła się cała spalić :icon_smile: Pokazuje nam tą baterię, tylko jedno mi się cisnęło "Panie, kto tak panu tak spie.....ł"

Ktoś zmieniał w tej baterii wtyczki, zrobione totalnie amatorsko, doszło do zwarcia. Jego komentarz " XXX, mówił że bez lipy" :icon_biggrin:

 

Lipo bez lipy :icon_biggrin:

 

Point is, jak sami nie umiecie lutować, to dać komuś kto się na tym zna.

Edited by Ayyon
Link to post
Share on other sites

Siema czytam i czytam, i w sumie wiem że dobre jest li-po, że dualsky i 7.4v ale problem w tym że nie wiem co i jak z pojemnością i tymi C bo zwyczajnie nie kupuję o co chodzi. Replika to stock (kupiłem używaną) według zaleceń bateria 8.4/9.6v ale to ni-mh replika to GFC 07 M4 CQBR, wtyczka to taka mała kwadrat kółko ;) kartka z serwisu pokazywała powyżej 410fps na kulkach 0.2 (natomiast sprzedający mówił żeby kupić 0.23) aku te 8.4 naładowane ale wydaje mi się że jest mocno padnięta bo świeżo po ładowaniu szybkie strzały bez kulek a po pół dnia już zdecydowanie słabiej z kulkami. I teraz co mi do kolby wejdzie i co kupić żeby nie usmażyć zabawki?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dokładnie, przy prądach idących w replikach mosfety zawsze będą się grzały (mniej lub bardziej) ale ogólnie nie jest to problem, bo są one przystosowane do pracy w 105*C choć w praktyce lepiej nie przekraczać 80*C, ale jak mosfet się tak nagrzeje, to go nie dotkniesz...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, czy to Li-Po będzie pasować do FC-A104B? Chodzi mi o to, czy bateria wlezie w atrapę rury gazowej. Zależy mi na baterii pod deklem a nie na zewnątrz. Piszę tutaj, bo zanim dostanę odpowiedź od gunfire, to minie chyba dekada.

Ów wspomniany pakiet. http://gunfire.pl/product-pol-1152206130-Akumulator-LiPo-11-1V-1300mAh-25-50C.html

A jak nie ta, to jaką 11,1 upchnę do repliki? W ostateczności zostanę przy 7,4.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...