Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 SD3 - UHC <-- Gdzie mogę kupić stałą kolbę ??


Recommended Posts

Witam ..

 

Tak jak w temacie.

Nie wiecie może gdzie można kupić stałą kolbę do modelu MP5 SD3 z UHC ??

Lub czy pasuje od innych producentów ? jeżeli tak to od jakich ?

Bardzo proszę o odpisanie na forum lub GG:3256654 , byłbym bardzo wdzięczny :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

kup shotguna firmy shit z kolbą.Wyrwij z niego kolbe i troche pomajsterkuj.Ja właśnie przerabiam chińskie ak74-SU (nie moge go nigdzie w necie znaleźć 8O ) przerabiam na troche inną bete specnaz:)Nazwałem go alfa specnaz:)

Oj będzie się działo:)

Sory za OT

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ok wiem że to sie niie opłaca ... ale nie pytam sie jaką Mp5 kupić ze stałą kolba tylko gdzie mozna dostać pasującą do tej ... elektryka będe miał dopiero za rok :/ .... ale nowego ... bo 1200 złoty nie tak łatwo uzbierać :]

 

Więdz apeluje jeszcze raz ... Czy ktoś wie jaka kolba pasuje do tej MP5 ... może być z tanich spręzynek byle by pasowało ... a cena to najmniejszy problem

Link to post
Share on other sites

jest takie gawnowate mp5sd6 na allegro za ok.20 pln....looknij, moze bedzie pasowac......

p.s wie ktos gdzie kupic mozna nowy tlumik do sd3 uhc'a?

bo kupilem uzywke i ma tlumik uszkodzony[ulamany jeden bolec trzymajacy tlumik w pozycji zablokowanej].....

 

[ Dodano: 04 Mar 2006 16:49 ]

sorka to mp5 to sd5 a nie sd6...mea culpa...

Link to post
Share on other sites

da sie to zrobic...troszke myslenia ludzie! to ze na tej witrynie sa spece od przerobek to nie znaczy ze nam sie nie uda....wystarczy troszke posiedziec,pomirzyc i nawiercic w odpowiednich miejscach...stare dziury sie zapcha....i pomaluje oczywiscie... :F w razie czego sie wywali kolbe i zostanie nam lipna bron do cqb.....podobno mozna ja jakos upgreade'owac....ale chyba tylko po to by ladnie wygladala na scianie....ale trzeba probowac....powodzenia...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 3 months later...

No chyba tak bo pisze że kompatybilne z tm a codo MP5 UHC to szkoda mi nawet dokupować coś do niej bo wyrwałem ją na allegro używke za 50 zł i porównywałem do miesięcznej mp5 uhc to strzela na tych samych kulkach jakieś 3 m słabiej a z wyglądu także taka sama, tak więc szkoda kupić kolby za 80 zł do repliki za 50 :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...