Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odziez Helikona


Recommended Posts

Wadą którą zauważyłem to główny zamek - jest bryzgoszczelny i dwu kierunkowy - ciężko chodzi /czy można go jak każdy zamek nawoskować?/ oraz wcina wykończenie pod szyją podczas odpinania.

 

Ja swój w CDJ (też bryzgoszczelny) nawoskowałem i jest OK.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Akurat sprawiłem sobie komplet tej bielizny termicznej z Helikona. Moge powiedzieć, że materiał jest rzeczywiście bardzo miękki i przyjemny w dotyku. I potrafi utrzymać ciepło. Ogólnie jestem zadowolony. Zauważyłem, że nowe bluzy polowe helikona (te z zamkami błyskawicznymi zamiast guzików i stójką zamiast kołnierza) mają wewnętrzną stronę stójki obszytą tym samym materiałem z jakiego jest zrobiona bielizna. Ale zastrzegam, że nie miałem do czynienia z innymi kompletami bielizny tego typu i niewiem jak wypada Helikon w porównaniu do konkurencji. W moim odczuciu warto było wydać na ten komplecik.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Potwierdze uszkodzenia od rzepów niestety jak każda sztuczna koszulka w kontakcie z nimi się mechaci. Ale w sumie najbardziej wytrzymałe są ochraniacze. reszta munduru w miare, chciaż już musiałem podszywac nogawke, a i oczywiście pojawia sie problem "cudownych" pasków wewnątrz służących do podtrzymania ochraniaczy na kolana niestety nie zawsze spełniają swe zadanie.. No cóż jak nie się nie wywrócisz to się nie nauczysz jak to mawiali strsi górale.

Edited by Laos
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

O wytrzymałości produktów Helikona możesz przeczytać w tym temacie, kolor materiału raczej na to nie wpływa ;)

 

 

W sumie to przeczytałem ale mówimy tu o postach z przed 3 lat do teraz, co miałem na myśli czy ktoś w ostatnim czasie kupował coś od nich, jak to teraz wygląda z jakością ich produktów.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę powiedzieć jak to wygląda na przestrzeni jednego typu produktów np. munduru. Ale mam od nich SFU z 1szej serii oraz niedawno zakupiony polar Patriot. O ile z munduru nie jestem zadowolony (materiały, jakość, wykończenie). O tyle Patriot przynajmniej pod względem wykończenia mnie pozytywnie zaskoczył.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj doszły do mnie spodnie (pantera pustynna) ,kolor różni się od oryginału (wiadomo :uśmiech:) ,ale wykończenie naprawdę super :) są trochę ciemniejsze od oryginału ,co akurat dla mnie jest plusem bo pasuje teraz do terenu lepiej :)

 

edit : ort :x

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

A co jest dziwnego w tym, że koleś ma helikona na sklepie? ;)

 

Ja mam ''camogrom'' Helikona i mam dziwne uczucia. NYCO ma chyba jakąś dziwną gramaturę, bo wydaje mi się cieńszy, a do tego rozmiarówka jest przerąbana. Kolor spiera się przez 2 pierwsze prania, a później pozostaje stały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...