Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 od CA z serii B&T


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem posiadaczem MP5SD5 Tuning do 360 fps

 

Do tego bateria 3000, 9.6

 

Wszystko ladnie smiga, raczka od przeladowywania sie chyba ujba***ale to sie zrobi:)

 

Ogolnie, SUPER BESTIA, nie mam z nia zadnych problemow!:)

 

Porownywalem ja z MP5 z ICS, osobiscie ladniejsza jest z B&T;]

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś przy MP5 z w/w serii posiada zamontowaną wysoki montaż pod optyke Tokyo marui? U siebie nie mogę "zapiąć" montażu i zastanwaim sie czy nie jest to spowodowane ciut szerszym body(minus body z otwieranym wyzutnikeim lusek)?

Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam montażu Marui, tylko wysoką szynę od Wella, ale miałem ten sam problem. Ja wcisnąłem to na siłę i jest ok. Parę razy musiałem zdjąć szynę i teraz body już się wyrobiło - zakładanie i ściąganie nie stanowi problemu. Szyna wciąż siedzi stabilnie. Jednak nie wiem czy z twoją szyną jest jest tak samo.

Pozdro

Edited by zdzisiu
Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam montażu Marui, tylko wysoką szynę od Wella, ale miałem ten sam problem. Ja wcisnąłem to na siłę i jest ok. Parę razy musiałem zdjąć szynę i teraz body już się wyrobiło - zakładanie i ściąganie nie stanowi problemu. Szyna wciąż siedzi stabilnie. Jednak nie wiem czy z twoją szyną jest jest tak samo.

Pozdro

Tutaj jest zupełeni inaczej, montaż nie trzyma poziomu i jest przekrzywiony na bok, Jedynym wyjściem było by leciutkie i równomierne spiłowanie 4 łapek montazu, jednakże jesli trosze zamocno spiłuje jedna łapke to montaz bedzie miał luzy i bedzie po ptakach...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dzisiaj przyszła do mnie mp5 :D Wreszcie!!!! Ładnie wykonana i ten metal. Nic nie mogę powiedzieć jak strzela bo batka się ładuje. To może głupie ale mam wręcz debilne pytanie. Jaka bateria pasuje do TLFa by w ogóle świecił? Próbowałem na R6 ( paluszku zwykłym i są luzy i lata dlatego nie świeci. Czy to jakaś specyficzna bateria tam pasuje, specyficzna, czyli np. taka ze sklepu fotograficznego, gdzie sprzedają różne dziwadła? Proszę powiedzieć jaka jak ktoś wie. :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do znających się na rzeczy. :) W sobotę mam strzelankę w lesie i chciałem założyć tłumik na mp5. I nie wiem jak zdjąć tłumik płomienia. W instrukcji nic nie ma jak to zrobić, sam próbowałem, ale nie chciałem szarpać nic na siłę. Proszę aby Ktoś kto się zna opisał mi po kolei jak zdemontować tłumik płomienia. Czy ta mp5 w ogóle ma gwint by nakręcić tłumik czy trzeba przejściówkę??

Link to post
Share on other sites

By odkręcić tłumik płomienia musisz posiadać klucz imbusowy (jak dobrze pamiętam taki jak do silnika) i odkręcić imbus który sie znajduje na dole. Zasłania go latarka w wersji TLF wiec musisz ja odkręcić.

 

A co do drugiego pytania to potrzebujesz przejściówki z gwintem ( http://asgshop.pl/produkt.php?id=968 ), chyba ze posiadasz tłumik mocowany bezpośrednio na mały tłumik ognia ( http://asgshop.pl/produkt.php?id=866 ).

 

Pozdrawiam RoNiN691

Link to post
Share on other sites

Mam mały imbusik i już odkręciłem tą śrubkę. Tyle, że tłumik płomienia ani drgnie. Ciągnąłem go do siebie i kręciłem nim na lewo i prawo ale ani drgnie. Może mocno siedzi, to chociaż powiedz, w którą stronę powinien kręcić lub szarpać żeby to zdjąć.

Link to post
Share on other sites
Mam mały imbusik i już odkręciłem tą śrubkę. Tyle, że tłumik płomienia ani drgnie. Ciągnąłem go do siebie i kręciłem nim na lewo i prawo ale ani drgnie. Może mocno siedzi, to chociaż powiedz, w którą stronę powinien kręcić lub szarpać żeby to zdjąć.

 

Wykręć całkowicie tą malutka śrubke(wykręcając: odwrotnie z wskazówkami zegara), a poźniej pchaj/wyciągaj go do Siebie tzw. od karabinu!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Posiadam mp5a4 TLF. No właśnie i tu mały problem. Od dawna już mam tłumik o średnicy 40mm i nakręciłem go na przejściówkę. "Karabinek" fajnie wygląda tylko, że średnica tłumika jest zbyt duża i mając przykręcony tłumik nie mogę mieć zamontowanej latarki. Czy tłumik o średnicy 30mm załatwi sprawę?? Czy może potrzeba jakiś specjalny typ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

witam!

mam zamiar zakupić mp5-sd2 seri oczywiście B&T, tylko dla pewności chciałem zadać 2 pytania:

 

1. Z tego co udało mi się wyczytać to w mp5sd2 można przedłużyć lufe wew. chowając ją w tłumiku. Ktoś podał, że max długośc takiej lufy to 300mm. Zakupy będę robił u krakmanów a u nich widzę lufę 285 mm i lufę o długości 301mm (http://taiwangun.com/?str=product&prId=611). W opisie produktu jest jednak napisane że jest ona przeznaczona do M733/Thompson [CA]. Ma to jakieś znaczenie? Czym spokojnie da się ją zamontować do mp5sd2.

 

2. Chciałbym w tej replice z miejsca zamontować sprężyne 110m Guardera, gdyż z tego co mi wiadomo to stockowe wzmocnienia GB są na tyle dobre, że można spokojnie pozwolić sobie na sprężyne 110m.

Chciałbym mieć jednak 100% pewność... (?) i przy okazji spytać czy sprężyna Guardera to dobry wybór.

 

 

W temacie ASG jestem swieżakiem więc przepraszam jeżeli moje pytania są banalne.

 

Dziękuję z góry za pomoc!

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

nie mam juz mozliwosci edycji, wiec pozwalam sobie na kolejnego posta...

 

Mamm problem z doborem prec lufy do mp-sd2 [CA]

Chce kupic taka zebym mogl ja zamaskowac w tlumiku, tylko nie wiem jaki wymiar bedzie pasowal...

 

Krakmani mowia ze 310mm

Na forum udalo mi sie wyczytac ze 300mm to max.

 

Moze mi ktos pomoc?

 

dziekuje z gory!

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

1) Lufa 300 mm bez problemu chowa sie w tłumiku w wersji SD, sam mam 300 mm i jest idealna

2) No nie wiem czy wytrzyma ci 110. Ja mam wzmocnione części Hurricane + sprężyna guardera m100 i zaczyna mi pękać szkielet GB

3) Niska szyna CA pasuje idealnie :) mam taka na swojej mp5 i jestem zadowolony

Link to post
Share on other sites

Ja mam i pasuje ;)

 

Też miałem szynę CA, sprawdza się ok, ale należy pamiętać, że nie pasują na nią kolimatory z montażem zintegrowanym - za mało miejsca na szczęki montażu między zaciskami szyny.
To też niestety prawda.

 

Poza tym Styp, jak chcesz taką szynę to możemy pogadać ;)

Link to post
Share on other sites

1) Lufa 300 mm bez problemu chowa sie w tłumiku w wersji SD, sam mam 300 mm i jest idealna

2) No nie wiem czy wytrzyma ci 110. Ja mam wzmocnione części Hurricane + sprężyna guardera m100 i zaczyna mi pękać szkielet GB

3) Niska szyna CA pasuje idealnie :) mam taka na swojej mp5 i jestem zadowolony

 

dzieki wielkie!

 

1) o lufe pozwolilem sobie spytac jeszcze czopera. Jego odp. w skrocie: nawet 310mm podejdzie, ale 310mm sa tylko SRC wiec lepiej wziac 300mm ale lepszego producenta.

Dodatkowo dowiedzialem sie, ze miejsca na lufe jest 32cm.

 

2) co do m110 to widze, ze zdania sa podzielone. Wstrzmam sie wiec i postrzelam troche na stocku. Pierwsza bedzie precka, potem moze pomysle o mocy :)

 

Dziekuje raz jeszcze.

 

Pozdrawiam!

 

PS: przepraszam za brak polskiej czcionki!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...