Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupy swojej pierwszej repliki jednak jestem w tym temacie zupełnie zielony. Szukam na początek "boczniaka" do strzelania na działce do tarczy i zastanawia mnie jakie marki są polecane a jakich lepiej unikać i nie tylko z pistoletów gazowych ale i także elektrycznych karabinów lub snajperek. Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, krobug said:

Rozglądaj się za wiatrówkami jeśli chcesz strzelać tylko do tarczy.

Myślałem nad wiatrówką bo narazie planuje strzelanie do tarczy ale pewnie w lato będę miał okazje rozgrywać mecze ze znajomymi, dlatego zastanawiam się jakie marki replik są godne uwagi.

Link to post
Share on other sites

Strzelanie do tarcz z replik asg nie daje wiele frajdy, celność jest kiepska. Tylko bardzo dobrze poskładane repliki mają zadowalającą powtarzalność, a to kosztuje niemało kasy. Co do pytania jak zawsze wszystko zależy od budżetu, niezależnie od finansów klamka na pierwszą replikę to kiepski pomysł.

Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, krobug said:

Strzelanie do tarcz z replik asg nie daje wiele frajdy, celność jest kiepska. Tylko bardzo dobrze poskładane repliki mają zadowalającą powtarzalność, a to kosztuje niemało kasy. Co do pytania jak zawsze wszystko zależy od budżetu, niezależnie od finansów klamka na pierwszą replikę to kiepski pomysł.

A ogólnie repliki do 1500-2000 zł jakie marki patrzeć? i też do 1000 zł podobają mi się repliki Specna arms tylko nie wiem czy są one warte swojej ceny.

Edited by Zielak51
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Zielak51 napisał:

A ogólnie repliki do 1500-2000 zł jakie marki patrzeć? i też do 1000 zł podobają mi się repliki Specna arms tylko nie wiem czy są one warte swojej ceny.

Ci lepsi producenci to np: ICS, LCT, G&G, Krytac, VFC, WE.

Specny nie są złe, ale chyba bardziej opłaca się wziąć jakąś eMkę od DE. Oczywiście wszystko zależy od aktualnych cen i promocji.
Na pierwszą replikę polecałbym plastikową eMkę od DE. Jak Ci się Airsoft nie spodoba to łatwiej sprzedać z mniejszą stra

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...