Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki może być problem z komorą gate eon


Recommended Posts

Czołem. Kupiłem ostatnio komorę gate eon i mam problem ze spadkiem fps. Na komorze shs ma jakieś 310 fps, natomiast na gate eon 260 fps na gumce od maple leaf. Testowałem gumki od guardera, g&g i tnt i fps jeszcze bardziej spadały. Dysza jaką mam to begadi 21,25mm, długość odpowiednia do komory gate. Czy problem może być z gumką hop up? Czy gumka od krytac pomarańczowa pomoże? 

Link to post
Share on other sites

Czy masz pewność, że gumki w nowej komorze uszczelniają się na 100 % ?

Jeżeli tego nie robiłeś, to spróbuj pokombinować z teflonfixem.

A jak z połączeniem dyszy z gumką  ?

Nowa komora może mieć kilka dyszek więcej długości i wtedy trzeba by dać dłuższą dyszę, ale tak, aby nie blokowała kulek.

Najlepiej to sprawdzić na max wysuniętej dyszy z gb i nasunąć na nią komorę z zamontowaną gumką i lufą.

Link to post
Share on other sites

Każda gumka wchodzi na ciasno, zero luzów. Więc szczelność raczej jest.

Dysza ma 21,25mm czyli długość jest odpowiednia do tej komory, z resztą w instrukcji jest podane że taka długość jest odpowiednia.

Wracając do tego czy gumki się uszczelniają, dziwi mnie że w komorze shs gumka nie siedzi jakoś super ciasno, nawet jest lekki luz a fps nie spadają mimo to... 

Link to post
Share on other sites

A tą dedykowaną dyszę założyłeś teraz ?

Na pewno dobrze uszczelnia się na rurce głowicy cylindra i w gumce ?

Wątpię, aby producent komory był w stanie przetestować wszystkie możliwe konfiguracje sprzętowe, może akurat w twoim bildzie trzeba pokombinować z którymś elementem.

Tutaj ważne są dziesiąte części milimetra, nawet grubość przodu listwy popychacza dyszy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...