Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie co do cm040L


Recommended Posts

Cześć,
Jako że chciałbym sobie sprawić cm040L to zacząłem szukać na oferty w necie i tak zbytnio nie widze nic np. na gunfrie czy taiwan gun więc pytanie do was gdzie będę mógł kupić tą replikę wiedząc że to faktycznie ten model a nie podróba.

pytanie też czy jest róznica pomiędzy wersja z kolbą od m4 a wersją z kolbą składaną na bok (wiem że te kolby ale chodzi mi o działanie itd)

Pozdrawiam

 

Edited by help_urself
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, help_urself napisał:

zacząłem szukać na oferty w necie i tak zbytnio nie widze nic

Czasem jest tak że na konkretne modele replik można czekać nawet i rok aż wrócą na stan, czasami bywa tak że przestają być w ogóle produkowane.
Jak jest w tym przypadku? Kto wie, napisz do Gunfire lub CYMY, ale dużej nadziei bym bym sobie nie robił. Pewnie trzeba szukać używki i tu akurat możesz mieć szczęście bo jest jedna na giełdzie, ale kupno używki to już inna historia.
Można też kupić każdą inną repliką AK105 i dokupić front RIS, ale dostępność takich frontów to AK to też tragedia.
https://wmasg.com/pl/auction/show/69672
Można tą używkę kupić nawet dla samego frontu i wsadzić do LCT albo E&L :)

16 godzin temu, help_urself napisał:

czy jest róznica pomiędzy wersja z kolbą od m4 a wersją z kolbą składaną na bok (wiem że te kolby ale chodzi mi o działanie itd)

Trzeba patrzeć po opisach w sklepach, ale zazwyczaj są to właśnie tylko różnice w wyglądzie zewnętrznym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...