Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich posiadaczy agm 003

Mam dwa bardzo irytujące problemy z moją strzelbą (wersja long) i nie mam pojęcia co z nimi zrobić. 

1. Raz na jakiś czas po przeladowaniu, kulka wydostaje się gdzieś z mechanizmu i wpada do środka korpusu repliki i luźno sobie po nim lata. Powoduje to wkurzający dźwięk i nie wiem dlaczego tak jest. 

2. Po każdym przeladowaniu repliki kulka nie trzyma się lufy i kiedy chociaż lekko przechyle ja w dół kulka z niej wylatuje. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. 

 

Byłbym bardzo wdzięczny za precyzyjna i w miarę szybką odpowiedź kogoś kto miał podobny problem lub wie co z tym zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Ten shotgun to nie jest szczyt finezji wykonania, więc jakieś problemy zazwyczaj w niej występują ;)

Problem z wypadającymi lufą kulkami może być związany ze źle ustawionym hopkiem, na zero.

Przesuń suwak trochę, jak problem nie zniknie, to problem jest w komorze.

I prawdopodobnie tak jest, skoro kulki wpadają do środka.

Jakbyś rozbierał tą replikę, jeżeli tego nie robiłeś wcześniej, to obejrzyj jakiś filmik z rozbiórki AGM.

Zazwyczaj podczas rozbiórki wystrzeliwuje sprężyna i wypadają dźwigienki, jak źle ja z powrotem powkładasz, to lipa.

Komora w AGMie jest tragicznie wykonana, niestandardowa, jak jesteś techniczny to sobie poradzisz ze znalezieniem w niej błędu.

Jak nie jesteś, to sobie odpuść, szkoda nerwów przy składaniu ;)

Ewentualnie magazynek ma za mocną sprężynę i za mocno wpycha kulki do komory, warto to zweryfikować, zanim rozbierzesz strzelbę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wpadanie kulki do obudowy - kiedyś temat przerabiałem, okazało się że w komorze jest taki wystający pin który odpowiada za blokowanie kulki przed wpadnieciem do obudowy podczas przeładowania, więc jak coś już tam grzebałeś to może to przegapiłeś.

Jeśli chodzi o wypadanie kulki z lufy - zwiększ hopka

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...