Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WOODLAND vs. DPM


Recommended Posts

przy temperaturach +25 i wyżej jak masz na sobie oporządzenie to po 10-15 minutach nie ma już większej różnicy czy masz rip-stop czy NYCO tudziez inne pochodne. Natomiast wszystkie rip-stopy maja ta zaletę, że szybko schną i nie są ciężkie po zamoczeniu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pytanie o rodzaj kamuflażu oraz który z nich jest lepszy jest idiotyczne w różnych warunkach każde kamo inaczej się sprawdza, ja osobiście polecam test zamieszczony przez SPAT ze Szczecina :

 

http://www.spat.szczecin.pl/public_4.html

 

Jeśli nawet ktoś ma inne zdanie na temat wyników to można skożystać z ladnie przygotowanych zdjęć.

 

Wracając do samego w sobie camo to od Ciebie zależy czy chcesz wzorować się na jakiejś konkretnej armii. Odnośnie maskownia to jeśli będziesz biegal lamiąc przy tym glośno galęzie, stal wyprostowany to nawet najlepszy kamuflaż Ci nic nie pomoże. Wedlug mnie z kamuflażem jest jak z urodą - pojęcie względne - każdy ma swój typ ;)

Link to post
Share on other sites

Świetny artykuł :arrow: Spat - szacunek

Najlepiejlepszym wyborem kamuflażu jest......

Wybranie takiego jaki Ci się podoba :wink: lub takiej armii jaka ci się podoba.

W artykule znajdziecie uzasadnienie dla najlepszego komuflażu w naszych warunkach. I trzeba przyznać że polski WZ 93 niźle wypadł, nigdy nie patrzyłem na niego w tych kategoriach, czasami polakom coś wyjdzie :uśmiech:

Dla mnie nr 1 jest DPM :!:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...