Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

Czy jawne i bezczelne kłamstwo to przepraszam jakaś norma? Obojętnie, czy się jest klientem, czy sprzedawcą, są pewne granice (jak mawia znajomy z WOPista).

 

Jak się komuś łże w żywe oczy, to chyba nie można mieć pretensji, że komus puszczają nerwy?

 

Goście biorą od Ciebie pieniądze, obiecują coś, potem kłamią i nawet nie mają odwagi się przyznać? A jeszcze odpyskowują?

 

MG już dawno przekroczył granice przyzwoitości, prawdomówności i bezczelności, że o zwykłej uczciwości nie wspomnę. Teraz już nie sklep traci klientów, tylko ludzie robią sobie wrogów.

 

A odpowiedź MG "pierdol sie frajerze", to chyba najlepsze podsumowanie kim dla nich jesteśmy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tzn. że ja jako klient, który u nich w sklepie zostawia 1k zł i więcej mam czekać cierpliwie aż jaśnie panowie z MG raczą do mnie wysłać paczkę i/albo odpiszą na mojego Maila ? No sorry bardzo ale też bym zredagował do nich wiadomość w tym tonie.

 

PS.

To oni jako sprzedawcy powinni zrozumieć że dzięki klientowi są w stanie wyżywić rodziny, jaki by ten klient nie był.

 

EDIT:

Mała poprawka w pisowni

Edited by ruffin-89
Link to post
Share on other sites

Ja na MG kupiłem swojego pierwszego AEGa- MP5A3 TLF, był to rok 2005. Po kilku miesiacach cosik osiągi spadły więc posłałem go do nich na gwarancji. Po ponad miesiącu czekania, telefonów do nich (nie odebranych zresztą ...) i xxx maili doczekałem się odpowiedzi mailowej, że była to usterka fabryczna i wymienili uszczelki duperelki i cosie insze jeszcze i giwerka odesłana. Fajnie ogólnie radocha czekam na karabinek. Przyszedł po kolejnym tygodniu i ku mojemu zdziwieniu był za pobraniem w wysokości ok 50 PLN. Co się okazało przesyłka kosztowała 15 PLN a 35 części i serwis. Na mojego maila dlaczego zapłaciłem za części skoro to było uznane jako naprawa grwarancyjna, brak odpowiedzi. Za przesyłkę zapłaciłem bo szkoda mi było karabinka za prawie 1500 zeta, ale to był koniec moich zakupów w MG ...

Link to post
Share on other sites

Zaryzykowałem i zamówiłem... paczka warta była 1350 zł.

 

Zamówienie złożone w poniedziałek, potwierdzone w wtorek, wysłane ( podobno ) w środę ( w ten dzień Pan z MG jeszcze do mnie dzwonił na komórkę by potwierdzić adres wysyłki ). Paczka doszła dziś. Wszystko zgodne z zamówieniem i nowe. "Papierków" - brak, ale z tym się liczyłem. Jak dla mnie to i tak plus, bo kupując u nich aega zapłaciłem 1100zł, normalnie musiał bym wydać na niego 1450zł + 100zł aku + 100zł ładowarka, czyli "oszczędziłem" 550zł. Za tę kwotę mogę sobie go serwisować w ASGShopie, choć mysle że to będzie zbędnę, bo kupiłem znów zabawkę od TMa...

Edited by noah
Link to post
Share on other sites

Drugi już zakup w machingunie, (na ok 800zł, czyli przesyłka gratis) paczka co prawda "szła" przez tydzień, jednak wszystko dojechało i ogólnie ok.

Edited by art
Link to post
Share on other sites

Dlaczego ryzykanci - skoro mają dobre ceny a ktoś jest na tyle rozgarnięty, że potrafi poradzić sobie w razie awarii... Dlaczego nie? Zamówiłem tam wczoraj nowego CA RIS Carbine. Jak narazie czekam na potwierdzenie. Ma ktoś może jakiś inny numer do machinegun?

Link to post
Share on other sites

Ja też zaryzykowałem. Zamówiłem JSDF Type 89 (Tokio Marui) + 4 magi. Wyszło mnie 1459 zł. Paczka ponoć wysłana wczoraj (czyli środa 16.05.2007) i ma przyjść jutro lub w poniedziałek. Zobaczymy co z tego będzie. Jak gun będzie nowy to wbijam na gwarancję , bo zawsze będę mógł wysłać replikę do np. asgshop'u. Jak dostanę paczkę to napiszę więcej.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja też dostałem paczkę dzisiaj :D. Jak ją otwierałem to strasznie się bałem, że mi jakiegoś bubla tam wrzucili, ale... okazało się, że wszystko jest tak jak trzeba.

 

W sumie kupiłem swoją pierwszą replikę za ponad 1000 i pierwszego AEG'a. Myślę jednak, że TM mnie nie zawiedzie :). Jak na razie jest super :D.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sadzac po ich stanie magazynowym to juz powoli koniec albo powazna przerwa w pracy sklepu. Tam po prostu swieci pustkami. Ja tez otrzymalem mojej ostatnie zamowienie w calosci, z gratisami i w dobrej cenie, ale czekalem 3 tygodnie, nie wspominajac juz o braku kontaktu ze sprzedawca oraz "zniknieciu " historii zamowien.

Link to post
Share on other sites

Zamowilem AEG-a w zeszłą niedziele - w poniedziałek maila dostałem, że wysyłają - dziś jest niedziela i nic nie doszło. Zobaczymy jestem dobrej mysli :wink:

Sądze, że raczej sprawę dość często pieprzy nasza ukochana Poczta Polska - podobno ponownie są jakieś trudnośći - ostratnio paczka priorytetowa szła do mnie TYDZIEŃ :evil:

 

Kontakt mailowy z MG wydaje się być ok - choć trzeba poczekać trochę na odpowiedź.

Nie wiem, może jestem w mniejszości, ale raczej nie miewałem rozczarowań - a trochę u nich kupiłem - i czasami zdobywali takie rzeczy, że aż mnie dziwiło - szczególnie, że inne sklepy rozkładały ręce.

Link to post
Share on other sites
Sądzę, że raczej sprawę dość często pieprzy nasza ukochana Poczta Polska - podobno ponownie są jakieś trudnośći - ostratnio paczka priorytetowa szła do mnie TYDZIEŃ

 

Mówisz oczywiście o datach stempli datownika na formularzach adresowych?

Bo normalnie priorytety dochodzą do poczty docelowej (nie do adresata) na drugi dzień , np. wysyłka 20-go rano na drugi dzień po południu jest już w poczcie docelowej , adresat ma przesyłkę na drugi lub (jeśli duże i kijowe miasto) trzeci dzień.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...