Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozterki egzystencjalne towarzyszące wyborze pierwszej repliki.


Recommended Posts

Niedawno zacząłem swoją przygodę z airsoftem. Z pierwszego strzelania wróciłem pośiniaczony, zmęczony, ale bardzo zadowolony. Na następne strzelanie postanowiłem przyjść już z własną repliką. 
Z budżetem na replikę wynoszącym ok 600 zł upatrzyłem sobie doubleEagla (https://www.taiwangun.com/assault-rifle-aeg/m904g-fire-control-system-edition-de-2), lecz gdy szukałem tego modelu w niższej cenie, natrafiłem na specnę flex (https://militaria.pl/p/karabinek-szturmowy-aeg-specna-arms-sa-f01-flex-czarny-256877). Z recenzji wynika że obie repliki są bardzo podobne w budowie, jedyną różnicą jest brak mofsetu, i cena niższa o 120 zł. Niestety, jej design jakoś nie przypada mi do gustu (nie aż tak, aby dla samego wyglądu dopłacać 120 zł). Jednocześnie znalazłem ar-47 (https://www.taiwangun.com/assault-rifle-aeg/cm-650b-mosfet-edition-black-cyma-3), którego koncepcja podoba mi się na równi z doubleEaglem, ma wbudowany mofset, a kosztuje 60 zł mniej.
Interesuje mnie, jak te repliki sprawują się w odniesieniu do siebie, czy mofset poważnie poprawia responsywność, zmniejsza zużycie broni, itp?
Może ktoś korzystał z któreś z nich i może polecić / odradzić? A może jest coś lepszego w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Najbardziej przemawiającym argumentem za replika DE jest fakt, że te repliki są brane do wypożyczalni. DE ma porządne wykonanie, a układ sterujący (bo to coś innego niż mosfet) gromi konkurencję. Specna jest ok, ale są lepsze. Rzetelną recenzje zrobił Ulat z ASG Olsztyn. 


Cymy serii 600 to bardziej zabawki niż pełnoprawne repliki ale też się da z nimi bawić. 

Jeśli coś mógłbym jeszcze zaproponować to może g36c od JG? Podstawowa replika, od dawna na rynku ale magazynki inne niż m4 czy ak i nie wszystkim pasuje. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...