Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armia holenderska


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A masz może jakieś foty albo linki do strony na których można zobaczyć jak ten worek wygląda? Byłbym bardzo wdzieczny.

 

 

Dla zainteresowanych mam link do fotek Koninklijke Landmacht . Wydaje mi się, że są to szkolenia jakieś, średnio znam holenderski... Ale fotek dużo i widać troche sprzętu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie chcąc tworzyć nowego tematu zapytam tutaj.

 

Wyczytałem że Holenderscy Marines używają mundurów BDU Woodland. Jak wiadomo firm produkujących na potrzeby armi jest od groma a ja chciałbym zakupić oryginalny/kontraktowy mundur Holenderskich Marines.

 

Więc jaka firma ma podpisany kontrakt z Holandią a raczej jej armią i odziałami Marines na szycie dla nich mundurów BDU Woodland ?

 

Ewentualnie jakieś e-sklepy z tamtego regionu (Holandia) bądź w Polsce gdzie można dostać taki egzotyk :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Swego czasu spodnie były dostępne u demobila2000 (teraz kalwus13 czy jakoś tak) na allegro. Wyślij maila i zapytaj.

 

Dzowniłem ale niestety już nie posiada tych mundurów. Wystarczy mi nazwa firmy która robi je dla Holenderskich Marines na kontrakcie a ze znalezieniem już sobie poradzę ;)

 

Pozdrawiam i czekam na pomoc, Dawid.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

A masz może jakieś foty albo linki do strony na których można zobaczyć jak ten worek wygląda? Byłbym bardzo wdzieczny.

Dla zainteresowanych mam link do fotek Koninklijke Landmacht . Wydaje mi się, że są to szkolenia jakieś, średnio znam holenderski... Ale fotek dużo i widać troche sprzętu.

 

To jest obrazek przykladowy, jak mozemy podpiac torbe do klipsow:

13429850ax9.jpg

54586325rh2.jpg

 

 

Tutaj mozemy kupic taka torbe:

Od tego masz komis - Królik

 

 

Czy mi się zdaje, czy właśnie w sprytny sposób próbujesz zareklamować swoją aukcję na Allegro?

 

Królik

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dzięki za fotki, chyba sobie coś takiego sprawie, cena nawet rozsądna ale jeszcze pomyśle nad plecakiem ostatnio potaniał na allegro.

 

Teraz mam inny problem, a mianowicie, nie mam w czym przenosić radia, i tak sie zastanawiam nad małą ładownicą zeby poprzerabiać ją jakoś bo znalazłem u vesta ładownice uniwersalną na radio ale MLCE a do ALICE to chyba nie bedzie pasować.... Jakieś sugestie, pomysły? Byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

kamizelki:
zwykla kamizelka na szelkach, przewaznie w zestawie duze ladownice (bardzo dobre rozwiazanie co do zrobienia metalowej wstawki, ktora jest w ladownicy, ulatwia to wyciaganaie magazynkow

 

mógłbyś sprecyzjować dokładnie o jaką wstawkę chodzi?

Edited by piotrovsky
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Wie może ktoś gdzie obecnie można dorwać spodnie holenderskie, i jakieś nakrycie głowy?

 

W Polsce cienko wygląda sprawa ze spodniami, sam poszukuje i największy wybór obecnie jest na ebay-u po wpisaniu hasła "dutch DPM" niestety przesyłka zniechęca do zakupów

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...