Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P.1093 (AK47) [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez mnie zdziwilo kilka jego przedmiotow z serii nowosc cymy... gosc mowil ze dzisiaj przestrzelil mp5sd6 i tego kalacha... mowi ze mp5sd6 na kulkach 0,2 leca na 50m a kalach na kulkach 0,25 na 60m Oo

Witam, przestrzelona juz:) ma 50m jak nic na 0,2g tak wiec elegancki zasieg:) a kałach ma 60m!!!!! na kulce 0,25g i to tez jest sprężynowy...masakra...pozdro

hmmm

nie wiem co o tym myslec, ale chyba zakupie sobie mp5sd ... jak cos nie tak bedzie to odesle :wink:

Link to post
Share on other sites

Nie bylbym taki sceptyczny (choc oczywiscie na sobie w zyciu nie sprawdze - nie ma mowy ;-))... Pamietacie shotguny DE? Tez nas mile zaskoczyly i swoje 260 fps i 40 metrow zasiegu MIALY. Skoro to sprezyna, to chinczycy juz udowodnili ze potrafia zrobic dobra dluga sprezyne poniezj 100 zl. Jesli zamawiasz to MP5, to chetnie poslucham Twoich opinii... A masterbatorowi jakos ufam... Nie tylko ja na tym forum jeszcze sie na nim nie przejechalem...

 

P.S. Moj kredyt zaufania nie zmienia faktu, ze ten AK jest wizualnie obrzydliwy ;-)...

Link to post
Share on other sites

hmmm ja bym to przyrownal to tak jak mniej wiecej :

Logitech G5 i A4tech x718 ( jesli ktos nie wie o co chodzi to sry :D )... niby parametry podobne, obydwa wizualnie bardzo ladne, jedyne czym sie roznia to cena... Ale logitech to zawsze logitech a cybergun to cybergun...

Link to post
Share on other sites

A ja go kupię.

Pisze gość na aukcji, że można zawrócić to zwrócę mu jak mi się niespodoba. Moim zdnaiem całkiem możliwe, że ma zasięg nie "60m", ale 20m to ma na 100%

Nie wygląda pięknie, ale jak go kupie to te drewnopodobne coś zamienie na prawdziwe drewno :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Panowie nie przesadzajmy, że to się doniczego nienadaje. Fakt, że jest to o wiele lepsze niż elektryk cymy z plastikowym GB :mrgreen:

Ma aluminiową lufę i cyngielek do ładowania też metalowy. Można go porównać do Ak-47 CG Black.

Cyber Guna jest 2x droższy niż Cymy, jak będę miał jakiś przypływ gotówki to kupię tego kałacha i napisze o nim receznję; dodam kilka fotek i nagram jakiś 2 minutowy filmik.

Na 60m jak i sam sprzedawca mi mówił to kulka nigdy nie poleci :ściana:

Ale te 15m to możliwe jest. Pozostaje kwiestia "wytrzyamłośći" tego sprzętu :F

Przynajmiej ma trochę części "metalowych".

Jak kupie to wszytsko opisze z fotkami i filmikiem.

Link to post
Share on other sites

co wy za glupoty piszecie jakie 15m chyba z 1g kulek, napewno zasieg skuteczny nie mniej jak 35m a leci pewnie na 50m na kulkach 0,2g.

 

Ktos zreszta pisal w innym topicu ze ma 2 wersje i ten z cyberguna to praktycznie to samo co cymy. Z tego co widze na fotkach to wyglad calkiem calkiem poza imitacja drewna, ale mozna zrobic z niego wersje black :) i bedzie good :)

Link to post
Share on other sites

Tego tematu nie ma juz :] Dotyczyl nie tylko nowego AK47 Cymy ale tez nowych MP5tek Cymy a maja ok. 50m zasiegu wiec nawet jakby w realu mialy te 40m to nie byloby tak zle. Z tego co zauwazylem pojawily sie tez nowe tanie elektryki cymy mp5 body te same co w springach, wyglada na solidnie zrobione. Springa mp5 cymy kupie i jakby co dam info o nim.

 

[ Dodano: 05 Maj 2006 11:39 ]

Gosc twierdzi ze po zaladowaniu kulek 0,25 jest ok. 60m zasiegu, calkiem niezle 8)

Link to post
Share on other sites

Pisałem już o tym przy temacie Ak47 black cyma z military. Otóż posiadam obydwie repliki cyber guna i ak cymy. Obydwie są identyczne poza imitacją okładzin drewna w cymie. Te same metalowe części,waga magazynki, pokrywa zamka pasujące wymiennie. Cyma jakby bardziej matowa nie błyszczy jak CG black i sprężyna w cymie mocniejsza co przedkłada się na prędkość kulki i dalszy zasięg.(5-7m) W Cg kulka leci też daleko ale wolniej (za sprawą hop-up raczej niż sprężyny.) HU w obydwóch jest i widać skutki jego działania.

Podsumowując obydwa modele to to samo, pomijając cenę, kolor chwytu i kolby. Gdybym teraz miał dokonać zakupu sprawa jest oczywista, za jednego CG miałbym dwie cymy, ale już po fakcie..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

a zebys wiedział Paramedic ze miałem przez chwile taki opis :P

ps. a kałaszek dojdzie na 99% jutro :P :F

 

[ Dodano: Poniedziałek 22 Maj 2006, 22:53.33 ]

dobra zeby nie robić offtopów. Napiesze dopiero jak przyjdzie. Spręże się zeby zrobić jakąś godną zaufania recke :P

Pozdrawiam :F

 

[ Dodano: Wtorek 23 Maj 2006, 19:35.39 ]

Kalaszek jest u mnie :D

Jest super! Osiągi porównywalne do Colta Commando xm177 E2 z Cyber Guna a nawet byłbym skłonny powiedzieć iż zasięg w AK jest troche większy (oczywiście mowimy o kulkach 0.2g). Zasięg skuteczny ok 40m mozna trafić człowieka a calkowity ponad 50 - 8O co mnie bardzo zdziwiło... dużo el. metalowych lecz el wykonane z abs'u (niby) nie są za dobrze spasowane. Ogólnie gun troche trzeszczy. Mag mieści 39 kulek max (sprawdziłem). Trzeba sie przyzwyczaic do przyżądów celowniczych. Ogólnie z 25m spokojnie zasadziłem koledze headshota :D (chyba za drugim podejsciem ale to ze wzgledu ze jeszcze nie mam opanowanego celowania do konca). kulki 0.12 g lecą w kosmos :D hop off leci kulka ok 15-20m i potem pionowo do góry....z właczonym hopkiem.... 10m i pion :D takze trzeba strzelac przynajmniej 0,2 oczywiscie z wyłączonym hopkiem bo jak zalaczysz to nawet 0.2 leca po ok 30m w kosmos :D heh... bardzo dużą moc ma

POLECAM! a ta cena...70zl nic tylko brać...

w sobote stestuje go w boju to moze cos nowego dopisze :) :F

Pozdro :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Witam (moj pierwszy post)

Ostatnimi czasy napaliłem sie na jakąs replike kałasza, najrozsądniejszym wyborem wydaje sie wlasnie ten od cymy... Jedyny problem jaki widze to to, ze dzwignia przeladowania jest po prawej stronie a ja jestem praworęczny :?. Mozna sobie z tym jakoś radzić?

Link to post
Share on other sites

po prostu musisz sie przyzwyczaic... tez jestem praworęczny :P juz mnie troche reka boli od przeladowywania... ale idzie sie przyzwyczaic :D (jedynie szybkostrzelność spada w porownaniu do zamkow z lewej strony) :F

ps W AK niedość ze musisz raczej prawą ręką przeładowywac to jeszcze w tym konkretnym modelu sprezyna musi byc spora :D poniewaz stawia ona niezly opor :P

Link to post
Share on other sites

No solidna konstrukcja miałęm go w łapkach (od daniela) naprawde się łądnie prezentuje (chcociaż według mnie drewno w replice z CG lepiej wygląda). A jak strzela mmm... replika za 70 zł, a strzela jak colt commando CG. POLECAM 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a wiec, dzis otrzymalem ak47, nie jestem wielki maniakiem ale moge porwnac ten gun na tle m16 a4 wella ktora posiadam;

a wiec otawieram pudelko widze ze pod folia pieczatka firmy z przetestowaniem sprzetu (sklep airsoftguns) wyciagam, od razu ciezar w rekach, skrecam kolbe wsadzam magazynek calosc swoje wazy, milo trzymac w reku ( ma te swoje prawe 2kg), przy nim M16 trzyma sie jak zabaweczke, wyglad nie najgorszy jak na gun za 65zl, wszsytko sie trzyma, nie trzeszczy (po skreceniu wszystkich srubek) strzaly probne (kulki 0,2g) w mieszkaniu bez zarzutu, choc moim zdaniem m16 ma wieksza moc wylotowa ( przechodzily kulki przez gruby stropian, przy ak47 nie wszsytkim sie to udawalo), wyszedlem w teren;

tutaj wyszlo wszystko dokladnie, ak47 bije m16 zasiegiem na ok 15m. lecz hop up az za mocno podkreca ( po 20m kulki lecialy ostro w gore) wcelowac z ok 30m w czlowieka zajelo mi parenascie strzalow zanim wyczulem o co biega, ogolny zasieg ak ok 40m-45m, skuteczny bez wiekszych przymiarek (w wymianie bezposredniej ognia) 20-25m, moc wystarczajaca (mozna sie spytac mojego znajomego jak dostal z 20 m w policzek, czy go blalo:) m16 jest celniejsze i minelo troche czasu zanim z ak sciagnelem kumpla, po paru rundkach jednak mozna obcykac system celowania i juz m16 nie miala tak dobrze:) podsumowujac:

+ solidna budowa

niezle osiagi

dziala hop up

cena

no i to ak47:)

- trudnosc w celowaniu (chodz to w ak jest norma)

 

Ogolnie za ta cene polecam sie pokusic na ta sprezyne, chcocby sobie na sciane powiesci albo w nia postrzelac:) nie jest to moze TM ale widac, ze Cyma sie stara robic coraz lepsze guny a w szczegolnosci sprezyny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...