Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P.1093 (AK47) [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wedlug mnie to bebechy wersji tanszej (niezle osiagi) wpakowane do "puszki" ich AEG'a (CM.028S).
Nie do końca, po pierwsze na fotach są widoczne miejsca na śrubki (których w aeg'u nie ma), po drugie widać miejsce łączenia 2 połówek plastiku (tak na elementach 'drewnianych' jak i na body). A szkoda bo byłoby z czego niewielkim kosztem brać części zamienne ;)
Link to post
Share on other sites

Po dzisiejszym teście na kulkach 0.2 jestem całkiem zadowolony :) Kulki lecą prosto i całkiem daleko. są tylko dwie rzeczy które mi się w nim nie podobają, a konkretniej w jego strzałach. Są niecelne i kulki lecą powoli :P Ale miło się z niego strzela ;) Aha... i wydaje mi się że na 0.2g jest znacznie słabszy :/ Na kulach 0.12 przebijał karton i czasem kulki wychodziły jeszcze drugą scianką, a na 0.2 kulki zostają wewnątrz kartonu :/

A SPUST JEST JAK NAJABRDZIEJ PLASTIKOWY :wink:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostalem swojego wymarzonego AK47 :-) Jestem bardzo podekscytowany gdyz jest to moja pierwsza bron ASG. Pierwsze wrazenie - jest niezle! Niestety karabin ma w kilku miejscach luz i nieco trzeszczy. Jednak jak za te pieniadze uwazam, ze naprawde jest niezle. Najwiekszy mankament to gów... pasek :? Dokupilem wlasnie pasek orginalny z allegro w nadziei, ze poprawi on nieco ogolne wrazenie ktore robi ta bron.

 

PS. Czy ktos wie jak i gdzie reguluje sie hop up?

 

Pozdrawiam,

makowy_chłopak ®

Link to post
Share on other sites

Niedawno strzelałem z tego karabinu i powiem jedno: świetny! Bardzo dobry zasięg i celność. Trafiałem gdzieś z odległości 20m w betonowy słup (szerokość jakieś 20cm) przy sporym wietrze. Jedyny minus to obrzydliwe wręcz "drewno"...

Link to post
Share on other sites

Ja też posiadam ten "cud" chińskiej myśli technicznej i oprócz tego co napisali przedmówcy dodam, że śrubki należy bezwzględnie podokręcać. Wszystkie. I należy uważać na imitacje okładzin bo kiedy doszedł do mnie i wyszedlem sie nim pobawić to miałem imitacje okładziny z kolby na policzku i ręce, a pasek :roll: (bogowie ratujcie).

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z użytkowników, któży tu się wypowiedzieli ma wersje aks czyli ze składaną kolbą?? bo niedługo go zamawiam i chciałbym się coś o nim dowiedzieć

 

EDIT:

W sklepie www.airsoftguns.pl pojawił się filmik prezentuący tego kałacha

oto on CLIK

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ale go trzeba przestrzelać. Dostalem dzis z rozkladaną kolbą i powiem tyle strzelilem z 30 razy poszlem zmierzyc skuteczny zasieg gdyż mailem na podworku skale do 33m idelanie. Co sie stało. kulka 0.2 przeleciala skale nastpenie przez ulice na osiedlu i wpadła do sąsiada na przeciwko liczylem bylo to ok 42m skutecznie. Z miarą mierzone. Dalej sie dziwie jak to możliwe. Hu byl na maksa. Kulki nie podlatywały w góre lecialy idealnie prosto. Jak go rozstrzelam dam znać. Możecie mi nie wierzyc odnośnie tych 42m bo ja sam bym nie uwierzył ale on jak narazie po 30/40 strzalach ma taki zasięg celny. Kolba skladana to dosyć solidne wykonanie. "Drewno" jak na tą cene także przyzwoite. Ogółem replika mnie zaskoczyła 8O 8O 8O

Link to post
Share on other sites

No tak przestrzelanie. A dzisiaj rozstrzelałem ślimaka więc jednak kara w postaci rozstrzelania jest możliwe:D

 

[ Dodano: 15 Lip 2006 11:19 ]

rozłożyłem go włożyłem do tłoka drugą krutsza spręzyne rpzez co jest mocniejszy. Ale ma ogromną wade. lufa jest za krótka mianowicie 22cm nie zapewnia odpowiednio dobrego skupienia. Na jaką długość ją wymienić?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

zgadza się , puszki przebija z 10cm, a dwa razy udało mi się przestrzelić obciażoną z góry puszkę po Fancie z jakiś 3m :) Nie pamiętam tylko jakimi kulkami. Mam zamiar pomierzyć jego zasięgi i celność, mam do dyspozycji dłuuugie korytarze, kupiłem go do postrzelania do celu zamiast wiatrówki i chyba nie będę żałował

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...