Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.flecktarn.co.uk


Recommended Posts

http://www.flecktarn.co.uk/

 

Sklep brytoli. Płatne kartą przy zamówieniu, i wygląda na to, że wysyłają na cały świat [są podane ceny - srefa taka a taka tyle a tyle]. Sam sklep nie "powala" na kolana, ale są tam BDU, DPM, Flecktarn i inne. Nówki, "prawie nówki", używane etc. Całkiem nieźle z rozmiarówką.

Ci szczęśliwcy, co mieszkają na terenie UK mogą liczyć na szybką dostawę - moją kurtałe dostawili mi w dwa dni - bardzo szybko, biorąc pod uwagę, że mieszkam "wysoko" :) w Szkocji i żadnym tam "city" - a z "dołu" Anglii jest jednak kawał drogi.

 

Co jeszcze?

- dobrze rozpisana rozmiarówka.

- dobrze opisane ceny za wysyłkę poza "państwo jej Królewskiej Mości"

- sporo gratów do kupienia

- dobre ceny [co do "nówek" kręce nosem, ale używane sprzedają za psie pieniądze]

- sporo zdjęć - wielu sklepach internetowych brytole dają jedną fotkę - tutaj jest ich kilka na jeden grat

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Flecktarn - OK. Nie mam im nic do zarzucenia poza szaloną opieszalością z wysyłaniem paczek - czasem idą szybciutko (jak moje pierwsze zamówienie), a czasem dwa tygodnie (jak drugie). Poza tym git. I nie ma co narzekać na ceny. Smigane mundury "like new" kożna kupić za bezcen

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

zamawiam z FLECKTARN stostunkowo czesto

 

1. dobrze opisane produkty, adekwatne do otrzymanego towaru,

2. paczki ida czasami z UK w zadziwiajacym tempie (ostatnio 3 dni - liczac z doreczeniem),

3. ceny jak komus nie odpowiadaja to nie kupuje - proste

4. koszty wysylki sa przewaznie nizsze niz podane na stronie (zawsze lepiej wybrac opcje z potwierdzeniem zamowienia, wtedy wystawiaja fakture proforma i mozna zdecydowac, czy chcemy anulowac czy realizowac zamowienie),

 

Generalnie polecam, choc czasami mam wrazenie, ze na maile odpisuja importowani koreanczycy lub maja ich tyle, ze nie sa w stanie pokojarzyc faktow,

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Ja zamówiłem dzisiaj.

W ciągu kilku minut otrzymałem potwierdzenie wpłaty.

 

W ciągu 30 minut otrzymałem kolejnego maila a w nim min ZDJĘCIE MOICH PRODUKTÓW.

 

W ciągu kilku kolejnych minut otrzymałem maila z informacją na temat kuriera oraz numeru paczki do śledzenia w internecie.

 

 

Tak więc w mniej niz godzine od złożenia zamówienia, mój towar wyjechał do mnie kurierem. No i specjalnie dla mnie zrobili zdjęcia towaru przed wysyłką :)

 

Jak otrzymam towar, napiszę ile trwała przesyłka oraz coś o jakości towaru oraz opakowaniu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...