Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CS: Condition Zero


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

GaWi ---> dokładnie. Z tym, że miała to być w zamyśle twórców poprawiona wersja CS 1.6 + nowe pomysły + dodane boty dla tych co nie zawsze mogą pograć w sieci ;) Ogólnie wyszło tak jak z UT2004 (załatali UT2k3 dodali mappacki i sprzedał Epic jako kolejna wersję), załatali co było do załatania, dodano boty, tu napomknę, że stworzone nie przez ludzi z Valve czy też Turtle Rocks, ale jednego z fanów tej gry. Ogólnie z szumnie zapowiadanej wersji z nowymi pomysłami, wyszedł zwykły CS. Trochę się zawiodłem na tej produkcji (na trailerach wyglądała zupełnie inaczej). Poza tym silnik ma juz swoje latka i ma znikome wsparcie dla D3D (lepiej pracuje pod OpenGL).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja gram cz o 3 lat ostanio chcialem zobaczyc jak to jest grac w cs source i powiem tyle tylko ze grafika jes dobra a tak pozaty to source nie umywa sie do cz np. w source jest zamaly dyzo zamaly odrzut broni :| a w sieci (moze trafilem na zle serwery) grajo same noby poprostu smiech na sali :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

To ja tu zadam pytanie (w szczególności do ludzi z Poznania) : KTO WIDZIAŁ *dama lekkich obyczajów* CSCZ W JAKIMKOLWIEK SKLEPIE NIECH DA ZNAĆ BO MNIE NIEDŁUGO *cenzurowane przekleństwo* STRZELI. :( :( płyta mi sie połamała a miałem formata, a jak na złość nigdzie nie moge teraz kupić. {moderatorzy tego obok nie widzicie :wink: ==>} (może ktoś mi prześle CSCZ na poczte :D )

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja jak coś gram w cs 1.6 około 5 lat i grałem też troche w czero ( shit poniewarz to jest silnik 1.6 a wszystko tylko pogorszyli i nikt tego niebędzie kupował... ) w source też grałem i tak jak było wyżej napisane tam wchodzą heady nawet jak w nogi się strzela więc to jest wersja dla ludzi którzy grają tylko i wyłącznie dla przyjemności a nie z ambicjami ja niestety taki niejestem :P a teraz aktualnie odeszłem z klanu więc jak ktoś chce może napisać zagramy pare 4funów i zobaczymy czy jest sens klan zakładać... gg: 5554535 - zawsze siedzę na niewidocznym...

Link to post
Share on other sites

Do css ostatnio wróciłem, ale to już nie to rok temu zamknęli kuźnie ffa a na tp za mało, kto gra. No i dziwie się ile się narobiło tych funserverów tzw. deathmatchów. Jednak shootery fpp są wypierane przez MMO. Ale znalazłem całkiem miły normalny server zeto i tam mnie znajdziecie pod tą sama ksywką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...