Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trijicon Reflex


Recommended Posts

OMG! Mnie ten celownik pasjonuje. Bym sobie wrzucił na przedniego RISa, em-czwóreczka CQB jak znalazł, po prostu kozactwo! Mniam, jest piękny 8) Od dlugiego czasu przegladam aukcje ale jedyne co to oryginały, koszmarnie drogie, albo 'reflex sight' czyli zwykle kolimatory otwarte, takie jak mozna kupic na MG itp. Jak ktoś ma jakieś info na temat repliki we w miarę rozsądnej cenie prosze pisać.

Link to post
Share on other sites

Kolego, Reflex to jeden z gorszych celowników kolimatorowych jakie znam, owszem światłowód i tryt czynią go teoretycznie perpetum mobile. Ale kiepskie światło (średnica okularu), rozmywająca się w silniejszym świetle bursztynowa plamka i słaba praca z NVG sprawiły że stracił on zdecydowanie na popularności wśród profesjonalnych użytkowników. Nie jest również objęty żadnym kontraktem dostawczym dla Armii, co także jest wyznacznikiem jakości. EOTech bije go na głowę pod każdym względem. To tyle jeśli chodzi o realny świat.

Link to post
Share on other sites

Catch dobrze prawi. ja jakbym miał wybierać wziałbym eotecha bez wachania. Spójrz chociaż na to ze Reflexa(jesli sie nie myle) szybko zastapił m68(Aimpoint red dot), takze jego kariera była dosć krotka. Teraz standardem jest eotech którego niedawno oficialnie na uzbrojenie przyjał USSOCOM.

Link to post
Share on other sites

Ale czy Reflex nie ma innego zastosowania niż M68? Pytam, bo wydawało mnie sie, że Reflex na minimalne dystanse, walka w budynkach itp, a Aimpoint na średnie dystanse. Obudowa Reflexa jest mała, a na Aimpoincie masz te pokrętła regulacyjne, które zasłaniają cześć pola widzenia.

 

Pozatym to jest airsoft, a Reflex mi sie zwyczajnie podoba z wygladu :wink:

Link to post
Share on other sites

Tak, wiemy że to jest airsoft, z naciskiem na soft. I nie, zle ci się wydawało Reflex, Aimpoint i EOTech to ta sama klasa celowników, do tych samych celów. Na minimalne dystanse nie używamy przyrządów, najwyżej pointera i latarki (zgranej liniowo). bo nie ma czasu na celowanie. A co do zasłaniania sobie czegoś przez coś to pewnie nie słyszałeś o pozycji wysokiej gotowości?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...