Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nic chyba będę u nich w sklepie jakoś za 2 tyg więc może dadzą mi sprawdzić czy działa (w Częstochowie mają "strzelnice" na zapleczu). znalazłem coś takiego, to raczej będzie pasowało :icon_biggrin: http://allegro.pl/me...2877872428.html

 

Ktoś może się orientuje jaka gumka/lufa pasuje do tej repliki ?

 

i jest jeszcze jedna sprawa mam problem z wyciągnięciem lufy wewnętrznej, a dokładnie tego elementu http://imageshack.us...1292510789.jpg/

to jest podajże ta sprężyna od zamka, za nic nie mogę tego rozebrać to się wgle nie rusza do góry ani na boki i nie mogę jakoś tej części wyjąć a ona blokuje właśnie lufę wewnętrzną z komorą hu ;/

Dodam jeszcze skana instrukcja aby bardziej rozjaśnić o co mi chodzi:

http://imageshack.us/photo/my-images/201/m9kjwskan.jpg/

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites

Ta prowadniczka sprężyny zdejmuje się łatwo, trzymając zdjęty zamek do góry nogami, odsuwasz prowadniczkę w stronę wylotu lufy, gdy ten kwadratowy zatrzask wyjdzie z komory HopUp (tej srebrnej z regulacją HU) przekręcasz go żeby był poziomo i wyciągasz w stronę od wylotu lufy.

 

Co do magazynków to miałem kiedyś w naprawie Berettę BELL EG707 i magazynek z niej też pasował, moja M9 Vertec strzelała tak samo jak z oryginalnego magazynka.

Link to post
Share on other sites

A co robiłeś przy M9-ce? Bo tak to trudno ocenić co może być przyczyną. Możesz zwrócić też uwagę na ten kwadratowy ząbek pod niebieską dyszą (ząbek też jest niebieski bo to jedna całość z dyszą), to on odpowiada za podawanie kulek do komory hopup. Jeśli jest ułamany, pęknięty bądź zeszlifowany to może być przyczyna.

Link to post
Share on other sites

co do ząbka to nic z nim nie jest jest taki jak był od nowości :icon_smile:

przy m9 jedyną rzeczą jaką robiłem to zdejmowałem zamek w celu ustawienia hopa.

odnośnie dyszy to ona wykonuje jakaś prace podczas strzału czy stoi w miejscu?

i czy jak spojrzymy na lufę wewnętrzną przy jej wylocie przy otwartym zamku pod światło to ta wypustka na jej końcu powinna być na górze czy na dole (ta wypustka to zapewne gumka HU)?

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy ktoś sprawdzał, czy do modelu GC9606 będą pasowały tylko magazynki KJW czy mogą być WE?

 

Przeczytałem cały wątek, niestety nie mam pełnej odpowiedzi na pytanie (poza kup i sprawdź ;P)

 

Sprawdziłem samodzielnie, jak by ktoś szukał informacji to pasują bez problemów magazynki do WE jak również do TM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czy ktoś sprawdzał, czy do modelu GC9606 będą pasowały tylko magazynki KJW czy mogą być WE?

 

Przeczytałem cały wątek, niestety nie mam pełnej odpowiedzi na pytanie (poza kup i sprawdź ;P)

 

Sprawdziłem samodzielnie, jak by ktoś szukał informacji to pasują bez problemów magazynki do WE jak również do TM.

 

Magazynki WE pasują wymiarowo do KJW M9, ale przy oddawaniu strzałów coś nie trybi z dawkowaniem gazu, źle strzela (u mnie tak było). Mówię o magach na co2, nie wiem jak na zwykłych. Górny zawór różni się rozmiarem, głębokością osadzenia i oporem wcisku. Nie da się wstawić zaworu od kjw.

Edited by zOMFG
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Opisać zalety i wady beretty tych różnych firm i napisać która teraz jest najlepsza na rynku. Brakuje mi tego w tym temacie.

Owszem, nie ma takowych opisów w tym wątku, ale to nie znaczy że brakuje - to nie jest temat dotyczący innych replik M9.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Mam pytanie otóż zbliżają się święta więc mam zamiar sprawić sobie broń boczną pod "choinkę" :) . W oko wpadła mi Berretka M9 Vertec od KJW z regulowanym hopkiem (oczywiście full metal). No to teraz pytanie jak z jej awaryjnością, przeczytałem wcześniejsze posty lecz trochę czasu minęło. Czy KJW dalej tak dobrze wypada na tle innych M9tek? Jak z kompatybilnością magów?

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dobry Panowie.

 

Mam pytanie na temat repliki pistoletu zasilanego CO2 od KJW. W opisach sklepowych jest co prawda KJ Works ale domyślam się, że KJW i KJ Works to jest jedno i to samo. Chodzi oczywiście o replike beretty M9, przez producenta oznaczone modelem KP9A1, w malowaniu czarno zielonym. Konkretnie to ta: http://gunfire.pl/product-pol-1152208532-Replika-pistoletu-KP9A1-CO2-.html

 

Coś ktoś coś może o niej powiedzieć, wrażenia i uwagi z użytkowania?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pany pomocy! Próbuję koledze naprawić tę srakę replikopodobną bo trzeba ją przeładowywać po każdym strzale i już stan przedzawałowy mam. Chodzi o to, że zamek się nie cofie na tyle, żeby napiąć do końca kurek i zaciągnąć kulkę z maga. To że nie pobiera to pikuś, syfony wali i serie. Akurat jak brałem na serwis to wówczas "tylko" nie pobierał kulek, także słaboo. Testowałem ten szajs na dwóch różnych tłokach i cylindrach, ze smarem teflonowym i bez, z olejem silikonowym i bez. Nawet z taśmą teflonową próbowałem. Ogólnie szczelność na tłoku była i jest. Wyczaiłem, że szczególny opór jest na kurku w momencie napinania przez płytkę zasłaniającą tłok z cylindrem. Tak, chodzi o tą ze śrubą. Śrubę piłowałem. Ba, nawet sprężynę podporową listwy spustowej wymieniłem na słabszą (od beretki stti), sprężynę powrotną zamka też próbowałem słabszą, żeby zmniejszyć opór cofania zamka i dalej to samo. Jezu, to kiedyś, po opuszczeniu fabryki strzelało, nigdy nie było tak starannie poskładane jak u mnie po straconych 6 godzinach i nie strzela. Co robić? Szlifowanie kurka bez sensu, może płytki chroniącej tłoka? Mało tam materiału do szlifowania. Może dawkę gazu zwiększyć? Da się w ogóle? Co robić? :(

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim załóż temat tutaj, przy okazji możesz poszukać czy ktoś nie miał podobnego problemu: http://forum.wmasg.pl/forum/345-pistolety-rewolwery-i-pistolety-maszynowe/

 

Nie wyrobił Ci się zwalniacz magazynka/nacięcie na skorupie maga? Przez to może magazynek osiąść niżej i nie będzie szczelności na połączeniu cylindra z uszczelką magazynka. Spróbuj delikatnie docisnąć magazynek od spodu. Odpowiedz już w temacie nowym ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie, niestety dociskanie maga nie pomogło. Mam swoją teorię. Teoria brzmi: pistolet fabrycznie jest zaprojektowany na zero i nie ma żadnej tolerancji na ubytki materiału (nawet dziesiąte milimetra) flaków. A że flaki są ze znalu i innego stolca to coś tam się troszkę wytrze, coś tam się przytrze, oko tego nie wyłapie a pistolet nie gra.

 

Od zawsze słyszałem opinie że tanie gaziaki z BB w tym to nieszczęsne KJW to sezonówki. Kupujesz na wiosnę, jak raz tego nie zabrudzisz, nie upuścisz to może do jesieni wytrzymają. Potem się psują i trzeba kupić nowe albo dozbierać i kupić coś faktycznie dobrego.

 

Kiedyś były takie Beretty firmy Bell, też w standardzie KJW, też to się psuło niesamowicie. Standard KJW jest jak silnik TS w Alfie. Nigdy więcej zabawy w serwis tego tworu, nigdy więcej pomysłów żeby takie coś kupić w częściach i poskładać do kupy.

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...