Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupilem te berette z military.pl i strzela bdb na gazie ultrair!!! jak na model kjw jest bardzo dobra i mocna!!! radze sobie do niej dokupic sprezynówke bo podczas strzelanki strzelilem koledze z odległości 3m prosto w leb i guza ma więc na otwartej przestrzeni radze berette a w chalupach itp. radze siga sprezynowke :wink: i jak sie komus z bliska strzeli z beretty to moze wygladac tak :F

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Beretta ogólnie spoko, ale jak się osunąłem ostatnio z urwiska tyłkiem po piachu i kabura mi się wywineła to moja piękna Beretka nałykała się piachu i zaczeła wariować...

dzis jak jszcze zdaze to przeczyszcze maleństwo, ale ogólnie wali super..

jak na boczniaka to jstem zadowolony

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zapytałem Krakmana, czy ma dużo reklamacji na tą Berettę (wyraźnie zaznaczyłem - full metal z regulowanym HU). Odpowiedź:

M9 są bardzo OK i ku naszemu ogólnemu zdziwieniu mają właśnie regulowany hop up!! z M9  tylko jedna rzecz przychodzi do nas na reklamację jest to zerwana blokada spustu.
Zerwana zazwyczaj przypadkiem - ktoś zabezpiecza replikę, a potem próbuje strzelić. No i trach.

Cholera, zaryzykuję. Niedługo urodziny, potem Gwiazdka...

Link to post
Share on other sites

gryzzly po co przepłacać http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=287, poza tym biorąc pod uwagę aktualną różnice w cenie między KJW i HFC chyba lepiej brać HFC. Czy jest lepsza... z metalowych beret podobno jest najlepsza (chwalona na różnych forach/testach), sam taką mam i nie mogę narzekać. Syfony, a i owszem zdarzają się ale raczej tylko zimą, przy szybkim opróżnianiu magazynka (w moim wypadku po takiej zabawie magazynek zmienił się w kawałek zmrożonego 'metalu', używam propanu). Minus to brak regulowanego HU (jakkolwiek kulki 0,20g. lecą daleko i w miarę prosto), no i ten 'metal' pomimo wszysto to tylko ZnAl (tak w HFC jak i KJW).

Link to post
Share on other sites
gryzzly po co przepłacać
No tak. Mówiłem, że ta cena 490 zł za HFC jest z dupy wzięta, bo sprowadzając z HK zapłacę ok. 360-400 zł włącznie z cłem, ktoś sobie raczył wreszcie wziąć to do serca!

Ale nadal testy wersji 2006 kujotowskiej Beretty (tej z regulowanym HU) wykazują, że firma zebrała swoją porcję jobów na forach i przyłożyła się do roboty. I oto dylemat - HFC czy KJW.

Link to post
Share on other sites

Kolor oliwkowy (na fotach nie ma przekłamań) ale wygląda całkiem nieźle ;) Z lufy lakier i tak w miarę szybko zacznyna schodzić.

Właściwie to samemu można przerobić HU w berecie HFC na regulowany, wystarczy że w miejsce sprężynki która naciska gumkę HU wkręci się odpowiednio dopasowaną mała śrubkę (i tak dobrze jest poprawić mocowanie tej sprężynki (org. jest to zrobione taśmą klejącą która ledwie ją trzyma w miejscu :]) bo może się okazać że HU nie będzie podkręcał kulek).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...