Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie broni = CG M6 Black Eagle


Recommended Posts

Żadna nowość. Na lunetach często montuje się poprostu tuleję z przodu, zapobiegającą refleksom świetlnym. Nie upośledza ona widzenia. Oprócz tego teraz są specjalne zasłonki w kształcie plastra miodu. Można też założyć kawałek pończochy lub drobnej siatki maskującej (sorgo).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze spotkalem sie z takim patentem. Na przednia soczewke lunety zakladane jest cos w ksztalcie zaslepki lub dekielka z wycetym waskim, poziomym paskiem. Jednak takie rozwiazanie chyba w znacznym stopniu ogranicza pole widzenia... :(

Link to post
Share on other sites

To zależy czy chcesz malować by zmienić kolor czy tylko pozbyc się loga.Ja bym radził przetrzeć drobnym papierem sciernym.Ale drobnym...Loga zejdą a kolor czarny zostanie.No czasem może sie zrobić troche szarawy ale jak obmyjesz wodą to będzie ok.

Link to post
Share on other sites

no troche ot ale co tam :) ja tez wtrace swoje 3 gr. w ten wontek loga. Nie wiem jak wykonczona jest ta m6 czy na blusk pol mat czy mat, ale chyba na pol mat?? jesli tak to po starciu tego papierem sciernym mozesz pocierac chwile jakas gazeta, albo zwykla kartka papieru to miejsce i to spowoduje ze sie ono troche nablyszczy. Robilem tak jak sklejalem modele i raczej wychodzilo. daj znac jak ci poszlo bo moj kuzyn niedlugo tez kupuje m6 i chyba bedzie przeprowadzal podomba operacje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

m4camocc5.th.jpg

 

To w związku z wątpliwościami co niektórych odnośnie doboru kolorów na moim sprzęcie co prawda na zdjęciu Widac M4 (M6 jest na plecach) ALE TO TE SAME FARBY, TE SAME KOLORY więc efekt maskowania taki sam na M6 jak tu na M4.

Link to post
Share on other sites

Pozwoliłem sobie na mały fotomontaż przeniosłem część widoczną na zdjęciu M4 tą od magazynka do konca osłony lufy w inne miejsce (skopiowałem) napisz ile czasu zajeło Ci znalezienie tej przeniesionej cześci i napisz gdzie ona jest.

 

m4camoxsy9.th.jpg

 

[ Dodano: Nie 06 Sie, 2006 ]

Jestem przekonany że "rzucają" się w oczy pasy na kolbie i tych częściach repliki która jest na tle mojej ręki, kamizelki i "mnie" a to raczej normalne w przypadku takim jak tu, gdzie nie mam pomalowanych rąk. Część body z komorą zamkową i przednia część repliki jest nie do zauważenia w zasadzie a pomalowana jest dokładnie w taki sam sposób jak kolba. ;)

Link to post
Share on other sites

Nah... kontury złamane, broń zlewa się z tłem, a najważniejsze - nie wygląda jak broń. Jak dla mnie 4+ :)

Czy nie sądzisz, że ułożenie pasów jest jednak zbyt schematyczne, że idą w jedną stronę, mają taką samą szerokość? Większe zróżnicowanie dałoby lepszy efekt.

Link to post
Share on other sites

Hehe, czasu tyle, ze na pewno juz bylbym martwy :) z ta reka to masz racje. Bron odcina sie dlatego ze jest tam niezamakowana reka :) kolory tez sa dobre. jednak ja i tak nadal jestem za tym zeby bron malowac w nieregularne ksztalty.

 

Ale musze przyznac, ze kolory broni na tym zdjeciu swietnie sie zlewaja na tym zdjeciu. Moze z powodu kontrastow na tym zdjeciu :) ale to sie juz czepiam.

 

Za pasta to moze byc coekawy efekt :) chetnie zobacze jak to wyglada :) tylko czy nie zdradzi cie zapach pasty :P zartuje oczywiscie :D

Link to post
Share on other sites

witam

 

mam pytanie: gdzie dostac odpowidnia farbe? ale knkretnie nazwa, a najlepiej link, bo nie mam zabardzo dostepu do zadnych sklepow modelarskich czy innych skateshopow :(

 

znalazłem cos takiego ale cena to przegiecie pały: http://www.allegro.pl/item123294439_krylon..._4_kolory_.html

 

gdzie dostac w normalnej cenie farbe mat ?

 

albo jak zrobic zeby zwykla farba w sprayu ktora normalnie jest blyszczaca nie swiecila sie tak?

 

chcialem wlansie malowac farbami Auto renolak czy jakos tak - w takich malych puszkach sa, nawet ciekawe kolory, jest olivka jest ciekawy braz, kolory spoko ale co z tego jak bedziesie swiecic jak psu jajca....

 

z gory thx za pomoc

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...