Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odwieczny temat Magazynek Ruger co i jak???


Recommended Posts

Czytałem wiele teatów dotyczących magó do rugera, niesczelny, 3 strzały i gazu niema itd.

Zacznę od nieszczelności:

Mag rigera jest prosty w budowie jak cep, jego nieszczelność eynika ze złego wymaru dolnej uszczelki (łączenie podstawy). Jest tam prostokątna uszczelka z otworem na środku, owa uszczelka jed=st dobra jeżeli nie występują w magu ujemne temperatury, jak widaomo to niemożliwe jest, GG jest na tyle wredny że lubi być zimny, podczas strzelania temperatura spada co powoduje twardniecie uszczelki co za tym idze nieszczelnością.

Jest na to sposób, 10 minut roborty dla początkuijącgo:

POtrzebujesz gwoździa może być 3 cale ( grubszy ogólnie ) Na dole maga masz 2 piny, delkikatnie gwoździem je wpchnij (mag musi być pusty!!)3,5cm to jest

max!!!![/color]

 

Dlaczego mag ponabiciu starcza na 3-6 kulek?? Proste, magi rugera sa dziwne, potzrebują przynajmniej 1/3 Butli by otrzymac odpowiednie ciśnienie, jeśli twoja butla z Green Gazem się kończy, będzie magazynek psycholował, nic nie poradzisz, możesz conajwyżej nagzać butlę, NIE ROBIŁ BYM TEGO, BUTLA GDY EKSPLODUJE URWIE CI RECE ALBO TYŁEK!!!! ciśneinei nagrzanej butli może sięngnąc 35-40 barów, eksplozja rozrywa cegły (sprawdzone)

 

Reszta magazynka to zawór który otwiera się zaraz po uderzeniu iglicy młoteczka, tam nie będe mówił co i jak bo przy rozregulowaniu albo odszczelnieniu zaworu będzie wielki kłopot. Tam nie zaglądajcie!!

Link to post
Share on other sites

Powiesz szczerze że nie robiłem tego, nie czułem potrzeby, zrobiłe bym to tylko w jedny celu, wymiana uszczelek albo rozwiert zaworu, 0,2mm. Podniosło by to moc a i lufe można by było wtedy dać około 650mm. Ale poco komu taki żeźnik?? Z gnatem nie wejdziesz nigdy do pomieszczenia, po wymianie na preckę 50cm masz około 650fps, mnie już gonią z nim, mam wiecej zakazów niż to warte. Uszczelkę silikonową można mieć za 2zł, kupujesz ramiączka do biustonosza i wycinasz :P Nie zamarzaja tak szybko.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Co do tego magazynka to jeszcze dodam kilka rzeczy. Bo Rugera znam jak własną kieszeń. Uszczelniałem magazynki chyba z 10 razy. Na początku pod tą uszczelkę i dalej tak robię wkłądam Chipową karte magnetyczną, odpoweinio uciątą :-) Daje to taki sam cel jak dętka od roweru. Ma na zasadzie podniesienie głownej uszczelki i zacisnięcie jej bardziej. Ale jedną rzecz ostatnio odkryłem. Obsmarujecie dodatkowo tą gumkę kwadratową i miejsce gdzie może uciekać gaz, butaprenem. Po zaschnieciu jest on gumowy co dodatkowo uszczelnia maga. Nie używajcie do Rugera Propanu. Magi 2 razy szybciej się rozszczelniają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...