Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty Combat HI StarForce


Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczow

 

Czy mial ktos stycznosc z modelem Combat HI lub chociaz z sama firma StarForce? Interesuje mnie jak sprawuja sie te buty w miescie, lesie, na dlugich wyprawach w gory. Czy skora nie popeka tak jak w Magnumach? Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

Link do sklepu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mierzylem te buty. Zupelnie mi nie pasowaly do stopy, kiepsko wyprofilowane podbicie i nie trzymaja kostek, jak podnosisz stope pieta znacznie odrywa sie od wkladki. Magnumy sa wygodniejsze, co do wytrzymalosci to magnumy przezyly mi 15 m-cy, nie sadze zyby starforsy byly mocniejsze....nie w tej cenie.

Link to post
Share on other sites
Zauwazylem jedna ciekawa rzecz. Spojzcie na StrarForce-y Combat hi i na Magnumy Clasic. Wydaja sie niemal identyczne, podeszwa rozni sie jedynie wzorem srodkowego bienika i znaczkiem na boku.Ciekawe...

 

Gadałem ze sprzadawcą w rzeszy i mówił mi że i magnumy i starforcy pochodzą z jednej fabryki. nie pytajcie mnei jak to jest ;) ja tylko przekazuję

 

A co do butów. Jestem posiadaczem star forców od jakiegos pół roku. Nie noszę ich często. Jak dla mnie są super wygodne. może dlatego że jak na rozmiar 49 mam bardzo wąską stopę, i one wydają się być do takich przystosowane. Nie zauważyłem takich problemów żeby nie tryzmały kostki albo odrywanie się piety. Z tymproblem mamm tylko jak słabo zawiązę buty. Nieźle oddychają dzisiaj było ponad 20 st i jak biegałem to dało się znieść. Przemakanie - troche przemakają ale nie jest źle. Minusme jest Ch*% skóra z której jest but zrobiony i bardzo szybko się rysuje i dziurki w niej robią.

 

Ogólnie jestem na Tak jeżlei chodzi o te buty.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi:)

Czyli generalnie lepsze są od Magnumów/GROMów (poza słabej jakości skórą oczywiście)? Mam głównie na myśli ich wytrzymałość. O magnumach słyszałem dość niepochlebne opinie, podobno szybko sie rozwalają, pękają itp. Chciałbym kupic buty w tym przedziale cenowym i mam mały dylemat.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Zupelnie mi nie pasowaly do stopy, kiepsko wyprofilowane podbicie i nie trzymaja kostek, jak podnosisz stope pieta znacznie odrywa sie od wkladki.

 

Wiesz z opisu tych butów wynika, że mają coś w stylu "inteligentnej wkładki" która dopasowuje się do nogi... ale dopiero po jakimś czasie chodzenia. W rolkach do jazdy wyczynowej miałem to samo i z początku nikomu nie pożyczałem rolek ponieważ podeszwa mogła by się nie uformować pod moją stopę i z początku też były "niewygodne", to samo dotyczy sie butów trekingowych np. Columbi Frost Fyter itd. Więc co do wygody to raczej kwestia czasu.

Odnośnie magnumów to prawda, że ludzie ich nie chwalą pod względem wytrzymałości . Widziałem jak wyglądają magnumy po miesięcznym użytkowaniu, dużo osób z grupy ma magnumy, słaba skóra szybko się ściera, pęka i najgorsze, niektórym rozklejają się na wysokości podeszwy.

 

pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites
Czyli generalnie lepsze są od Magnumów/GROMów (poza słabej jakości skórą oczywiście)?

 

Na to pytanie ci niestety nie mogę odpowiedzieć, bo żadna z tych firm nie produkuje/bądź w każdy razie nie udalo mi się znaleźć mojego rozmiaru 49 takze nie nosiłem. W star Forcach urzekła mnie ich wygodna naprawdę. Już od początku czułem się w nich lepiej niż w butach sportowych, jeżeli o to chodzi to są super. Jeżeli chodzi o jakość... nhmm.. no dosyć krótko i mało w nich chodzę, bo co tojest pół roku. I ogólnie mam tendencje do nie ździerania butów i nie niszczenia (kobiecy chód jakiś ;) ) Ale jak ostatnio je pastowałem i patzryłem na skórę na przedzie to troszkę się zawiodłem bo jednak jest delikatnie styrana. Jednak bez peknieć, póki co się nie rozklejają.

 

za tą cenę - polecam

Coprawda mnie banda niemieckich decydentów oszukała i zapłaciłem 50% więcej ;) ale wtedy ich jescze w polsce nie było a trudno mi było juz z wyzej wspomnianym rozmiarem :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Wiesz z opisu tych butów wynika' date=' że mają coś w stylu "inteligentnej wkładki" która dopasowuje się do nogi... ale dopiero po jakimś czasie chodzenia.[/quote']

Taaaa....z opisu wynika.... moze jeszcze na military...

 

No dobra. Poniewaz potrzebowalem od zaraz butow ,a nie mialem zbyt wiele kasy, kupilem w koncu te buty.

Zamienilem od razu wkladki ,na wkladki z Magnum Stealth. Wkladki ktore sa oryginalnie w Starach maja ze dwa milimetry grubosci, wiec nie sadze zeby, "jak wynika z opisu" jakos intensywnie sie dopasowywaly. Teraz sa calkiem wygodne i jestem w trakcie "rozchodzenia" Mam nadzieje, ze wytrzymaja chociaz rok, tak jak Magnumy.

 

Qiuntus, za ta cene chyba nic lepszego nie dostaniesz, ale tez nie mozesz wymagac zbyt wiele. Ja nie nastawiam sie na wieloletnia eksploatacje, jesli buty pochodza z tej samej fabryki co Magnumki.

Link to post
Share on other sites
Wiesz z opisu tych butów wynika' date=' że mają coś w stylu "inteligentnej wkładki" która dopasowuje się do nogi... ale dopiero po jakimś czasie chodzenia.[/quote']

Taaaa....z opisu wynika.... moze jeszcze na military...

coz, maja. bo nie tylko wymienna czesc sie dopasowuje, takze wkladki amortyzujace w podeszwie.

polecam tez model Commander HI

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

No bez urazy, ale po 2 tygodniach to nie za dużo można powiedziec...

 

Ja mam starforce commander Hi bez tego śmiesznego suwaka od początku lipca, nosze praktycznie codziennie od tego czasu i do szkoły i na strzelania i w sumie jak narazie jestem zadowolony :wink:

 

Zobaczmy co bedzie za jakis rok...

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Mam buty starforce, co prawda nie combat a commander lo. Używane od roku. Były raz na strzelance, ogólnie rzecz biorąc używane na codzień przez cały rok. Za ciepłe na lato, ale idealne na jesień i wiosnę (mam "zimną" stopę, a buty przyjemnie grzeją). Nie przemakają - dobrze się sprawują.

 

Fotka poglądowa:

 

93af154e8d072323m.jpg

Edited by Maku89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...