Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[PRODUCENT] MIWO MILITARY Praszka


Recommended Posts

http://www.miwo-military.com/

 

Dzisiaj doszło moje pierwsze zamówienie

1 ładownica na magazynki pistoletowe  15zł

http://www.miwo-military.com/index.php?go=02_8

 

2 Ładownica szybka 2 magazynki Beryl AK 2x30zł

http://www.miwo-military.com/index.php?go=02_4

 

1 Kieszeń uniwersalna mała 24zł

http://www.miwo-military.com/index.php?go=03_1

 

1 Uniwersalne cargo małe 24 złhttp://miwo-military.com/index.php?go=03_11

I jestem bardzo zadowolony.

Obsługa bardzo miła i pomocna, przesyłka błyskawiczna.

Aż byłem zaskoczony że tak miło mnie potraktowano, zwykłego cywila ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Z tymże od jakiegoś czasu jest MIWO Praszka i MIWO Lubliniec. Uważam, że jako sklep jeśli chodzi o opinię o samym sklepie, to tutaj jest właściwe miejsce, a na forum z oporządzeniem dyskutować można o samym oporządzeniu w ich ofercie.

 

Także należę do klientów MIWO i również jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt, jakość produktów znakomita. Mimo bardzo szerokiej oferty także można zamówić indywidualne kombinacje oporządzenia (specjalne kieszenie, specjalnie przerobiony np. plecak itp.). Nie wiem do jakiego stopnia, ale firma jest otwarta na indywidualne widzimisię klienta. Wszystko do zamówienia w różnych kolorach (nie tylko wz. 93).

 

Szczerze polecam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o obsługę, to przychylę się do zdania poprzedników- bardzo dobry i szybki kontakt mailowy, pomocni ludzie po drugiej stronie, duża oferta sprzętu i bardzo dobra jakość wykonania. No i jak pisał Regdorn- na miarę możliwości, producent umożliwia realizację indywidualnych zamówień, modyfikacji etc. Szczerze polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W poniedziałek zamówiłem LKT ATEK2 i 2x Ładownica M14, w mailu (wysłanym błyskawicznie, zresztą tak samo jak następne) napisano że czas realizacji to ok 1 tyg. W czwartek dostałem paczuszkę :) Towar naprawdę najwyższej klasy, wykonanie wzorowe!

 

kolejne zakupy i kolejny + dla MIWO. 2 ładownice i worek na odzysk z Cordury. Wykonanie perfekcyjne, szybka dostawa.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Robiliśmy z kolegą wspólne zamowienie. Wszystko byłoby idealnie, bo kontakt mailowy super. Wczoraj przyszła paczka...i okazało się, że moje ładownice do m14 są w wz93:( a miało być army green. Przeprosili za zaistniałą sytuację, lecz odsyłka błędnych łądownic na mój koszt. Znowu trzeba będzie czekać zanim uszyją nowe, miejmy nadzieję, prawidłowe ładownice. Generalnie Miwo Praszka jest do polecenia, jednak ten incydent pozostawia pewien niesmak. Przecież wystarczy uważnie maila z zamówieniem przeczytać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Brałem u nich kamizelkę taktyczną + pokrowiec na pojemnik z wodą. Mailowo dogadałem się, żeby wszyli izolacje do pokrowca i przerobili go tak, aby pasował pod moją kamizelkę. Nie było żadnego problemu.

 

Po 8 dniach od złożenia zamówienia towar już miałem u siebie.

 

Wielki + ode mnie na MIWO Praszka

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Na razie zamówiłem ATEK3 i bandolierę CQB na 6 mag. m4. Niestety przez dużą liczbę zamówień czas realizacji to jakieś 4-6 tygodni z tego co jest napisane na stronie i dowiedziałem się z korespondencji mailowej. I właśnie- kontakt, chyba jeszcze się nie spotkałem z tak błyskawiczną odpowiedzią, ja wysyłałem zapytanie i odpowiedzi otrzymywałem po kilku minutach.

Choć pewnie zarządzający firmą to wie, ale uważam, że przy takiej ilości zamówień powinni się zastanowić nad rozbudową firmy.

Na razie co do opinii pozostaję obojętny, choć od razu widać, że się ma do czynienia z szanującym się producentem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówienie zostało złożone w drugiej połowie stycznia. Od razu w mailu zostałem uprzedzony, że ze względu na obłożenie robotą przewidywany termin realizacji zlecenia to 6 do 8 tygodni. Poproszono mnie o szybki kontakt jeśli to nie pasuje. Po 6 tygodniach i dwóch dniach dostałem maila z pytaniem czy złożone wcześniej zamówienie jest aktualne. Cztery dni później (poniedziałek) nad ranem do moich drzwi zapukał listonosz z paczką za pobraniem.

 

Gorąco polecam ten sklep; świetna jakość wykonania sprzedawanych produktów, wzorcowy kontakt telefoniczny i mailowy. Jedyny minus to długie terminy realizacji zlecenia.

 

Pozdrawiam i polecam!

Link to post
Share on other sites

Heh, ja miałem podobnie- ostrzeżono mnie o czasie realizacji zamówień. Jednak chyba wystarczyło grzecznie mailem poprosić czy można nadać wyższy priorytet mojemu zamówieniu. Ok. godz. 14, 12 marca dostałem mail, że paczka została nadana. Następnego dnia przed 16 była w moim domu, w końcu kurier za pobraniem :mrgreen: No dobra, ale na razie chwale kuriera, jednak sklep uważam za świetny. Nie ma niepotrzebnego owijania w bawełnę, zwlekania i oczywiście czuć pełne poszanowanie klienta. Chyba jak każdy w tym temacie, stawiam wielkiego +

Edited by happy666
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Też jestem zadowolony z ich usług i jakości. Jestem pod wrażeniem obsługi klienta, bo składając (12 luty) zamówienie poinformowali mnie że wyrobią się na początek maja, jednak spytałem się czy mogą wyrobić się na 20 kwietnia (chciałem pojechać na zlot w Bornym) - efekt: 17.03 paczka u mych drzwi! Według mnie FANTASTYCZNA FIRMA!

Link to post
Share on other sites

Z całą ekipą zrobiliśmy grupowe zamówienie na nowe mundury w Multikamie. Przede wszystkim bardzo dobry, szybki i miły kontakt. Klient o wszystkim rzetelnie i uprzejmie jest informowany, niemal aż do momentu odebrania paczki w drzwiach. Jeśli mogą wyniknąć opóźnienia lub braki w towarze, również jest się o tym zawczasu informowanym, proponowane jest rozwiązanie, a później termin dotrzymywany.

 

Nie było to pierwsze moje zamówienie w tej firmie i za każdym razem wrażenia były podobne.

 

Ode mnie i od Kruków + za wzorową obsługę klienta

Link to post
Share on other sites

Niedawno kupiłem u nich dromadera i pare kieszonek i znowu zostałem porządnie obsłużony. Podobnie jak poprzednik także zostałem poinformowany o tym, że czas realizacji się toche wydłuży spowodu potężnego ataku zamówień, a kontakt e-mailowy był przyjemny i szybki, kolejny plus. Nie było to także moje pierwsze u nich zamówienie i cały czas trzymają wysoki poziom.

Edited by tork
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...