Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magnum Midnite Plus i buty LC


Recommended Posts

Witam!

 

Pytanie kieruję do użytkowników tych właśnie butów. Mam zamiar używać ich raczej do chodzenia po mieście wiosną i jesienią poza tym sporadycznie do CQB. Głównie to chodzi mi o to czy nie męczą nogi po na przykład 8h noszenia bez przerwy i czy na lato też będą dobre. Poza tym właśnie jak z ich wytrzymałością jeżeli sporadycznie wyskoczy się w nich do lasu itp (Classici czasami przy silnej eksploatacji nie dają rady, no ale to nie typ butów na bieganie po lesie) W sumie więc chcę ich używać jak lepszych adidasów:) bo na las bym miał Jungle.

Link to post
Share on other sites

z Magnumami bywa roznie... czasem trafia sie para niezniszczalna i potrafia wytrzymac lata, a czasem rozklejaja sie po czterech miesiacach.

tak tez stalo sie u mojego wspolpracownika, kupil Midnite Plus w grudniu, a w marcu reklamowal (chodzil codziennie po miescie i w pracy, zadnych lasow, CQB itp. rzeczy)...

generalnie dobry but, ale z trwaloscia bywa roznie.

Link to post
Share on other sites

Sorry, że troszkę zmienie temat, ale na obecny i tak chyba nie uzyskam odpowiedzi;]

 

Czy to są naprawdę buty używane przez LC, chociażby w bazie, bo na żadnej fotce z Legią Cudzoziemską nie widziałem żeby ktoś biegał w takich "tenisówkach":

 

Buty LC?

 

[ Dodano: Sro 24 Maj, 2006 ]

Czy ktoś z was w ogóle wie o nich coś więcej?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

co do midnite to ja je kupilem sobie chodzilem cala zime w nich w 95 procentach po miescie i powiem ze dobry but, bardzo wygodny, klej trzyma ma tylko chyba jeden feler - dosc latwo przecieka powyżej gumy. Do pomieszczen mysle idealnie :) Mozesz probowac impregnowac jakos specjalnie ja jednak uzywalem tylko pasty kiwi xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...