Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rainbow Six:Vegas


Recommended Posts

Widzial ktos ten 300mb film o nowym r6?

Jesli nie to pobierajcie bo naprawde fajny

Trwa ok 10 minut i osobiscie po obejzeniu mam dziwne uczucia bo z jednej strony cos mi sie w tej grze podoba a z drugiej mysle ze taktycznie ta gra nie idzie w najlepszym kierunku

Akcja na filmiku zaczyna sie od zjazdu 3 osobowej ( haha to jest najlepsze ) ekipy na dach jakiegos wiezowca.Mam nadzieje ze wiecej ludzi bedzie dopstepnych bo 3 kolesi to smiech na sali.Pierwsze co sie rzucza w oczy to super grafika.Wszystko dopracowane naprawde idealnie.No wiec nasza ekipa jest juz na dachu i idzie w kierunku jakis tam drzwi...i tu pierwsza najwieksza moim zdaniem lipa w grze to to ze nasi komandosi ustawiaja sie plecami do sciany i bron trzymaja lufa do gory...taka pozycja do skradania sie...kto gral w metal geara albo splintera cela powinien wiedziec jak to wyglada.I taka pozycje nasz bohater przyjmuje zawsze kiedy tylko zblizy sie do sciany lub drzwi.

I to stawanie w takiej pozycji rodem z filmow sensacyjnych najbardziej mi sie nie podoba w grze bo reszta to moim zdaniem same plusy

No wiec pada rozkaz i nasza ekipa szybko i ladnie wpada do pomieszczenia nie obijajac sie o siebie i nie krecac glupio w miejscu, ruchy postaci sa bardzo naturalne.Okazuje sie ze pomieszczenie jest czyste i nie ma innej drogi wiec wychodzimy i co?Nasz bohater mocuje sobie line na dachu razem ze swoimi kompanami i zaczyna zjezdzac skokami w dol co wyglada naprawde zajebiscie.Kiedy jadac w dol zbliza sie do okna,odwraca sie glowa w dol i zaglada do srodka a tam jakis terrorysta mordujhe zakladnikow wiec powrot do pozycji wyjsciowej i pada rozkaz na ktory nasz team wpada przez okno zabijajac tych zlych

po drodze kilka mniej istotnych strzelanin itp

Mamy nawet taki smaczek ktory jest w swacie 4 a mianowiscie kamerka wsowana pod drzwi ktora prezentuje sie bardzo realistycznie.

Nie bede sie juz rozpisywal bo mi sie po prostu nie chce :P

Sciagnijcie sobie ten film jak mozecie bo naprawde przyjemnie sie oglada

Taki ogolny wniosek po filmie to ze tworcy odchodza juz od zalozen taktycznych jakie widoczne byly w pierwszych czesciach r6 i staraja sie dostarczyc nam kupe akcji co tej grze naprawde nie wychodzi na zdrowie

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy ktos z was gral juz w ta gre bo odnosze wrazenie, iz odnosicie sie do gry tak jakby troche z punktu widzenia przedstawionego tu przez jedna osobe na domiar zlego ktora jeszcze nie grala w ta gre.

Jak ktos w nia zagra to niech sie wypowie bo az mnie ciekawi czy warto ja kupowac (nie ze wzgledu na jakis gowniany filmy, tylko na nia sama)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

musze przyznac, ze poczatkowo do nowej odslony Rainbow Six bylem nastawiony wrogo, i glownym tego powodem byl zalosny Lockdown, i proba przeniesienia taktycznej gry FPP do realiow typowego FPS. Jednakze po dluzszym graniu w Vegas coraz szybciej zaczalem zmieniac zdanie. No, ale do rzeczy.

 

Pierwszy chapter rozgrywajacy sie w Meksyku podtrzymywal moje nastawienie - "Buee, brzydkie to, samemu wyzynasz w pien terrorystow etc". Jednak, gdy rozpoczalem misje już w Vegas, przed moimi oczami ukazala sie calkiem inna gra - design poziomow, pewnego rodzaju klimat tworzacy sie w otoczce neonowego Las Vegas. Wszystko to zaczelo wplywac na zmiane zdania na temat w/w gry.

 

Sposob prowadzenia akcji znany juz wczesniej z Ghost Recon 3 Advanced Warfighter przypadl mi do gustu, tak samo nowe 'planowanie taktyczne'. Co mnie zaskoczylo to nierownosc tej gry - z jednej strony brzydko wykonany Meksyk, a z drugiej, swietnie wykonane Vegas z dwoma fenomenalnymi miejscami - "Hell's Gate" i "Nevada Dam". Zdziwila mnie tez ubogosc opcji w menu.

 

Patrzac na strone techniczna optymalizacja kuleje, jednakze przy mojej obecnej specyfikacji, na ustawionej rozdzielczosci 1024x768, wszystko wlaczone, jakość cieni na medium i blur na high, miałem tylko 1 moment podczas calej gry, w, ktorym nie moglbym w nic trafic, gdyz byl taki spadek FPS. Najdziwniejsze w tym, jest to, iz zwalnialo czesto w dziwnych momentach (np podejscie AT do drzwi w jednej z misji w Vegas), i podczas gdy fizyka gry dzialala na dosc znaczna ilosc elementow w grze. Jednak najbardziej dokuczaly mi bledy w dzwieku - czasem rozmowy (szczegolnie w helikopterze) przycichaly na chwile, by zaraz znowu sie pojawic, badz tez podczas rozmow przez radio slychac bylo jakby trzy osoby na raz mowily ta sama kwestie. Nie zdarzylo mi sie podczas calej gry, nagle wyjscie do Windowsa czy cos w tym stylu - gra byla stabilna (od poczatku gralem na patchu 1.02).

 

Podsumowujac - dla mnie nowy Rainbow Six jest udana strzelanina FPP/TPP, z umiejetnie wplecionymi elementami pseudo taktycznymi, jednak niepozbawiona bugow. Gameplay dostarczyl mi duzo przyjemnosci.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam

grałem w tą gierke i musze przyznac że jest super grafika i atmosfera

polecam ją każdemu

tylko denerwuje mnie jedna RZecz jak ja zakładam tłumik w grze to moi partneRZy wyjmują jakąś śmieszną broń i na nia zakładają tłumik , wie ktoś czemu tak jest??

pozdro

Link to post
Share on other sites

Od premiery R6: Lockdown seria zeszła na psy, zero taktyki głownie strzelanie.

Vegas to jedynie lepsza grafa ale to nadal shooter a nie taktyczny FPS (jak piersze R6 łącznie z "Athena Sword").

Cóż komercha wypłynęła gdy realizm zaczął tonąć.

 

Grałeś?

Od lockdowna dzieli go przepaść, więc jeśli dobrze nie zapoznałeś się z grą to się nie wypowiadaj.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli kiedyś połączą starego dobrego R6a z grafiką i możliwością interakcji z otoczeniem w Vegas, to będziemy mieć taktycznego shootera wszech czasów.

 

Sam Vegas mimo pięknej oprawy i ciekawych rozwiązań bardzo mnie zawiódł. Za prosty, za krótki, za banalny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam!

R6: LV Wygląda rewelacyjnie lecz pozatym nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem:( Teraz zostaje nam Ghost Recon Advanced Warfighter które ma tak wysokie wymagania sprzętowe, iż mi się chce płakać!!! Grałem chwilkę na konsoli w Empiku i naprawdę rewelka!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mnie gra zawiodła. Oprócz świentej grafiki (chociaż modele przeciwników w Meksyku wyglądają paskudnie) i możliwości prowadzenia ognia zza osłon (po raz pierwszy taka możliwość na PC) nie znajduję wiele rzeczy godnych uwagi.

 

Lista zażaleń :D

1. Fabuła i realizm= dno. Odnośnie fabuły- wiele motywów jest tak naiwnych, że wołają o pomstę do nieba (jak np. terroryści-idioci, którzy zostawiają głównego bohatera po wybuchu w tych tunelach w Meksyku, gdyż podobno jest martwy- zapewniają siebie o tym jakby grali w flimie klasy D. Oczywiście rzekomemu trupowi przyglądają się z zaciekawieniem i zabierają mu broń podstawową, ale pistoletu już nie- niech się trup nacieszy, ehh, profesjonaliści...)

2. Gra jest ekstremalnie krótka- dopiero co się zaczęła, już się skończyła.

3. Nasi At podczas przebywania za osłoną (murek czy inna pierdoła) nie potrafią prowadzić celnego ognia do całkowicie wystawionego przeciwnika znajdującego się 5 m dalej- efekt jest komiczny- tony zużytych magazynków i zero rezultatu- jedynym rozwiązaniem jest rzucenie granatu, gdyż koledzy skutecznie utrudniają ostrzał i kręcą się niemiłosiernie gdy są przy nas, a kula od terrorysty z takiej odległości to koniec gry...

4. Ratowanie zakładników- hmm... czy gdy zakładnik jest otoczony przez terrorystów możliwe jest odbicie go metodą szturmu? Wydaje mi się, że w sytuacji tak chaotycznej kulkę zarobiłby albo od at albo od złych porywaczy.

Edited by sniper932
Link to post
Share on other sites

Ratuje ją przyjemna grafika. Nie wiem jak na PC, ale na XBox360 jest zacna. W kwestii grywalności zdecydowanie wole jednak GRAW2 z posiłkami w postaci Little Bird'a,pojazdów pancernych czy też wezwania wsparcia w postaci lotnictwa. Oczywiście to inne spektrum działań, ale i tak Ghost Reacon jest sympatyczniejsze. Jeśli miałbym porównywać to Rainbow6 Lockdown jest gorszym tytułem od Las Vegas. Jednak to ta sama półka - gra stara się utrzymać klimat, ma smaczek jako taki, ale odchodzi od realizmu. Cóż to tylko gry są.

Link to post
Share on other sites

1. Fabuła i realizm= dno. Odnośnie fabuły- wiele motywów jest tak naiwnych, że wołają o pomstę do nieba (jak np. terroryści-idioci, którzy zostawiają głównego bohatera po wybuchu w tych tunelach w Meksyku, gdyż podobno jest martwy- zapewniają siebie o tym jakby grali w flimie klasy D. Oczywiście rzekomemu trupowi przyglądają się z zaciekawieniem i zabierają mu broń podstawową, ale pistoletu już nie- niech się trup nacieszy, ehh, profesjonaliści...)

Ja odniosłem wrażenie, że oni zabrali głównemu bohaterowi gogle (te z nokto- i termowizją), a broń została zniszczona na skutek tego wybuchu (lub przywalona gruzem).

 

3. Nasi At podczas przebywania za osłoną (murek czy inna pierdoła) nie potrafią prowadzić celnego ognia do całkowicie wystawionego przeciwnika znajdującego się 5 m dalej- efekt jest komiczny- tony zużytych magazynków i zero rezultatu- jedynym rozwiązaniem jest rzucenie granatu, gdyż koledzy skutecznie utrudniają ostrzał i kręcą się niemiłosiernie gdy są przy nas, a kula od terrorysty z takiej odległości to koniec gry...

Dziwne, u mnie kolesie strzelali celnie, celniej ode mnie, a zaznaczę że grałem na "Realistic" (cokolwiek to znaczy :-F).

 

Nic nie wspomniałeś o dźwięku. O odgłosach broni, o odzywkach terrorystów, o dialogach między nimi. A AI?

 

Też sobie pograłem w R6:V i mogę powiedzieć, że dostałem to czego oczekiwałem po tej grze (a po Lockdown przestałem spodziewać się wiele po serii R6). No ale gra jest typowym shooterem z fajnym motywem wychylania się, no i widowiskowymi zjazdami na linach. Terroryści próbują flankować, ale cały poziom trudności sprowadza się do coraz większej ilości przeciwników i coraz mniejszej ilości przeszkód za którymi można się schować. Jednym słowem gra na tzw. godzinkę.

Link to post
Share on other sites

R6 Vegas to rzeczywiście kaszana z deczka... wymagania z kosmosu, grafika nie powala :| Chodzi na full ale nie podoba mi się, to nie to. Ale już zapowiedzi i screenów wiedziałem że to będzie jedna z gier które ostatnio są w modzie u prodecentów "miodna grafa , 0 grywalności" lub "przejdź grę w 2 dni." Bardziej jestem ciekaw Call of Duty 4, po ostatnich materiałach z targów E3 jestem pełen podziwu :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...