Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czlowieku miecz sobie kup skoro za maly jest dla ciebie taki np. BK9 czy inny becker brute.

Tak' date=' są za małe :) A miecza nie chcę, bo sie nim niewygodnie chleb kroi i smaruje :D

 

Nasze pojcia slowa "niezly" w tym kontekscie dzieli przepasc...

W takim razie określ zakres słowa "niezły" według ciebie.

 

Odnosnie reszty "tresci" to rece opadaja.

Z mojej strony EOT' date=' nie mam ochoty na dyskusje z adwersarzem, ktory nawet nie zblizyl sie na kilometr do elementarnych podstaw tematu a jednoczesnie wypowiada sie jak "stary znawca". Nie wiem, moze to ten upal albo rzucanie palenia, tak czy siak cierpliwosci nie mam a moje legendarne opanowanie poszlo sie jebac zolta ceglana droga.[/quote']

W takim razie napisz na co ręce opadają i przedstaw te elementarne zasady wielki znawco nożownictwa. A tak wogóle to ja nie pale.

I wogóle nie wiem kto na tym forum siedzi, ale widze że coś tu jest nie tak. Zaczęło się od tego, że chciałem pokaza, iż darkness myli się co do wytrzymałości noża KS, a skończyło się na tym, że cynik próbuje mi wmówić, że niby ja robię z siebie wielkiego znawc i eksperta od nożownictwa. Pozostawię to bez komentarza. :?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wilku na poprzedniej stronie nie napisałem "od znanego knifemakera" tylko firmowany przez znanego knifemakera = zaprojetowany i oddany do masowej produkcji jednej z dobrych firm. Rożnica jest czytelna, nieprawdaż?

Link to post
Share on other sites
Major666 napisał:

I wogóle nie wiem kto na tym forum siedzi' date=' ale widze że coś tu jest nie tak.

Tutaj każde słowo może być wykorzystane przeciwko tobie... [/quote']

Wiem ale cóż.......takie życie, zresztą to było mówione o tym że mi próbuje cynik wmówić że robie z siebie eksperta od nożownictwa :? . RAIwilku rzeczywiście nie zauważyłem. Teraz nie jest on wielki ponieważ: 1 był robiony dla kogoś(pokazówka, z byle jakich materiałów), 2 zaginęły w akcji, trzeci jest nieskończony i też gdzieś zaginął. Ogólnie mam w omu teraz 4 noże, z czego jeden jest pęknięty(z mojej winy, lepiej nie mówić, ale jest to także wina złego wykonania, mój 2 nóż), a drugi z byle jakiej stali. Ogólnie z tych porządnych noży to mm 2 na razie, kilka następnych jest w przygotowaniu. W planach mam sprawdzenie jednego z nich przy pomocy 10 tonowego ciągnika pancernego na gąsiennicach :D , ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, w razie czego będą filmy :) Aha i jeśli RAIwilku masz ochotę zobaczyć moje noże to nie ma problemu mam cię na liście na GG(mam nadzieję że się nie obrazisz i mnie nie pobijesz za to :F ). Odezwę sie jak będziesz dostepny. Pozdro for all.

Link to post
Share on other sites
W takim razie napisz na co ręce opadają i przedstaw te elementarne zasady wielki znawco nożownictwa.

 

8O 8O 8O Matko, alez teraz mamy mlodziez rozpasana hahahha "podaj mi na tacy wszystkie odpowiedzi bo jak nie to bede pierdolil glupoty bez konca" JKJP!

 

Chlopie, wpadasz na forum, nikt cie nie zna, walisz takim tekstem:

 

darknes, sorry za wyrazenie ale pier....olisz glupoty a sie nie znasz.

do jednego z kilku gosci na tym forum posiadajacych naprawde konkretna wiedze w tej tematyce a potem sam sie wykladasz, ze kompletnie nie masz pojecia o tematyce. Po czym mowisz - to uczcie mnie! A wez sie synu sam naucz najpierw conieco i dopiero potem wdawaj sie w dyskusje.

 

Ja rozumiem, ze jestes z tego uposledzonego pokolenia, ktoremu nic sie nie chce samemu zrobic czy poszukac, ale bez przesady, juz trzeci raz w przeciagu jednego watku domagasz sie, zeby ludzie poswiecali swoj czas na przepisywaniu rzeczy dostepnych dla kazdego na jakiejkolwiek stronie dot. nozy - specjalnie dla ciebie. Wez sie puknij. Admini i moderatorzy tutaj sa mili, dyplomatyczni i ogolnie kulturalni bo tego wymagaja te stanowiska, ale ja jestem wozny i ja moge powiedziec kurwa mac, po czym dodac baaardzo konkretna wypowiedz uragajaca wszelkim konwenansom savoir vivre.

 

Zaczęło się od tego, że chciałem pokaza, iż darkness myli się co do wytrzymałości noża KS

Nie, ty pusciles miesem w jego kierunku nie majac pojecia kto zacz i co wie w temacie.

 

Ide po persen!

Link to post
Share on other sites
Wez sie puknij. Admini i moderatorzy tutaj sa mili, dyplomatyczni i ogolnie kulturalni bo tego wymagaja te stanowiska, ale ja jestem wozny i ja moge powiedziec kurwa mac, po czym dodac baaardzo konkretna wypowiedz uragajaca wszelkim konwenansom savoir vivre.

O nie nie nie. Nie ma tak dobrze - już go sam puknąłem. Ban i nie wiem czy będzie mi się go chciało zdejmować po tygodniu.

 

Tak jesteśmy gronem ssących sobie nawzajem suty, ale jesteśmy z tego dumni.

 

Temat też ssie więc go zamykam. Jak ktoś będzie miał problem to do mnie na PW.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...