Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning MP5-J CYMY


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"jedno ogniwo do batki" - to nie taka prosta sprawa - ogniwo powinno być:

-Tego Samego producenta

-Posiadać taką samą pojemność jak reszta w pakiecie

-być tego samego typu (np. NiMH lub NiCD w zależności od pakietu)

-mieć podobny stopień zurzycia

 

Jeżeli masz CYMĘ to wątpie żebyś dokupił gdzieś dodatkowe ogniwo

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Na początku sprawdź pojęcie "zwarcie" bo widzę, że nie masz pojęcia co to w ogóle jest.

 

Odpowiedź: Nie, nie zrobi się zwarcie lecz wydajność i wytrzymałość akumulatora spadnie.

Link to post
Share on other sites

To są ogniwa o rozmiarach R6 - poza tym jeśli nie masz nikogo kto mógłby ewentualnie przerobić pakiet - nie rób tego sam bo poprostu brak ci wiedzy.

 

Po drugie - te ogniwa nie wydają mi się wysokoprądowe więc (prościej mówiąc - wersja dla blondynek) - silnik napędzany tym pakietem nie przekręci zębatek.

 

Kup sprawdzony, tani pakiet Intellectów... nie kombinuj lepiej z niczym.

 

www.batimex.pl - tam znajdź odpowiednie ogniwa i zamów zlutowanie pakietu...

Link to post
Share on other sites

Czytać umiem i to bardzo dobrze. Mózgu również używać umiem i dlatego jeśli ktoś jest w temacie mógłby mi to zwięźle opisać bo czytanie 14 stron z czego większość mnie nie interesuje gdyż zeszła na inny temat mi się nie uśmiecha.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem właśnię tą MP5 i mam pewne pytanie. Mam okazją dokupić za groszę stockową głowicę tłoka CA i stockową sprężynę 130% CA. Czytałem, że po wymianie prowadnicy jest sens ładować tu PDI 120%. Ale nie wiem jak to się ma do 130% CA. Czy taka konfiguracja (głowica tłoka i spreżyna stockowe CA) da dodatkowe fpsy? Proszę o odpowiedź fachowców.

 

I jeszcze dodam czy da coś wymiana cylindra i głowicy albo któregoś z nich na stockowe CA

Edited by sputnick
Link to post
Share on other sites

To inaczej. Chcę przeprowadzić mały tuning tej broni i chciałem prosić o radę.Co proponujecie odnośnie sprężyny, czy lepiej wspomniana w tym temacie PDI 120 czy może jakiś odpowiednik CA np 120MS? Zauważyłem też sprężyny Airsoft Surgeon, których cena jest zachęcająca, czy ktoś coś wie na ich temat.

 

Wstawię też łożyskowaną prowadnicę Huricane

 

Kolejny problem to głowica tłoka. Radzicie tutaj żółty CA, ale znalazłem:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1226

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1242

 

Czy może wybrać któryś z powyższych, zwłaszcza że cena atrakcyjna.

Mam też pytanie odnośnie uszczelniania taśmą teflonową. Na czym ono polega w przypadku tego modelu.

Link to post
Share on other sites

1 - PDI 120? Nie słyszałem o takiej.... zapewne nie wiesz że PDI inaczej oznacza sprężyny... jeśli chcesz mieć M120 to odpowiednikiem jest coś około PDI 170. Lepiej kup sprężynę Guardera, CA lub Systemę. O tych surgeonach słyszałem wiele negatywnych komentów (szybko traci moc).

 

2 - Prowadnica - niezły pomysł acz nie jest to element niezbędny. Stockowa (o ile to metal) da radę.

 

3 - Fajne te głowice :D lepiej weź tę z Duraconu (czarna). Gearbox lepiej to zniesie :).

 

4 - Tefloning w każdym AEGu (no może prawie każdym :D ) przeprowadza się tak samo. Poszukaj - już było jak to robić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...