Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty GROM


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio sobie nowe sprawiłem to została zmieniona metka na czarną gumową i wkłada na taką bardziej wyprofilowaną do stopy. Za jakieś 3-4 miesiące będę mógł powiedzieć czy jakość się poprawiła :twisted:

W naszej grupie używa GROM-ów od Protektora 7 osób (w tym 3 kobiety), ja osobiście od dwóch lat i nie ma zastrzeżeń. Uważam, że są lekkie, wygodne, używam je w zestawie ze skarpetami trekingowymi (latem) niemal "0" pocenia, skarpetami trekingowymi i na nie wełnianymi (zimą) stopa nie marznie. "Moczyłem" nogi w GROM-ach przez godzinę w Wiśle, "0" przesiąkliwości, nie wiem jak długo mogłoby to trwać, nie robiłem w tym celu specjalnych testów. Uważam, że w stosunku do ceny, buty te są OK.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z tego co czytałem nikt tu nie napisał o ich dużej zalecie, mianowicie o kawałku blachy w podeszwie :P co do lasu i terenów "niestandardowych" się przydaje, znam kilka osób które nadepnęły na "coś" i nieprzyjemnie to sie dla stopy skończyło :)

Edited by NoriK
Link to post
Share on other sites

Powiem tak: chodze w GROMach juz ponad rok. Chodze w nich 4-6 dni w tygodniu (chodze do szkoły wojskowej i dodatkowo na strzelanki) Nigdy nie miałem na nogach wygodniejszych butów. Faktem jednak jest ze strasznie ciągną wode, a jak kazdy wie chodzenie w mokrych butach nie nalezy do przyjemności. Jesli chodzi o suche letnie dni to polecam gorąco.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Odgrzeje, żeby nie zakładać nowego tematu.

Na zime kupiłem Protektory Górskie i powiem że po mieście całkiem spoko : noga mi nie zmarzła (-25'C), trzymały sie podłoża, tylko musiałem je rozchodzić.

Idzie lato i pasuje wymienić desanty na coś nowego i tu pytanie:

co sądzicie o Protektorach Grom-1?

Wszędzie są opinie o gromach ale o 1 lub 2 nic nie mogłem znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem nikt tu nie napisał o ich dużej zalecie, mianowicie o kawałku blachy w podeszwie :P co do lasu i terenów "niestandardowych" się przydaje, znam kilka osób które nadepnęły na "coś" i nieprzyjemnie to sie dla stopy skończyło :)

 

Bzdura, trzewiki GROM nie mają żadnej blachy w podeszwie

Link to post
Share on other sites
co sądzicie o Protektorach Grom-1?

Wszędzie są opinie o gromach ale o 1 lub 2 nic nie mogłem znaleźć.

Ja miałem model 742, na szczęście bardzo krótki czas. W ciepłe dni jest w nich za gorąco, zimą dosyć komfortowo, ale co najbardziej mnie wnerwiło to to, że but który kosztował troche (150zł), po paru miesiącach bardzo sporadycznego użycia zaczął się rozlatywać. Chodzi mi tu o tą "skórkę", w miejscach zgięć była popękana, przy szwach też zaczeło pękać. Ogólnie nie polecam. Do dzisiaj żałuję że wtopiłem tyle kasy na te badziewie. Gromy-1 i 2 to praktycznie to samo co gromy wz.742 różnica tylko w wyglądzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...