Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szorty BDU lub jakiekolwiek inne


Recommended Posts

Otoz chcialbym sobie kupic jakies bdu do kolan bo lato sie bliza. Bylyby one uytkowane wlasciwie tylko na codzien wiec nie musza byc super. Na allegro i w pentagonie widze same poljester za duzo i bawełna za mało ktore raczej mnie nie interesuja... Na military.pl sa szorty rothco ale jakos nie usmiecha mi sie wydawać 100 zl plus przesylka jak moge za podobna cene kupic dlugi wariant. 100 procent bawelny raczej mnie nie interesuje bo za slabe no ale ripstop musi byc, mysle ze nyco byloby dobre.

 

Wiadomo ze moge kupic sobie dlugie i pojsc do krawca jednakze szkoda mi polowy spodni... Bermudy to owszem ale szorty juz nie.

 

Jakby co to interesowałby mnie woodland, piaskowe, czarne czy jakis camo pustynny.

 

Mysle ze za szorty max 70 zl to rozsadna cena patrzac pod katem cen helikona czy fostexa.

 

za wszelka pomoc bede wdzieczny

 

[ Dodano: 04.06.2006, 16:36 ]

http://www.allegro.pl/item105669835_spodni...tkie_nowe_.html

 

co myslicie o tych?

Link to post
Share on other sites

Idź do szmateksu kup sobie normalne spodnie np.BDU chociaż nie wiem czy takie dostaniesz akurat,utnij sobie na taką długość jaką ci pasuje a z reszty materiału zrób sobie np.pokrowiec na hełm lub etui na okulary ochronne do asg.Taka jest moja rada wyjdzie ci to najtaniej a nie zmarnujesz materiału.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...