Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam

Mam problem z tym glockiem, jakiś czas temu pękł zbijak zaworu (wymieniłem na Guardera) i zaczeły się problemy.

Po złożeniu przy strzale kurek wraca tylko do połowy poprzedniego położenia, słychać lekkie pyknięcie i tyle.

Przed pęknięciem poprzedniego zbijaka wszystko było ok. Złożone jest raczej poprawnie, wydaje mi się że to coś z zaworem ale nie jestem pewny. Ma ktoś podobny problem albo wie jak go rozwiązać?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Mam problem z tym glockiem, jakiś czas temu pękł zbijak zaworu (wymieniłem na Guardera) i zaczeły się problemy.

Po złożeniu przy strzale kurek wraca tylko do połowy poprzedniego położenia, słychać lekkie pyknięcie i tyle.

Przed pęknięciem poprzedniego zbijaka wszystko było ok. Złożone jest raczej poprawnie, wydaje mi się że to coś z zaworem ale nie jestem pewny. Ma ktoś podobny problem albo wie jak go rozwiązać?

 

Wyślij do Dextera :)

Link to post
Share on other sites

Witam. Swojego glocka mam już od 3 lat i na niego nie narzekałem, wymieniłem tylko gumkę na APSa bo stockowa praktycznie nie kręciła. Replika chodziła bardzo ładnie, nie miałem na co narzekać. Nigdy jej poważnie nie zasyfiłem, przesmarowałem ją może 3 razy przez cały okres eksploatacji. Ostatnimi czasy pojawiło się coś niepożądanego, mianowicie zamek po cofnięciu nie zawsze wraca do zamkniętego położenia, kulka nie zostaje wprowadzona do komory. Wystarczy docisnąć kciukiem i można strzelać dalej.

Jak myślicie, co się wyeksploatowało? Sprężyna powrotna?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam,

 

Niedawno dotarł do mnie ten glock w wersji kp-03 (metalowy zamek). Ogólnie wszystko spoko, podoba mi się. W modelu który ja dostałem jest już działająca blokada spusty (czy jak to nazwać, chodzi o ten "dwustopniowy spust", najpierw wciskasz jedną część, dopiero wtedy da się strzelić). Natomiast mam pytanie - ktoś znalazł jakiś sensowny sposób ładowania tych magazynków? Kulki muszę pojedynczo ładować do magazynka, bo szybkoładowarka nie działa. Może ktoś ma jakiś patent na to? :icon_wink:

Edited by NoWay
Link to post
Share on other sites

Hej!

 

Swojego Glocka kupiłem dłuższy czas temu jako używkę w średnim stanie (ale bardzo dobrej cenie), wystrzelał kilka magazynków i pojawił się problem. Po przeładowaniu (ruchu zamkiem) w replice nie napina się młoteczek, przez co niemożliwe jest oddanie strzału i, co gorsze, rozebranie repliki. Nie działa tu dociskanie zamka, podkładanie cienkiego kawałka plastiku czy zrzucanie zamka za pomocą zwalniacza zamka. Od czasu awarii replika leży od kilku miesięcy na półce z braku czasu na zajęcie się nią. Posiadam wersję z plastikowym zamkiem. Podpowiecie co mogę zrobić, aby chociaż rozebrać replikę? Nie będę ukrywał, że jeżeli koszta części przekroczą pewną sumę, to będę skłonny sprzedać ją dalej, ale chciałbym chociaż spróbować go naprawić.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witajcie,

 

Użytkuje swojego glocka już przez jakiś czas (ponad pół roku) i mam teraz pytania:

1. Ktoś robił w nim jakiś montaż lub coś takiego, do przyczepienia smyczy? Nie wiem jak się za to zabrać, może ktoś ma sprawdzony sposób? (smyczka taka: https://gunfire.pl/p...152197569_3.jpg)

2. Ktoś może polecić jakąś gumkę hopsiup? Ta stockowa kręci co najwyżej średnio. :/ a przyznam szczerze, że nie wiem jakie gumki do pistoletów dają radę.

Edited by NoWay
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trochę już postrzelałem i mam 2 pytania:

Jeden z magów lekko puszcza gaz z górnego zaworu. Macie jakieś klucze albo coś do odkręcenia tego? Szukałem w internecie i nie mogę coś znaleźć.

I drugie - jaką gumkę polecacie do niego? Ta stockowa kręci dopiero przy maksymalnym ustawieniu i to za mało, więc chciałbym ją wymienić

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...