Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ruger też w zimie kaprysi....kumpel po naładowaniu maga gazem wystrzelił 3 razy i koniec (fakt że pizgało mocno).... ...1 raz na 15m ...i później coraz bliżej :/ ....ale syfonu nie było lol......no i oczywiście ruger wygląda jak wygląda....ale ma plusy: silny, prosty w budowie, tani itd... nie wiem jak tam glock sobie radzi ale zawsze to klimatyczny blowback, więcej pestek w magu...ale i większa gazożerność i słabsze osiągi i problemy ze szczelnością magazynka czasami...... przy glocku nie trzeba używać cięższych kulek ....wystarczą 0,20....wydaje mi sie że w kasie niewielka różnica pomiędzy rugerem a tym glockiem .....(dla początkujących lepiej kupić słabszą replike żeby sie obyć z gunem....nauczyć strzelać "do ludzi" - czyli starać się nie po gęgie :) )......

 

kup co ci sie bardziej podoba

Link to post
Share on other sites

faty masz rugera ,że go tak chwalisz. Ja mam i wcale nie jestem taki zadowolony. :?

 

Wady

W zimie jest totalna lipa (jak z gazówkami).

Jak na klamke ASG jest za mocny.

Spust jest twardy jak cholera co znacznie utrudnia celowanie.

HU ciężko wyrególować.

Są problemy z szczelnością maga (ja nie mam tego)

 

Zalety

Dobrze leży w ręku

Mało gazu zużywa.

Rzadako się psuje

Tani (na allegro wysprzdają go)

 

Teraz nie kupił bym go :roll: .

Link to post
Share on other sites

za mocny tzn ma 380 fps i to za wiele na broń krótką którą stosuje sie na małe odległości.........taką moc mają repliki po tuningu.... a co do szczelności to niektóre firmy mają lepszsze zaworki a inne gorsze.....poczytaj sobie dokładniej w dziale "repliki gazowe" o tych gunach które Cie interesują

Link to post
Share on other sites
Guest faty

a jak metal HU to 400fps...ma kilka wad to prawda a najgorzsza to możliwość zrobienia komuś krzywdy, oprócz tego ruchoma lufa

 

 

BTW.fakt mam rugera ale nie tylko dlatego go wychwalam

 

 

a jak ktoś chce 320 lub 420 to niech kupie socom bo ma odkręcany tłumik(bez 320 z 420)

Link to post
Share on other sites

Socom to śmieszna zabaweczka, która masakróje niesamowicie... ale to nie broń dla ludzi z dwiema lewymi łapami. Jeśli ktoś nie ma zamiaru bawić się w rozbieranie klamki to nie ma sensu kupować. Chodzi mi o regulację hopsiupa, do której to niekiedy trzeba rozebrać dokumentnie wszystko po za korpusem broni (w zasadzie trzeba zdiąć zamek rozmontować lufę zewnętrzną, rozłożyć komorę hop siup i ustawić pseudo ruchomy wichajster. Proste prawda :lol:). Inna sprawa to zacinające się w mechaniźmie kulki... to jest dopiero hardcore...

 

W zasadzie nie wiem, czemu odradzacie G23 jest to kopia glocka 26 od marui i jest to chyba najtańszy pistolet z GBB. Mimo wszystko ja wziołbym P14 za 36 zł więcej :).

-trochę gorsze wynonanie niż ksc (to nawet na fotkach widać)

-nie ma zabezpieczenia spustu :F

+Najtańsze GBB

+kopia G26 od TM więc magi i części będą pasować jak by trzeba było coś zmienić. Choć ma to mały sens

Link to post
Share on other sites
Wlasnie go kupilem

co kupiłeś bo w tym temacie jest opisanych wiele modeli?

 

Mam jeszcze pytanie do właścicieli rugerów oraz glocków:

jaka jest ich celność oraz zasięg, czy ciężko wyrególować hop upa i jakie zdarzają się awarie i takie tam pierdoły?

 

Mimo wszystko ja wziołbym P14 za 36 zł więcej Smile.

 

chodzi tu o 30 fpsów różnicy czy o wykonanie??

Link to post
Share on other sites
Wlasnie go kupilem

co kupiłeś bo w tym temacie jest opisanych wiele modeli?

 

Mam jeszcze pytanie do właścicieli rugerów oraz glocków:

jaka jest ich celność oraz zasięg, czy ciężko wyrególować hop upa i jakie zdarzają się awarie i takie tam pierdoły?

 

Mimo wszystko ja wziołbym P14 za 36 zł więcej Smile.

 

chodzi tu o 30 fpsów różnicy czy o wykonanie??

 

AD 1 Chyba wiadomo, że kupił glocka jak w temacie, nie?

 

AD 2 O rugerze to se poszukaj. Wystar czy ruszyć d...

Link to post
Share on other sites
chodzi tu o 30 fpsów różnicy czy o wykonanie??

 

Chodzi o wykonanie, 30fpsów więcej a przedewszystkim o wygląd :), po za tym na forum nikt się jakoś specjalnie nie skarżył na P14 więc prawdopodobnie jest mało awaryjny. Ma jeszcze większy magazynek i dłuższą nieco lufę co może wpływać na celność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...