Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Interceptor (IBA)


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałem właśnie na prezent Interceptora o którym mówiłem wcześniej. Jutro postaram się wrzucić fotki niestety nie posiadam kontraktowego sprzętu w CB, mam tylko TAN i woodland i Olve M65 z 61' i na tle tych kamuflaży +biała kartka będę robił fotki.

http://myworld.ebay.com/2airsoft/

ten użytkownik ma je za 80$.

 

http://157.158.57.7/~kosmo/fotki/IBA/

W kamizelce nic nie ma jeszcze, żadnych płyt czy wkładów z karimaty, będę zamawiał sobie kopie jakieś wkładów bo mam wujka w zakładzie w którym robią rzeczy z takiej pianki jak karimaty o różnej gęstości, ale dopiero jak sobie je narysuję i policzę wymiary. Narazie obiecane fotki.

Proszę o połączenie postów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wam pytanie odnośnie tych pasków, zapinanych na „guziki”, zaznaczonych na obrazku na pomarańczowo. Jakie jest ich przeznaczenie? Osobiście znalazłem dwa – połączenie kamizelki FLC z OTV oraz zrobienie tego samego z Assault Packiem.

 

interceptoram3.th.jpg

 

Oraz czy praktykuje się noszenie Main Pack w UCP na kamizelce OTV/FLC? Jeśli tak, to czy stelaż, pas biodrowy nie wpływają na dyskomfort tej konfiguracji?

Link to post
Share on other sites

te "paski" są przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE do podpinania do nich kamizelki oporządzeniowej...

 

Jednak chłopaki uzywają ich jako np, podtrzymania camela , aby szelki z przodu się nei znajdowały. Na pewno nei wpina się w nie plecaka gdyż jest to niewygodne i w razie jakiejkolwiek awarii musialbyś go szybko ściągnąć to nie sądzę, że będziesz szukał małych pasków by najpierw całe to gówno odczepić.

 

2. Jak sobie dobrze wyregulujesz to będzie dobrze. w koncu po to sa chyba te plecaki zaprojekotwane.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

G&P: Sam materiał WD jest ok, ale palsy się świecą.

Guarder w WD to lepszy wybór od G&P... ale po co kupować kopię, gdy kondon oryginalny jest w podobnej cenie?

 

W każdym razie Guarder jest przyjemny. Dam zdjęcie waflów z teamu, zgadnij która IBA jest PB, a która Guarder:

1212ug3.th.jpgthpix.gif

Link to post
Share on other sites
G&P: Sam materiał WD jest ok, ale palsy się świecą.

Guarder w WD to lepszy wybór od G&P...

 

kolor przynajmniej mnie nie zachwycał.

 

Czy mam rozumieć że kolor G&P jest aż tak zły, skoro ten lepszy wybór czyli guarder ma i tak do dupy kolorystykę?

 

ale po co kupować kopię

 

Może dlatego żeby mieć jakiś sensowny rozmiar bo IBA small w woodlandzie to rzecz z tego co dotąd zauważyłem rzecz legendarna.

Link to post
Share on other sites

Zależy jaki coyote, bo wiele firm robi go zbyt jasnego a raczej robi coś jaśniejszego nazywają to coyote.

 

Co do koloru Guardera, to rzezywiście na żywo widać od razu różnice, kolory nie są tak soczyste, jaśniejsze są dużo poza tym.

 

A co do porównania to nie mogę znaleźć fotki z porównania IBA Guardera i PB w CB, ale znalazłem porównanie IBA w WD, swego czasu bodajże ktoś z Poznania wrzucał:

porownanie3lfso4.th.jpg

 

Od lewej: Guarder, SWAT, PB.

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...