Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi Capa Full Metal WE - opinie


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KAZDY na tą wiadomosc robi takie galy, O.o

Boze ludzie zapraszam na chate zrobimy testy.

Widzicie jakis problem?;/

 

Stoje zaraz przed domem, czyli jakiś metr roznicy od mojego okna.

 

Do bloku (zmierzone) 71m, kulki tam dolatują.

 

Coscie tacy zdziwieni?;/ ja zmierzylem, sprzawdzilem i na wlasne oczy widze jak to lata.;/

Link to post
Share on other sites

Tak moge, balkony zaczynają sie od 3 pietra, bo pod nimi jest magazyn z tego falowca, jeszcze nie zdazylo mi sie zeby kulka poleciala w balkon.

 

EDIT:

Magazyn czyli ściana z czerwonych cegieł ze zbrojonymi oknami.

Edited by stress
Link to post
Share on other sites

Bo Beretta mi bardziej pasowała do kompletu, poza tym lubię Beretty :lol:

Zastanowiło mnie to trochę, bo piszesz że takie the best a jednak zmieniłeś. ;-)

Teraz wszystko jasne. Dzięki za odpowiedź.

Edited by Inferno
Link to post
Share on other sites

Cześć, mam krótkie pytanie. Spotkałem się z informacjami, że Hi Capa, ma inną szynę niż większość replik pistoletów. A że planuję sobie zamontować na niej jakiś celownik albo oświetlenie, to chciałem się dowiedzieć, czy będę miał problemy ze znalezieniem odpowiedniego montażu. Z góry dziękuje.

PS. Tak apropos, macie jakieś pistoletowe latarki, tudzież celowniki do polecenia? Nie musi być z wyższej półki, ale żeby też nie był szajsem.

Link to post
Share on other sites

Eee... to, że Hi Capa nie ma szyny RIS to akurat zauważyłem :-P Pytałem się, czy jej szyna nie różni się od szyn np. glocków. I czy większość montaży do niej też podpasuje, jak podejrzewam do innych pistoletów?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Próbowałem z uszczelką, ale to jednak problem z zaworem. Jak ruszam zaworem do nabijania gazu na boki to minimalne ilości gazu (ale jednak) uciekają na boki. Nie wiecie może przypadkiem, w którym z polskich sklepów dostanę taki zawór? http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1229

Bo to w linku powyżej to chyba zawór do tłoczenia gazu z magazynka ?

Link to post
Share on other sites

Tak to zawór do tłoczenia gazu. Wiesz jak ja wymieniłem uszczelke w dolnym zaworze to musiałem troche poczekać zanim uszczelka "odpowiednio załapała" zanim przestała puszczać gaz. Gdzieś tak około 20 sekund i gaz już nie puszczał.

 

Jeśli jednak to sam zawór to niestety ci nie pomoge.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł adapter do propanu, więc mogłem spróbować jeszcze jednej rzeczy.

Oczywiście, ta cudowna replika, bądź moje szczęście znowuż okazało się do dupy.

Nic nie działa jak powinno. Na jednym magu nie da wystrzelić się 10 kulek, zamek nie zatrzymuje się z tyłu, wystrzelenie 40 kulek to już tylko w marzeniach. Podsumowawszy, mam przycisk do papieru za 450 zł, w który zainwestowałem 300 zł na marne. Wysłałbym do asgshop'u do serwisu, ale ja sam nie mam pojęcia co oni mogliby z nią zrobić, żeby działa.

Tym, którzy chcą kupić tą replikę stanowczo odradzam, chyba, że to ja dostałem takiego syfiastego gnata. Jeśli chodzi o mnie, to ta replika to jest po prostu kiepski żart. :poddanie: Nie mam ochoty wydawać kolejnych 200 zł na sprawdzenie czy może na CO2 zadziała. Straciłem resztki radości z wakacji :cry:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...

A ja mam zapytanie na temat tuningu tej repliki, bo niedużo znalazłem na ten temat.

 

...Bron wedlug producenta ma 380fps po wymianie springa na mocniejszego mozna osiagnac ponad 400fps-ow!!...

 

Według producenta ma w stocku 380 fps'ów? Ok...

Ale nie o to mi chodzi.

 

Chodzi mi o to, że napisałeś Agat, że można wycisnąć z tego pistoletu ponad

400 fps... Czy to prawda? I co wymienić żeby tyle miała prędkość wylotowa?

Bo już wiem, że magazynek na CO2 podniesie o około 50,60...tak?

Ale co jeszcze, żeby dawał lepiej?

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Widzę, że zaszła tu mała pomyłka...

 

Hicapa 5.1 Government ma 300-320 fps na gg w stocku.... na kulkach 0,2g

 

Magazynek na co2 daje o zgrozo 5-15fps więcej na kulkach 0.25

 

Jak pisałem moja hi-capa na dzień dzisiejszy ma 270fps na 0.25 gg i 280fps na co2

 

Sprężyny już lecą do mnie, tłoczysko również.....

 

Ale idę o zakład, że 400fps osiągnać w tej klamce jest bardzo ciężko... a jak już to pierwsze 5 strzałów... Można to osiągnać zmniejszając blowback a dając wiecje gazu na "kulkę" ale nie próbowałem tego jeszcze.....

 

Jeśli chodzi o moc... to hmm... sprężyny, głowica tłoka, tłok guarder, precka pdi, zawory wysokoprzepustowe do gg/mag co2 i więcej chyba nie wyciśniemy....

Fajna giwera ale na lato... na chłodniejsze dni lepiej trzymać na półce coś z plastikowym zamkiem i ultra lekkim(np: M9)

Edited by erem
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeśli wytrzyma to i tak z niego żaden porzytek.... Zawory są nie przystosowane do co2... Przy gg po roku jeden lekko posykuje....

Tym bardziej, że nie da sie przetoczyć wszystkiego... więc nie uzyskasz takiej sprawność jak trzeba....

 

A magi na co2 to mistrzostwo głupoty.... nie potrafie zrozumieć jak mag po 12 godzinach traci zdolność bojową.... Cuda już z nim robiłem... i dalej kiszka...

 

Zabieram się za "tuning" jeśli można to tak nazwać.... cel: prędkość w granicach 350, mocniejszy kop, dynamiczniejsza praca zamka, lepsza celność....

 

Jak uda się to napisze wszytsko na forum.... myślę, że przyda się przyszłym użytkownikom....

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...