Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mundury i oporządzenie AT


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

zadam konkretne pytanie dla tych którzy zamawiali czarny kombinezon na strojemoro.pl

 

Ile czekaliście na kombinezon i przede wszystkim ile taka sztuka kosztuje ?? :lol: Chciałbym sobie zamówić jakiś ale dwuczęściowy niezbyt za mną przemawia, a poza tym 65% Poliestru to już widze że bede w tym robił za...tarcze słoneczną ?? :-F

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No więc tak. Zamówiłem wersję standard, czyli tą za 110 zł. Podałem wszytski e wymagane wymiary, zapłaciłem i czekałem... czekałem... czekałem... I po pięciu ( w tym 4 produkcji) tygodniach doszły (dla mnie i kumpla).

 

Wrażenia;

Całkiem ładnie uszyte... tyle, że napisałem, żeby zrobili trochę miejsca na ciuchy na zime (sweter, polar itd), a oni zrobili mi miejsca na kurtkę puchową :???:

W sumie... od pasa w dół uszyte perfect, ale góra? Troche fuszery jest, np. chcąc otworzyć kieszeń oderwał się rzep. :wink:

 

Generalna zasada jest taka, że po otrzymaniu kombinezomu od razu przymierz i odeślij na poprawki, albo do zaprzyjaźnionego krawca (jak ja :twisted: ).

 

Co do pomysłu tarczy słonecznej. Mialem przyjemnośc stać w nim wraz z kumplem na pokazie przez kilka godzin i gorąco było mi tylko pod kamizelką taktyczną i kominiarką.

 

Wygodny jest nie powiem ;)

 

Ogólnie za tą cenę to jest dobrze uszyty, choć poprawki są konieczne od razu. Szczerze... Nie wiem jak wygląda sprawa z wersją deluxe, ale mniemam, że lepiej. :poddanie:

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...