Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Już podawano CI jaki tłok powinieneś kupić.

Moja rada: zamów najpierw lufę i dowolną gumkę: systema, PDI czy madbull niebieski.

Złóż, postrzelaj. Komorę możesz wymienić w każdej chwili (do obecnej dysza SHS short AK powinna być idealna)

 

Mądrze rozplanuj co chcesz jeszcze zmienić (analizując to, co tu koledzy napisali)

 

 

Jak już złożysz to pod m145 czyli: dobry zestaw na mocnym silniku, dobrych zębatkach i łożyskach oraz porządnym tłoku i układzie,

to będziesz mógł z czasem z tej m145 przejść na dowolną wyższą.

 

Bez doświadczenia nie radziłbym Ci samemu się tym zajmować, ryzykujesz drogimi częściami - to jednak Twój wybór.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma nigdzie niebieskich gumek od madbula... jakis zamiennik? najlepiej w specshopie,gunfire,taiwan

 

Co do lufy to bede musial chyba jutro przydzwonic bo zadnej informacji na emailu nie mam i nie moge sie zalogowac, chyba ze w niedziele nic tam nie rusza i dopiero jutro wszystkie informacje wysla.

Edited by AK-74
Link to post
Share on other sites

Dobra mam jeszcze do zlutowania 1 kabelek i powinno chodzic. Chce jutro zamawiac juz silnik sprezyne zebatki kable itp co tam do gb bedzie potrzebne moge wydac kolejne 1000zl czekam na jakies propozycje.

 

Wiem ze ktos tam juz pisal o zebatkach I tlokach od shs ale moze bedzie cos lepszego?

Edited by AK-74
Link to post
Share on other sites

Wiem ze kociol i glomoria ale nie ma mnie caly dzien i nie mam czasu czytac i przegladac forum tylko niedzielami ale wtedy musze juz zamawiac... brac te czesci co byly w poprzednich postach? I jak by ktos mogl poradzic jakis dobry kabel 5m+ no i co jasna silnik.

Link to post
Share on other sites

Silnik: Czerwony element ultra torque, Lonex, Systema, Hornbill lub GFC tornado (opinie ma różne, mnie służy bdb)

(z tym, że dwa ostatnie są niewiele lepsze lub takie same jak stockowy, więc...)

kable: turnigy, najlepiej 18awg żeby udało się je po uldzku upchać w korpusie.

Link to post
Share on other sites

Napisz posta z zestawieniem, jakie części już masz, jakie chcesz kupić a nad jakimi myślisz i jaki budżet Ci został. Inaczej to będzie to trwać i trwać... "brac te czesci co byly w poprzednich postach?" nie chce mi się wertować postów w tył. Zrób rozpiskę, chętnie pomogę.

Link to post
Share on other sites

@senku potrzebuje wsio z gb, zebatki tloki sprezyny150+, ogolna renowacja gb. Chyba przy okazji silnik (chyba ze ten da rade)do wydania 1000zl.

 

Co do wymiany lufy to po kilku min strzelania zapowiada sie niezle ale... nie wiem co zlozylem nie tak, nie cofa sie spust na singlu... na auto dziala normalnie :( wie ktos o co moze chodzic? (sprezyna od spustu ta mala jest na miejscu...)

Edited by AK-74
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...