Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem nie jest zły.

W sumie to nawet nie chciałbym by moje AK waliło niczym ingram skoro "real steal" ma szybkostrzelność teoretyczną na poziomie 600strz/min.

Skoro mówisz, że rof spadł minimalnie to chyba jednak zdecyduje sie na m100 zamiast m90.

Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem z serwisantem ASGSHOPU i dowiedziałem się ,ze przy zestawie ftk ze spreżyna M120 trzeba by wymienuić zębatki na wzmocnione , ale przy spręcynie M100 nie trzeba dokonywać takiej wymiany , gdyż stockowe zębatki sa dobrej jakosci.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały wątek i głowa mnie rozbolała połowa postów to gadanie o niczym.

 

Do rzeczy w moim AK zmieniłem tylko łożyska okablowanie zębatkę silnikową i tłok.

Po takim czymś wstawiłem sprężynę G&G M110 350-380fps.

Tłok zmieniłem z przymusu bo cymowemu urwał się pierwszy ząbek.

Cymowy tłok jest dłuższy niż standardowy innych firm i nie pasują na zamianę do niego CA i TM trzeba dać podkładkę pod głowice tłoka żeby się wszystko zgrało.

Łożyska też nie pasują do GB cymy są za małe.

Jednym słowem nie ma lekko.

 

nie zmieniałem prowadnicy głowicy tłoka głowicy cylindra.

A wystrzeliłem już jakieś 2000 kulek. Ale bateria nie daje rady słaba szybko strzelność.

Link to post
Share on other sites

Właśnie wchodzą i to za bardzo są za małe i jest luz a jak się połączy ten luz z luzem ośki zębatek w łożysku to latają jak porąbane.

Ale ten problem rozwiązałem klejem „kropelka” daje bardzo twarde połączenie nie rozciągliwe przez co idealnie nadaje się na zapychanie luzu miedzy GB a metalowym ślizgiem.

 

Bez problemu nie będzie pasował żaden tłok bez wymiany głowicy tłoka.

Cymowy tłok jest dłuższy ale za to głowica krótsza, jeżeli chce się zachować starą głowice trzeba dać podkładkę ja dałem stock-owy tłok TM i na razie wytrzymuje i 2mm podkładkę.

Link to post
Share on other sites

Kabelki w cymie są bardzo słabe nie dają się wyginać i z pewnością po kilku wyciągnięciach GearBox-a pourywały by się a poza tym więcej jak 16A nie wytrzymują np. jak po dłuższym strzelaniu wyciągnąłem baterie i złapałem za kable to były ciepłe, tak się nie powinno dziać.

Wtyczki od cymy to zwykłe blaszki o bardzo słabym kontakcie. A poza tym to tylko 20zł i ma się pewność że nic się nie sfajczy.

Link to post
Share on other sites

Diablo - podstawy elektryki / elektroniki.

Pozłacane styki na pewno lepiej przewodzą niż zwykłe "blaszki" ( mają mniejszą rezystancje czyli opór. )

tak samo z kablami. Lepszej jakości i najlepiej o większym przekroju. Mniejsze straty w prądzie ( i napięciu ) = większa szybkostrzelność.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna G&G m110 350-380fps – nie mam uszczelnionej dyszy ani prec lufy dlatego podaje wersje pesymistyczną jej osiągów .

Zmieniłem jeszcze łożyska ślizgowe na metalowe SRC.

Zębatkę silnikową TM żeby poprawić płynność kręcenia (efekt jest bardzo duży całość mechanizmu jest o wiele cichsza).

No i teraz jeszcze ma przyjść może nawet dzisiaj zębatka tłokowa ICS i cały tłok ICS

Ale z tymi częściami to już wyniesie trochę więcej jak 120zł.

Co do pomiarów kulka leci średnio 10-13m dalej ale to wina gumki hop-up powinna być inna taka na wyższą prędkość wylotową

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...