Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mam pytanko, czy jest ktoś w stanie zrobić zdjęcia przedstawiające spodnie lub bluzę razem obok siebie tych dwóch producentów

( chodzi mi tylko o kolor, czy jest jaśniejszy / ciemniejszy, różnice w materiale znam )

 

http://www.allegro.pl/item1022547848_helik...event_club.html

http://www.miwo-military.com/-produkty/pid...nie-UP-MULTIKAM

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

115zl za helikona ... buahahaha xD

Helikon jest jasny jak cholera. Matko boska ile razy to trzeba w tym temacie powtarzać ?

Przestudiuj topic. Była juz mowa o helikonie, o polskim MC, o propperze, tru-specu i innych

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące tego Multicama: http://www.ebairsoft.com/multicam-field-sh...form-p-139.html . Czy ktoś używa lub miał styczność z tym mundurem? Jak jest z wytrzymałością tego materiału, czy kolory szybko się spierają, czy w rzeczywistości jest jaśniejszy albo ciemniejszy (np od helikona)? I czy warto go w ogóle kupić czy to szajs? Proszę o jakiś opinie i przepraszam jeśli było to wałkowane.

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność - nie raz, nie z jedną sztuką, nie jedną partią.

 

Problem jest taki, że między partiami te komplety potrafiły się baaardzo różnić. Przed tym ostrzegam.

 

Akurat na stronie MSM porównany został mundur z przyzwoitej partii. Około 1,5 roku temu z takimi miałem styczność.

Link to post
Share on other sites
Jak mas zkase kup MC, jak masz mniej kup suez. Jak nie mas zkasy kup helikona. Proste.

 

Jak nie jedziesz do A-stanu, jak nie musisz mieć do lansu +15, jak czołgasz się raz na 2 tygodnie lub się nie czołgasz, to też kup Helikona.

Miał być Truspec, kupiłem Helikona. W przyszłości miało być Miwo, ale dałem sobie spokój.

Link to post
Share on other sites

Mi chodzi głównie o skuteczność , lans mnie nie obchodzi.A że kamuflaż jednostki to Multicam , więc tu jest problem , ale no w sumie , co racja , to racja , kupię Helikona , i oporządzenie od miwo , pasoszelki + Ładownice swd.

Link to post
Share on other sites

Mi chodzi głównie o skuteczność , lans mnie nie obchodzi.A że kamuflaż jednostki to Multicam , więc tu jest problem , ale no w sumie , co racja , to racja , kupię Helikona , i oporządzenie od miwo , pasoszelki + Ładownice swd.

 

Ile razy trzeba w tym temacie powtarzac ze Camogrom helikona to wlasciwie pod wzgledem kamuflazu i kolorow nie ma nic wspolnego z prawdziwym MC ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...