Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. jesli komus podoba sie brytyjski multicam to moge postarac sie wylicytowac za dobra sumke na ebay ( mieszkam w GB, w czerwcu bede w polsce - lubuskie, kostrzyn nad odra)

Sam posiadam brytyjskiego multicama. materialy naprawde spoko.

jakby ktos byl zainteresowany to pisac na maila - kuki89@gmail.com

 

mojego wylicytowalem (naturalne sa to nowe rzeczy) za jedyne 50 funtow - spodnie + bluza ubacs

Edited by lukaszkuchowicz89
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Aby nie zakładać nowego tematu, to zapytam się tu:

Będę kupował mundur multicam i do tego chcę kupić kamizelkę (dokładnie rrv od flyye) ale nie widać takowych w multicamie w polsce, a jeśli już to są drogie.. , ładownice będą też w multicam , tylko nie wiem jaki kolor kamizelki dobrać bo chyba w MC nie znajdę... jeśli ktoś posiada jakieś foto gdzie ładownice są w mc, a kamizelka w innym kolorze (chodzi mi o to aby zobaczyć jak by to wyglądało) zwykłe rrv w CB bądź jakaś olivka kosztuje ponad 100pln mniej od rrv w multicam...

Dzięki i Pozdro.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

@morelike

 

To ma być RRV , jeśli ma coś się zmienić to firma... wcześniej miałem cirasa chińskiego, także juz wolę dołożyć do flye(bądź czegoś innego) aby to jakos wyglądało, wiem że flyye to chińszczyzna ale górna półka..

 

Arafat

dzięki za fotkę, czyli chyba najlepszy będzie rrv w coyte bo zielony to nie bardzo.... aczkolwiek jeśli będę miał już kasę to morze multicam się jakiś trafi...

 

jeśli ktoś ma foto , że kamizelka jest w coyte lub oliv a ładownice w multicam to też bym poprosił...

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Przecież Flyye to jest chinol i tak właśnie powinniśmy nazywać tą firmę. Jakość ma świetną, ale to złodzieje, nie ma co oszukiwać. Oczywiście pieniążki warto wydać, co nie znaczy, że złodziei stawiamy na równo z prawdziwymi producentami. :)

Link to post
Share on other sites
Przecież Flyye to jest chinol i tak właśnie powinniśmy nazywać tą firmę. Jakość ma świetną, ale to złodzieje, nie ma co oszukiwać. Oczywiście pieniążki warto wydać, co nie znaczy, że złodziei stawiamy na równo z prawdziwymi producentami. :)

 

Ta wypowiedź jest tak dziwna, że nic z niej nie wynika. Jest super ale nie jest

Link to post
Share on other sites

No i właśnie nie wiem , jak pisałem mundur będzie multicam, a nie zapowiada się abym kupił rrv w multicam, a na dodatek ostatnio widuję ogłoszenia rrv w olivce( piszę ogólnie że olivka) i w CB , i nie wiem co brać w razie czegoaby ładnie to wyglądało ...

 

A jakby tak kolor CB od flye oczywiście? bądź jasny oliv? kurdeszkoda że nikt fotek nie posiada... jak pisałem kamizelka oliv bądź cb a ładownice w mc i do tego mundur w mc

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ta wypowiedź jest tak dziwna, że nic z niej nie wynika. Jest super ale nie jest

 

Czego w mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś? Flyye to chińska firma, która KRADNIE I KOPIUJE projekty różnych "markowych" producentów. Jednakże kradnie i kopiuje bardzo dobrze, tworząc bardzo dobre produkty za niewielką cenę. Oczywiście ich doskonała jakość nie powoduje, że Flyye nie można nazywać chinolami i złodziejami, bo nimi właśnie są. Co w tym trudnego?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

@Mati13k ale chinol przyjęło się, że mówi sie na wszelaki nylonowy syf i inne produkty Corduro-podobne. Na coś co jakość ma chińską, jest robione po kosztach byle itd. Gdyby Miwo zaczęło szyć kopie produktów Eagle, też trzeba by było nazywać go Chinolem ;-)

 

Gdzie się tak przyjęło? Mogę prosić o definicję popartą dowodami? Dla mnie "chinol" to producent najczęściej chiński, który kopiuje innych. To czy robi to dobrze, czy źle, to już inna sprawa. Skoro Flyye nie jest chinolem to czym jest? Złodziejskim Eaglem, czy Podkradzionym Blackhawkiem?

 

 

 

EDIT: Z resztą cała ta dyskusja nie jest związana z tematem. Przeczytasz, nie odpowiadaj, a moda bardzo prosiłbym o usunięcie postów.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Pawelo

dzięki ślicznie, oczywiście szukałem w googlach , ale możliwe że źle wpisałem...

 

Jeśli będę miał już kompletny chajs, to kupię rrv w kojocie , i do tego ładownice w MC, chyba że rrv w MC się trafi.

Nie mam więcej pytań. Dzięki wszystkim za fotki.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...