Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szukaj kontraktów (allegro / komis / ebay). Kolory i wzór zgodne z pierwotnym zamysłem (czyli maskują, a nie świecą na żółto lub biało), armia sprawdziła jakość, materiały o jakie trudno w mundurach komercyjnych (sztuczny jedwab, antyrobal), a wszytko za 1/3 ceny rynkowej. Jedyny minus to konieczność posiadania pewnej wiedzy o tym co kupujesz (jeżeli trafisz na cwaniaczka lub oszusta).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Cześć,

co w tej chwili warto kupić?

 

Szukam spodnie + combat shirt (najlepiej komplet z ochraniaczami już) w miarę przystępnej cenie. Nie stać mnie na CRH ani na MBS2...niestety...Nie mam zamiaru się tym tarzać, ma być na normalne "niedzielne strzelanie" albo treningi CQB

 

Myślałem nad takim zestawem od Specny - http://gunfire.pl/product-pol-1152202882-Komplet-mundurowy-Combat-Uniform-MC.html#close

 

Szukać dalej, czy wytrzymie?

Link to post
Share on other sites

Mam 2 pary combat portków: jedne od specny drugie od Emerson.

 

Jak za 100 specna jest ok, chociaż szału nie ma. Jeżeli szukasz czegoś dobrego i do asg poszukaj na aliexpresie kompletów od Emersona, spodnie + combat shirt wyniosą cię oj 400, ale jakościowo bije slecne na głowę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Tak, tylko te (widziane na armyworld) nie mają ochraniaczy wbudowanych, na czym mi zależy i w spodniach i na combat shircie

Zależy Ci bo? Bo fajnie wyglądają, no i takie krajowate? Dej se siana, kup nowe mtp, albo truspeci i na to rzuć Alty albo Crye Knee Pads i będziesz jak 2305 bo chyba o to Ci chodzi.

 

Ewentualnie masz teraz promocja na combaty TMC w Gunfire. A górę załatw sobie od massifa.

Link to post
Share on other sites

 

Zależy Ci bo? Bo fajnie wyglądają, no i takie krajowate? Dej se siana, kup nowe mtp, albo truspeci i na to rzuć Alty albo Crye Knee Pads i będziesz jak 2305 bo chyba o to Ci chodzi.

 

Ewentualnie masz teraz promocja na combaty TMC w Gunfire. A górę załatw sobie od massifa.

biegam teraz w altach i wkurza mnie nakolannik jako taki. Chce sprawdzić coś innego. Dzięki

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Poszukuje jakiś fajnych producentów mundurów w multicamie, mile widziane mniejsze kroje niż ACU by nie były jak worki tylko bardziej dopasowane, ściągacze na nogawkach i opcjonalnie przelotke na nakolanniki jaką stosuje Currahee. Niestety Currahee na które się czaiłem dał informacje że nie szyją do końca roku bo mają kontrakt, a MBS2 od Specops brak na stanie gdziekolwiek. Poszukuje producentów którzy zapewniają dobrą jakość za dobrą cene, czyli chinole wszelakiej maści odpadają oraz Helikon gdyż mają nie za fajne materiały, zbyt twarde. Do wydania około 1500zł. Tak Crye odpada przez cene.

Link to post
Share on other sites

Leo Kohler, UF-Pro. Patent z wbudowanymi ochraniaczami jest wart uwagi, ale nie pamiętam czy Leo robi takie spodnie. Przelotka na nakolanniki to bodajże patent Currahee, więc u innych firm raczej tego nie uświadczysz :icon_wink: Jeżeli jednak Ci się nie spieszy to ja bym proponował poczekać na Currahee i jakiś komplet GR-W (z miejscami na te "wbudowane" ochranicze).

 

Co do mundurów Specops to sprzętmilitarny.pl (albo to był jarmix-miliataria?) może da radę jednak załatwić. Spróbuj do nich zagadać. Przejrzyj wątek poświęcony firmie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...