Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no na CRYE wiem, że są... a jak myślicie te podróbki z GB są dobre jakościowo? nie znacie kogoś kto by ściągnął z tamtąd?

 

bo jak czasami patrze na podróbki WL to mi się żygać chce...

 

[ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 ]

kurwa ten koleś nie z GB tylko z HongKongu :/

Link to post
Share on other sites

Akurat sklad materialu EWIDENTNIE wskazuje na podrobe - material ma paremetry plastikowego worka, jak to ktos ladnie ujal i nijak ma sie do tego z Crye.

 

Oryginalne materialy sa tu: http://www.cryeprecision.com/category1.asp...=G1&C=C0776&N=1

 

Jest Cordura na sprzet i dwie mieszanki 50/50 nylon z bawelna w dwoch gramaturach (LT i HT). Znajdz mi poliester cwaniaku.

Link to post
Share on other sites

Jako ze non stop dostaje privy jakbym byl jedynym kolesiem z multicamem to napisze cos o swoich podrobach:

 

1. Sa zadziwiajaco (jak na podrobe) dobrze wykonane i uszyte.

 

2.Wzor jest w 98% identyczny z oryginalem (tyle co widzialem zdjecia oryginalow).Za jasny na ciemne poslie lasy.Ale lezac na podeschle trawie idealny.

 

3.material 50/50 bawelna/polyester -mocny i nie taki zly jesli chodzi o pocenie.

 

5.Kroj: ACU -mnostwo kieszeni z czego polowa nie mam pojecia po co jest ,jak te na samym dole nogawki (na bulke z drugiego sniadania?).nawet "wsuwki" na dlugopisy sa i to az 3 widac dla amerykanca 1 dlugopis to za malo.Wszystko zapinane na dobej jakosci rzepy.Smieszny kolnierzyk ze "stojka".Kieszenie na ochraniacze 511 tactical tez sa.zamykane(a jakze) na rzepy. Rozporek na zamek blyskawiczny.

Ogolnie bardziej praktyczne niz bdu i jakby wygodniejsze.

 

6.Made in china:dalem 9 cos $ za spodnie,tyle samo za bluze i jakies 15 cos za przesylke z chin.Bylo po okolo tygodniu.

 

Nie macie co kombinowac na amerykanskim ebayu bez konta na paypal'u.

 

Wszystko-jakies pytania to walic 8)

Link to post
Share on other sites

Obecnie jest 6 materiałów oryginalnych produkowanych przez Crye.

 

Większość rzeczy na ebayu jest produkowana w USA i Kanadzie z tych materiałów przez różne firmy (stąd różne wzory).

 

Większość rzeczy sprzedawanych na ebayu z Hong Kongu jest wykonana z chińskiego multicamu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie apropo mundurów Proppera - konkretniej wzoru w ACU.

Wg. Gunsmoke'a rozmiar L/R jest o 5 cm większy niż twierdzi pewien sprzedawca z allegro (a chodzi o ten sam mundur). Teraz pytanie - czy posiadając niegdyś mundur ACU w UCP Propper'a (L/R) mogę się spodziewać, że ten w MC będzie miał taki sam rozmiar?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...