Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Gunsmoke'a pojawiły się combat shirty i combat trousers (nie jestem pewien czy tak się dokładnie nazywają) w multicamie od Helikona.

Widziałem je na żywo w sklepie, na stronie jeszcze nie widzę :)

 

Edit.

Literówka + uzupełnienie

Edited by zolzemon
Link to post
Share on other sites

Dostalem moje spodnie multicam z helikona i jestem jak najbardziej zadowolony. Helikon poprawil jedna rzecz: we wczesniejszych partiach wzmocnienia na kolanach byly tylko wzmocnieniami. Teraz sa rozpinane na velcro i mozna tam wlozyc piankowy ochraniacz.

 

Czy ktoś juz ma albo macal lub bedzie macac bluze SFU w multicam i moze powiedziec czy w bluzach na lokciach tez sa kieszenie na ochraniacz?

Link to post
Share on other sites

Cóż, rzecz się sprowadza do tego, czy camogrom jest kamuflażem na nasze warunki. Przemalowałem ostatnio replikę na coś w stylu multicamu i muszę przyznać, że działa to świetnie. Camogrom jest względnie tani i nieźle wykonany, znając Helikon, tylko właśnie czy nie za jasny? :)

Link to post
Share on other sites

A ja kilka jakiś tydzień temu miałem przyjemność obmacać combat shirt (under armour) helikona w MC. Wygląda całkiem sympatycznie, ochraniacze na łokcie dobrze się dopasowują po zapięciu paska na rzep w rękawie. Ciekawi mnie tylko jakość właściwości termicznych i szybko schnięcie/wentylacja.

Ale muszę przyznać że airsoftowiec ubrany w komplet combat mc by helikon z jakąś fajna kamizelka w cb wyglada miodnie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...