Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krylon - jak wyczyscic/zeskrobac z ekwipunku


Recommended Posts

Czy ktos zna jakies skuteczne metody pozbywania sie Krylonu z ekwipunku (glownie z cordury).

 

 

 

Cheers

W

 

[ Dodano: Pią Lip 14, 2006 5:51 pm ]

No, procz mydla i twardej szczotki bo to juz przetestowalem. Jednak troche za czasochlonna metoda :}

 

 

 

 

Cheers

W

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 11 months later...
  • 3 years later...

Pozwolę sobie odkopać temacik.

Czym można zmyć krylon z kamizelki nylonowej (firmy G&P)?

 

Zakupiłem od pewnego gościa kamizelkę CIRAS Land w kolorze oliwkowym firmy G&P. Stan miał być bardzo dobry, nic nie powiedział sprzedawca o wadach, nie mógł lub nie miał czasu zrobić zdjęć i potrzebował szybko pieniążków. Kupiłem ją za 200 PLN, a jak sam sprzedawce mówił, że na spokojnie za 250 PLN samą kamizelkę bez ładownic by mógł sprzedać. Kontrahent nie chce przyjąć zwrotu dosyć arogancko, więc jestem zmuszony do pozostawienia sobie kamizelki.

 

O odpróciach i zużyciu materiału nie wspomnę, bo to jest pikuś do tego jak ta kamizelka została pokryta krylonem (nie wiem w jakim celu, ale dla mnie to nie jest praktyczny pomysł)...

 

Tak wygląda obecnie kamizelka -> https://picasaweb.google.com/109638533622314920677/CIRASLandGPJakieZakupiEm

 

 

Jak ktoś już ma doświadczenie w sprawie usuwania tego typu specyfików z nylonu, to był bym wdzięczny podzieleniem się opinią na ten temat.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeszcze się za to nie brałem. Jak skoczę maturki to się zabiorę za to.

Wpierw mało inwazyjną metodą, czyli mydło i jakaś delikatna szczotka. Nie wiem co to za mania malowania szpeju. Oryginalny kolor był lepszy, no ale właściciel miał inne podejście do sprawy -,-

 

Domyślam się, że środki inwazyjne czyli te niebezpieczne dla środowiska typu rozpuszczalnyk czy benzyna, nie będą się nadawały do czyszczenia kordury, ewentualnie bardzo niewielkie środki do usunięcia nawierzchniej warstwy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...