Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CoD 3 !!!! jeszcze w tym roku !


Recommended Posts

Ja tam nie jestem taki pewien, rynek PC w porównaniu z konsolami jest dosyć niszowy i nie można tak dobrze na nim zarobić. Coraz więcej gier wychodzi tylko na konsole, ale ja tam się nie martwię, strzelanki, strategie i przygodówki raczej nie będą wychodzić na konsole. Poza tym w momencie wyjścia CoD'a XBOX360 będzie przestarzały, a z PS3 mają takie problemy konstrukcyjne i logistyczne, że może być totalna klapa i same straty. Już teraz przewidywana cena podniosła się o ok. 1500zł, a wiele rzeczy nierostrzygniętych (np. układ graficzny RSX od Nividii)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Ponoć w kilku misjach będzie grało się Polakami(!). Nie wiem czy to pewne, ale u kuzyna pisało o tym w gaziecie (tytułu nie pamiętam).

 

Pan z wywiadu (link powyżej) potwierdza te słowa. Na GF2 MX400 nie pójdzie na 100000% Silniczek CoD3 ma działać już na technologii DirectX 10 więc za wysoka wersja Pixel Shader'a jak na ten typ i model karty graficznej, choć z drugiej strony już nie raz Tweaking czynił cuda na niejednej grze ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Medyk w filmiku zaśmierdział mi RTCW:ET..jeżeli w tej grze bedą debilne motywy z qaka to ja dziękuje za tą gre...Po prostu nie przystoi takiej gierce taki motyw...Ale z drugiej strony podoba mi się motyw baltefielda 2,czołgi,motorki,samochody do uzytku:)A co do tego,że najpierw bedzie na konsole to ja mam taka teorie:Najpierw w przypadku ps3 piraci bedą musieli znaleść sposób na odpalenie pirackich kopi na nim i odpowiedni program do tego na kompie.Oni w tym czasie bedą sprzedawać oryginalne płyty bo po prostu odwieczny pirat,nie będzie mógł znaleźć pirata i będzie zmuszony kupić orginał w co wątpie,ale z drugiej strony bardzo możliwe...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

CoD i United Offensive miało świetny "klimat" (choć zdarzały się absurdy oczywiście).

 

CoD2 to już w 100% konsolowa rąbanka bez ładu i składu. Byle do przodu, strzał z przyłożenia i następna misja. Bieda w stylu "przejdź w 2 nocki i zapomnij". Nie polecam.

 

-

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...