Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie trzypunktowe do MP5


Recommended Posts

Witam,

mam pytanie, czy kotś z Was miał styczność z poniższym zawieszeniem trzypunktowym ?

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=102

 

Przypomina to w jakimś stopniu zawieszenie od CA ? Jak oceniacie zawieszenie i czy jest to warte uwagi, jaka jest wytrzymałość. Proszę o wypowiedź ludzi, którzy mieli lub mają styczność z omawianym przedmiotem.

 

pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites

Mam to zawieszenie. Co moge o nim powiedziec? Moze tyle, ze na poczatku w ogole nie wiedzialem, jak je nosic - pewnie przez to 'nowatorstwo' :lol: Zaleznie od tego, jak pobawisz sie paskami i zaczepami mozesz uzyskac kilka ciekawych modyfikacji (mp5 zwisa swobodnie/ciasno/pionowo/poziomo, kolebie sie na boki w czasie biegu lub nie, zakladasz na jedno ramie lub na oba itp. itd.). Aha mam mp5a5, wiec nie wiem, jak to zadziala ze stala kolba. Wbrew zdaniu niektorych :P jest wytrzymale. Niestety IMHO jest nie do konca praktyczne (do czego sluzy klamra nie odkrylem do dzis :wink: , choc mam pewne podejrzenia :D ). Co do porownania z zawieszeniem CA, to faktycznie jest zupelnie inne, nie wiem czy lepsze czy gorsze. Na poczatek idz do wspomnianej pasmanterii i stworz samorobke, a potem zadecydujesz czy potrzebujesz czegos innego.

Link to post
Share on other sites

Dokladnie,najlepiej zrobic samemu.Mnie wynioslo 4zl:

- 4zl - 2m tasmy z pasmanterii

- Metalowy element z zatrzaskiem od zwyczajnej smyczy na klucze

- cos do regulacji dlugosci paska,moze byc od starego plecaka albo mozna kupic w pasmenterii

 

A wiec bardzo tanim sposobem mozesz miec calkiem dobre zawieszenie.Ja swojego urzywam juz od 3 miechow i sprawdza sie znakomicie.A nawet jesli cos sie popsuje to 5 zl zawsze znajdzie sie na nowe :D

Link to post
Share on other sites

Sam niedawno zrobiłem sobie zawieszenie taktyczne... akurat wymyśliłem sobie dwupunktowe... tzn. zrobiłem na podstawie fotek http://www.vickerstactical.com/SlingPage/C...CombatSling.htm

 

Tam jest taki patent, który u mnie nie działa do końca dobrze, bo nie miałem odpowiedniej sprzączki i ciężko chodzi... ale generalnie chyba nie wyszło mi najgorzej. Dopiero miałem raz w boju, więc w sumie jeszcze troszku za wcześnie na jakieś bardziej konkretne uwagi.

 

W sumie zapłaciłem niecałe 10 pln... byłoby taniej, gdybym na początku nie kupił za dużego karabińczyka (bo inne w pasmanterii były za małe... na szczęście kuzynka poratowała odpowiednim karabińczykiem :))

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...