Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

Takie spostrzeżenia, miałem okazję przyjżeć się w środku strzelbie AGMa i stwierdzam z niesmakiem, że ona tylko ładniej wygląda i ma mocniejszą sprężynę :wink: . Ząb na cylindrze wygląda gorzej, jest umiejscowiony dokładnie na środku (względem osi) i "jego powierzchnia łączenia z cylindrem" jest mniejsza niż w DE (tam jest on odrobinę szerszy, zdecydowanie dłuższy i znajduje się z boku przy "szynie"), podobnie jest z gwintem od prowadnicy czułenka: w AGM jest ona 2 częściowa i mam wrażenie, że przez to słabsza i łamie się przy niefortunnym uderzeniu, a nawet chwycie za nią (a w DE jest ona jednoczęsciowa). Komora - w AGM jest jednoczęściowa (w DE zresztą tak samo) i na stałe połączona ze stockową lufą (albo ja nie potrafiłem jej wyjąć), dzięki czemu jednak jest bardzo dobra szczelność, choć dla mnie jest to wadą, bo nie można się pobawić i np wymienić lufą na aegową/castorurkę. Z innych to zauważyłem tylko, że na prowadnicy w AGMie nie ma metalowej podkładki jak w DE, ale to nie ma chyba zbyt dużego znaczenia. Możliwe, że różnic jest więcej (oczywiście mających jakieś znaczenie), ale jest późno i nie do końca stykam. Dobranoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Troszke odgrzeje.

Mam pytanie , Gdzie znikły wszystkie shotguny M47 od DE ???

Nigdzie nie moge znaleźć .

Co do sprężyny to ta od AEG nie wejdzie , ma za dużą średnice, ja na stockowej uzyskałem już moc większą niż ma cyma 0.28 :D

Przerobiłem takowego m47 na snajperke tu troche o tym http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/105674-m47-ala-snajperka-czyli-jak-zrobilem-cos-z-niczego/ .

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Czy ja tylko tak mam, ale używając M47A2 strzelając do puszki z 10 metrów zawszę muszę wpakować cały magazynek, aby ją trafić. Ta broń jest taka mało celowna czy to ja mam krzywe oko ? (używam kulek 0.20g) Jak u was wygląda celowność ?

Link to post
Share on other sites

Może Tobie się trafił taki egzemplarz (albo teraz takie robią). Ja swój kupiłem jakieś 5 czy 6 lat temu i powalających osiągów nie miał ale przy pewnej wprawie dało rade nieźle walczyć. Kumpel kupił chyba 2 czy 3 lata temu i też jakoś dawał rade. Nie wiem jak z celowaniem do puszek ale ludzi trafialiśmy z większych odległości niż 10m.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze owszem, ta replika nie jest tak celna jak pompki w stylu Mośka od AGMu, Benelki od JT i innych tego typu.

 

Po drugie - używasz zbyt lekkich kulek. Rezultaty na 0,25g powinny się poprawić, choć w dalszym ciągu nie będą one rewelacyjne.

Link to post
Share on other sites

Zmieniłem kulki z tych z małej paczuszki na precyzyjne i strzela się już lepiej (3 strzały około).

Teraz mam drugie pytanie, czy jeżeli rozkręcę replikę w celu nasmarowania jej to zostanie mi zabrana gwarancja ? Może da się to zrobić bez rozkręcania ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sorki, że psot pod postem, ale mam problem ze skręceniem tej broni.

Po pierwsze jak wsadzić te dwie sprężynki (http://imageshack.us/photo/my-images/288/12rep7zk.jpg/) co są na screenie po lewej, bo ciągle wyskakują same, wyginają sie itp. (rozwiązane)

Po drugie: Znikąd wyleciała mi jakaś trzecia sprężynka szeroka, ale krótka i nigdzie mi nie pasuje.

Proszę o szybkie odpowiedzi.

Edited by szneqz
Link to post
Share on other sites

Takie są rezultaty, gdy bierzesz się do czegoś na czym się nie znasz.

Moja rada, zbierz wszystko "do kupy" i biegiem do serwisu. :zastanawia:

 

PS.

Moim zdaniem optymalnymi kulkami do tej repliki są 0,23.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

@refresh

Rozkręcam broń drugi raz, bo nagromadziło mi się tam dość sporo kulek :P Wznawiam pytanie na temat tej sprężynki...

 

Znikąd wyleciała mi jakaś trzecia sprężynka szeroka, ale krótka i nigdzie mi nie pasuje.

 

Ktoś odpowie ?

Link to post
Share on other sites

Ta szeroka i krótka sprężynka to może idzie pod komorę hop-up.

 

M47 ostatnio rozbierałem z rok czy półtora tem ale jeśli dobrze pamiętam to w shocie AGM jest sprężynka, która siedzi pod komorą HU. Razem z takim wihajstrem pilnują by kulki nie wypadały z komory do wnętrza repliki. W jednym z moich AGMów zgubił się ten wihajster i teraz mam replikę z kulkami w środku. Skoro u Ciebie, szneqz, kulki wpadają do środka to może tu jest taka sama sytuacja.

Link to post
Share on other sites

O rzeczywiście... wszyscy odsyłali mnie do screenów, ale na screenach nic nie widać. sprężynka miała być pod hopem w miejscu tej czarnej "kulki". Po zmontowaniu jestem zadowolony, bo nic mi nie szeleści w replice :D Dzięki wszystkim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...