Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szkoda tylko, że tak długa realizacja zamówień, bo czekam już z zamrożonymi 900 zł na ich koncie 2 tygodnie (od 10 stycznia), obiecali wysłać w środę (23 stycznia) ale nawet dziś nie mam maila potwierdzającego wysyłkę... a we wtorek mieli dostawę towaru. Szkoda, że to tak długo trwa, pytanie ile jeszcze potrwa?

 

Potrwało, cierpliwość jest wynagradzana, taki sklep to sklep! Dzwonią, bardzo uprzejmie rozmawiają. Nie mieli towaru po prostu.

 

Wniosek, czasem warto być cierpliwym, to nie batoniki co to w każdym sklepie kupisz. Dlatego zostanę od teraz ich stałym klientem :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja osobiście NIEPOLECAM.O wysyłkę upominaliśmy sie 2 tygodnie do tego moja parka przyszła zniszczona (poobrywane paski i guziki) ponadto rozmiarówki było dużo większe niż zamawiane. P.S za długie oczekiwane zmówienia obiecano nam darmowa przesyłkę kurierem.Oczywiście naliczyli ją ;(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja się niestety znów lekko zawiodłem. Po dwóch tyg oczekiwania na przesyłkę dostałem maila, że nie mają wszystkiego co zamówiłem. Ręce mi lekko opadły, bo na stronie towar jest a tu się okazuje że go nie ma i czekają na dostawę, w której i tak go nie było.

Wprawdzie kaska ma wrócić do mnie na konto, ale nie wiem czy znów zrobię tam zakupy. Jakoś pecha mam do zamówień z Vesta :(.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie mogłem zdecydować się jaką kaburę chcę kupić, więc zadzwoniłem do sklepu, a tam pewien Pan profesjonalnie podszedł do tematu. Wziął mój numer, sam na sobie sprawdził kabury różnego rodzaju, oraz to czy glock 17 będzie do nich dobrze wchodził. Po kilku minutach oddzwonił do mnie, powiedział co i jak, zdałem się na niego i zamówiłem. Paczka była po 2 dniach u mnie. Wszystko jest OK, umieją doradzić, ogólnie duży plus :D

 

polecam!

Link to post
Share on other sites

Z góry napisze że obsługa sklepu zaskoczyła mnie pozytywnie.

Najważniejsze, Pani ze sklepu zadzwoniła (sama, bez ponaglania) że jednej rzeczy brakuje i co dalej robimy, problem został rozwiązany bardzo szybko. Jak obiecali, tak wysłali paczkę, nie tzreba było się pytać kiedy i czy wogule.

 

A myślałem że będe czekał miesiąc na paczkę, dzwonił żeby się dowiedzieć czy jeszcze tam żyją :lol: i upominał się o zamówiony towar.

 

Widać że idą zmiany ku lepszemu, oby tak dalej.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zamówiłem mundur DPM i buty taktyczne. paczkę otrzymałem po kilku dniach. Z mundurem wszystko OK ale buty okazały się za duże o kilka numerów pomimo wcześniejszych zapewnień, że taki rozmiar będzie odpowiedni. Zadzwoniłem do nich, powiedziałem w czym problem. Pani, z którą rozmawiałem przeprosiła za powstałe niedopatrzenie i poprosiła żeby przysłać te buty z powrotem do wymiany na inny rozmiar lub zwrot pieniędzy. Wybrałem tą drugą opcję i bez problemu otrzymałem całą wartość pieniężną za buty.

Tak więc plus ode mnie za przyznanie się do błędu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A nie wie ktoś przypadkiem jak to jest u nich z przeglądem itd. przed wysyłaniem replik ? Jest to jedyny sklep, który (prawdopodobnie) ma na stanie M16 Jg I czy tam II generacji, bo za bardzo nie chce wydawać ~~600 zł na chińczyka i dlatego pytam.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zamówiłem mundur DPM i buty taktyczne. paczkę otrzymałem po kilku dniach. Z mundurem wszystko OK ale buty okazały się za duże o kilka numerów pomimo wcześniejszych zapewnień, że taki rozmiar będzie odpowiedni. Zadzwoniłem do nich, powiedziałem w czym problem. Pani, z którą rozmawiałem przeprosiła za powstałe niedopatrzenie i poprosiła żeby przysłać te buty z powrotem do wymiany na inny rozmiar lub zwrot pieniędzy. Wybrałem tą drugą opcję i bez problemu otrzymałem całą wartość pieniężną za buty.

Tak więc plus ode mnie za przyznanie się do błędu.

 

A jakie to buty były?? Czyżby nie przypadkiem Magnum Classic?

 

Zamawiałem kiedyś u nich 12k kulek, kaburę udową, 2x green gaz, pas LC2, arafatkę, boonie hat'a i muszę przyznać, że kontakt ze sklepem fachowy jak również szybka obsługa i wysyłka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
A jakie to buty były?? Czyżby nie przypadkiem Magnum Classic?

 

Zamawiałem kiedyś u nich 12k kulek, kaburę udową, 2x green gaz, pas LC2, arafatkę, boonie hat'a i muszę przyznać, że kontakt ze sklepem fachowy jak również szybka obsługa i wysyłka.

 

 

Nie, nie Magnum Classic tylko Starforce Combat HI.

Dość późno odpowiadam ale wcześniej nie było okazji.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Normalny szok. :!:

 

23.09 ok. godziny 12 przyjęli moje zamówienie

 

23.09 ok. godziny 13 powiadomienie o wysłaniu

 

24.09 ok. godziny 18 paczka do mnie doszła!!!!!

 

To chyba nowy rekord, 8-) zamówienie odbyło się przez UPS. Ode mnie 6+, Obsługa wyborna, ładnie i szybko przysłali mi dostępne na stanie komplety mundurów na pocztę. Szkoda że nie mają teraz ACU na stanie oprócz oliwkowego, musiałem zamówić BDU. Ale warto było. Wszystko wygląda porządnie i solidnie.

Edited by Czaja2
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To teraz moje zakupy:

 

9 października 2008: Złożone zamówienie na 3 przedmioty. W komentarzu zaznaczam iż zależy mi na czasie więc w przypadku JAKICHKOLWIEK nieprawidłowości proszę o kontakt telefoniczny. Kurier i przelew wykonany natychmiast, a że bank i ten sam więc pieniądze tego samego dnia na koncie.

 

Czekanie, czekanie, czekanie...

 

14: października 2008: Lekko zdenerwowany, czas ucieka - Wykonuję telefon do firmy i co słyszę?

 

1) Brak jednego z przedmiotów

2) Drugi z przedmiot nie występuje w moim rozmiarze (inna informacja widnieje nawet teraz na stronie sklepu)

 

Z całości zamówienia zrezygnowałem, pierwsze i prawdopodobnie ostatnie zakupy w tym sklepie. Zobaczymy ile zajmie im dokonanie zwrotu pieniędzy... Jak zwrócą to napiszę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Po czym poznaje się dobry sklep? Między innymi po załatwianiu spraw gwarancyjnych.

03.11 (poniedziałek) wieczorem złożyłem moje pierwsze zamówienie w Vescie. Drobiazgi za 40 zł razem z kosztem wysyłki. Przesyłka wysłana 04.11 (wtorek), dotarła do mnie 7.11 (piątek). Wśród zamówionych towarów był pasek do zegarka z ochraniaczem, taki http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?products_id=897

Okazało się że pasek jest wadliwy. "Klapka" mająca osłaniać zegarek była zbyt krótka, w związku z tym rzep na jej końcu nie trafiał na właściwe miejsce, zarówno kiedy zegarek miał być odsłonięty jak i w pozycji zasłoniętej. Napisałem maila z opisem wady i pytaniem jak sklep widzi załatwienie sprawy w trybie gwarancyjnym. Potem był długi weekend, wiec spokojnie czekałem. 12.11 (środa) nie widząc odpowiedzi na maila zadzwoniłem do sklepu. Miła Pani od razu przeprosiła że nie zdążyła na maila odpowiedzieć i obiecała że tego samego dnia odpisze. 13.11 (czwartek) maila nadal brak więc zadzwoniłem ponownie. Ta sama (sądząc po glosie) miła Pani od razu skojarzyła sprawę i zaproponowała wysłanie nowego paska bez konieczności odsyłania wadliwego. Poprosiłem o sprawdzenie wymiarów paska czy wada się nie powtórzy - akurat był pod ręką, został sprawdzony. Dzisiaj odebrałem przesyłkę, pasek jest w porządku.

Troszkę to trwało ale po długim weekendzie jest to zrozumiałe - nawarstwienie się zamówień i korespondencji z kilku dni.

Ode mnie duży + za bezproblemowe i profesjonalne załatwienie sprawy w trybie reklamacyjnym - zwłaszcza że na tym zamówieniu sklep dużo nie zarobił (o ile w ogóle cokolwiek...)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem niedawno nowy mundurek...oczywiście rozmiar ( Z MOJEJ WINY ) nie ten. Telefon, krótka rozmowa co i jak - zero problemów, wysyłka do Vest...telefon ze sklepu o otrzymaniu przesyłki ode mnie...a później telefon ,że przesyłka wyszła - oczekiwanie na przesyłkę już z dobrym rozmiarowo odzieniem - króciutko...i jest. Oczywiście do towaru dodany długopis ( dużo ich mają chyba ;) ) za całokształt duży plus!!!

 

Polecam!

Edited by Levy
Link to post
Share on other sites

Kiedyś tam robiłem tam jakieś drobne zakupy i byłem bardzo zadowolony. Mają fajne kontraktowe manierki ALICE, przynajmniej mi się trafiła ładna sztuka z pokrowcem Reyes Industries w bardzo ładnym OD, ładniejszym niż inne, z jakimi miałem do czynienia :wink: . Ode mnie + .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

zamawialem z vesta duzo artykulow, kwota zamowienia byla dosc wysoka. po odebraniu zamowienia przez sklep od razu dostalem telefon czy wszystkie zamowione przedmioty sie zgadzaja, obiecano szybka wysylke i oczywiscie sklep dotrzymal slowa. oczywiscie maile ze dostali przelewy, ze wysylaja paczke itd. BARDZO fachowa obsluga, widac od razu ze zalezy im na klientach. tylko malo artykulow do taktyki czarnej. jak najbardziej polecam sklep :)

Link to post
Share on other sites

a ja sie na nich zawiodłem, po tygodniu od złożenia zamówienia (na 3 wory kulek) i natychmiastowemu przelaniu pieniędzy, zadzwoniłem do nich i okazło sie ze nie mają ich na stanie. Mogliby chociaż jakiegoś meila napisać, albo przynajmniej odpowiedzieć na mojego ;/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...