Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 z STTI (SR4 SRC) - awarie, upg, pomoc


Recommended Posts

Pomozcie ;)

otoz kupilem pare dni temu szyny ris od emki TM i chcialem je zamontowac do emki src ale nijak nie pasuja, wiec chce sie dowiedziec :) czy potrzebne sa jakies pierscienie czy po prostu nie beda pasowac, bo dlugosc jest ta sama...

Bede wdzieczny za pomoc

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam takie drobne pytanko... czy w każdej emce tak jest że jak się odciągnie zamek to on nie odskakuje czy tylko w mojej się tak zdażyło.

 

znaczy się.. gdy rozłożyłem emke w pół. bo miałem zapchaną lufe i gdy złożyłem bez tej blaszki która ma chronić spręzyne w miejscu gdzi jest odsłonięta w gearboxie to odskakiwał lajtowo ale gdy tą blaszke założyłem to zamek nie odskakuje, trzeba go dociskać. swoją drogą ta blaszka to największe gówno jakie widziałem. jest z aliminium i ni cholere nie umiałem jej dopasować do dziurek. ze 1,5h sie męczyłem żeby wcisnąć pin...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam problem. Otóż byłem na strzelance i po wystrzelaniu około 300 kulek , karabin najpierw ledwo strzelał , potem tylko silnik jęczał , a na samym końcu już nawet silnik nie dawał znaków życia. Myślałem , że to bateria , ale po naładowaniu karabin nie strzela nadal. sprawdziłem bezpiecznik i jest OK. Nie wiem co się mogło stać. Pomóżcie...

Link to post
Share on other sites

Już naprawione. Winowajcą okazała się śrubka , a raczej jej brak. Na samym dole rączki przy spuście (nie wiem jak to się nazywa fachowo :P) Jest sobie blaszka. Śrubka z niej wypadła i... silniczek nie działał , bo blaszka nie podtrzymywała czegoś tam. :)

Link to post
Share on other sites

A ja mam niezły dylemat. Podobno w urzędzie celnym w gdyni stoi kontener z M4 od P&J (razem z innymi nowymi) i już prawie jedzie do krakmana, a mam możliwośc kupna SR4 za niewiele ponad 500 z batką 9,6V 1100 KAN. Ale chyba wezmę PJ skoro ten selektor taki zdyszały i gumke trzeba wymieniać

Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć jak sprawują się M4A1 SRC po upie FTK? Awaryjność taka sama jak przy stocku?

 

 

ogólnie będzie git- bo stalowe łozyska i dobre pozycjonowanie (po oszlifowaniu niedostatków szkieletu GB) całkowicie wyeliminowalo zacinki w moim.co więcej- jak pisałem chodził na 8,4V 600mah.

 

ALE.

jest na bank problem z cylindrem- wszystkie cylindry poza SRC, mają duze luzy w szkielecie.

 

Jezeli nei wymienisz cylindra, to raczej też nie wymienisz tez głowicy i dyszy(bo słabo działają mieszane- lepiej zostawic stock).Suma sumarum- ja wrzuciłem ciut mocniejszą spręzynę i stalowe łozyska- pełna kultura i cichutko łazi.Z resztą:

 

http://rapidshare.com/files/23098044/MVI_5889.avi.html

 

 

 

chyba,ze mówisz o kompletnym FTK gdzie wymieniasz tez zębatki,GB, tłok i kable ;);).w tym układzie prawie nie ma problemu... prawie- bo np szkielet CA nie chciał wejść do body SRC, więc wątpię,zeby tuningowany gb wszedł bez przeróbek...

Edited by awful
Link to post
Share on other sites

A wiec tak. Zakupilem szyny RIS od emki s-system TM i jakos nie bardzo mi wchodza w miejsce okladzin, sa jakby za dlugie, a jak jakby troche rozsunalem lufe to lataly cale na boki. Zna ktos moze jakis magiczny sposob, czy po prostu nie sa te czesci kompatybilne ?

Dzieki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Chcialbym się zapytać co mogę wymienić w mojej "ukochanej" rocznej emce tak zeby mi sie poprawiły osiagi bo są okropne - 30-35m ... Gumka jest roczna, stockowa, którą będę wymieniał na 100% + chciałbym jakis zestaw FTK (byle nie strona asgshop.pl), lub kupić osobno części w cenie 300zl~. Najlepiej jakby to była m120 - w ostateczności m110 ; d .

 

Chiałbym wymienić tylko to co będzie konieczne na użycie m120 (lub m110).

 

Proszę o szybką odp.

//Krb~

Link to post
Share on other sites

Szkoda inwestować pieniądze w ten karabin, już lepiej odłóż pieniądze i sprzedaj to ustrojstwo...

 

Nie no sprzedać? Niby komu... w moim mieście jest malo ludzi co się "bawią" w ASG. Allegro nie wchodzi w gre. To ze się selektror ognia zrypał, przeboleje. To, że lufa lata- to też przeboleje. Poprostu mam juz tą replike i chcę ją upgrejdnąć.

 

Wiec pytam się dalej, co mógłbym wymienić.

 

//pidżefjat~

Jak narazie Twoja wypowiedź mnie nie zniechęciła... Napisz dlaczego mam zrezygnować.

Edited by krb02
Link to post
Share on other sites

Naprawdę szkoda twoich nerwów i zachodu. Miałem tą replikę, tuningowałem ją. Straciłem na niej tyle nerwów, nie działa jak powinna przy Guardera M110 miała niecałe 350fpsów, przy wymianie wszystkich części, zasięg mizerny...

 

Za 600zł na allegro można kupić CA w b.dobrym stanie i tego typu guny Ci polecam...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...