Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lotnictwo w Airsofcie


Recommended Posts

Zasięg nie będzie taki mały, z reszta, zależy ile to dla Ciebie "dużo" a ile "mało" ;)
AFAIR rekord Polskie w lotach RC Cam to ok 6 km ;) Ale takiego nie planuję. Na moje potrzeby do 1 km wystarczyłoby. Rozpoznanie w promieniu 150m mija się z celem, a czyste przekazanie obrazu TV na większą odległość nie będzie już proste i tanie.

 

Taka rakieta nie będzie prymitywna, słabej jakości. Nie mam zamiaru robić kijanki na S&C ;) :D
Nie mówiłem o rakietach tylko o kamerach i przekazie.

 

Wibracje... Nie będą aż takie żeby najtańsza kamerka (lub mały ładunek/granat/flara itd.) nie wytrzymały. Na spadochronie będzie, w najgorszym wypadku, lekki ruch obrotowy.
Nie, mówię o starcie, nie o opadaniu. Popatrz na YT na tego typu filmy. Wbrew pozorom tani sprzęt elektroniczny nie jest przystosowany do takich warunków. Kilka startów i ryzykujesz powstawanie zimnych lutów, odklejanie się ścieżek itp.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AFAIR rekord Polskie w lotach RC Cam to ok 6 km ;) Ale takiego nie planuję. Na moje potrzeby do 1 km wystarczyłoby. Rozpoznanie w promieniu 150m mija się z celem, a czyste przekazanie obrazu TV na większą odległość nie będzie już proste i tanie.
1 km to nie problem :)

 

Nie mówiłem o rakietach tylko o kamerach i przekazie.
Ups, nie zrozumiałem, przepraszam.

 

Nie, mówię o starcie, nie o opadaniu. Popatrz na YT na tego typu filmy. Wbrew pozorom tani sprzęt elektroniczny nie jest przystosowany do takich warunków. Kilka startów i ryzykujesz powstawanie zimnych lutów, odklejanie się ścieżek itp.
Nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem, ale fakt, może się zdarzyć.

 

[Poprawnie stosuj cytowanie.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...